News

"Pierwsza miłość": Nowi bohaterowie w serialu

"Pierwsza miłość": Nowi bohaterowie w serialu

wtorek, 2 sierpnia 2011 14:42 | aleSeriale.pl źródło: ATM Grupa
  A A A
 

We wrześniu widzowie serialu "Pierwsza miłość" będą mogli śledzić historie z udziałem nowych bohaterów.

Dwóch przystojniaków pojawi się w życiu Kingi (Aleksandra Zienkiewicz).Najpierw pozna nauczyciela tańca – Adama. W tej roli Marcin Krajewski, niezwykle uzdolniony tancerz znany z roli Mirona w serialu „Tancerze”. Tańczył na międzynarodowych galach gwizd baletu m.in. w Paryżu i Nowym Jorku. Ma na koncie wiele nagród i wyróżnień w kraju i zagranicą, m.in.: Złoty Medal na Ogólnopolskim Konkursie Baletowym w Gdańsku (1999 r.), Stypendium Ministerstwa Kultury i Sztuki w Warszawie dla Najlepszego Dyplomanta (1999r.), Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Baletowym w Austrii (2000 r.), nagroda specjalna jury za interpretację ufundowana przez Operę Paryską na Międzynarodowym Konkursie Baletowym w Paryżu (2000r. ).

Jednak w życiu Kingi pojawi się też drugi mężczyzna – Robert, dawny kolega z podstawówki. W tej roli – Marek Kaliszuk, aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz tenor. Jako aktor-śpiewak w Teatrze Muzycznym w Gdyni zagrał w ponad dwudziestu spektaklach. Jego najważniejsze role na tej scenie to: tytułowa rola w „Pinokiu”, Steven w musicalu „Dracula”, Szymon Zelota w „Jesus Christ Superstar”, główna rola Rena McCormacka w gdyńskiej premierze „Footloose”, a ostatnio Lumiere - Pan Świecznik w musicalu „Piękna i Bestia” oraz Fiedka w „Skrzypku na dachu” w reżyserii Jerzego Gruzy. Na dużym ekranie zadebiutował jesienią 2010 roku, w komedii romantycznej „Milczenie jest złotem”. Zagrał także w kilku serialach.

Nowa postać zagości też w domu Śmiałków w Wadlewie. Zupełnie niespodziewanie pojawi się u nich chłopak, który będzie miał kłopoty z pamięcią. Całe Wadlewo będzie spekulować na jego temat. Mieszkańcy będą nawet podejrzewać, że może być przestępcą. Nazwą go Kamilem choć w rzeczywistości nazywa się Janusz Zawada i choruje na schizofrenię. Bohatera, z którym zaprzyjaźni się Emilka (Anna Ilczuk) - zagra Maciej Małysa. Wystąpił wcześniej w filmie „Prawo ojca” oraz kilku serialach.

Nowa bohaterka Daga pojawi się też w otoczeniu Sabiny (Urszula Dębska). W postać Dagi wcieli się Anna Szymańczyk, znana z serialu „Przystań”. Sabina zapragnie rozkręcić własny biznes, otworzy dom mody. Nie zauważy, że poprzedni właściciel, w umowie zastrzegł, że przejmie go wraz z jego projektantką i krawcową Dagą. Stąd na początku między dziewczynami będzie iskrzyć. Wszystkie nowe postacie, a także nowe wątki, na antenie Polsatu, po wakacjach.Sezon wiosenny telenowela „Pierwsza miłość” (pon. – piątek, godz. 18 Polsat) zakończyła rekordowym udziałem w grupie komercyjnej. Ostatni odcinek, wyemitowany 16 czerwca miał 38,8 proc. SHR w grupie 16-49 oraz 2, 4 mln widzów*. „Pierwsza miłość” z miesiąca na miesiąc zwiększała swoje udziały w rynku i przez cały ten czas, z ogromną przewaga, była liderem swojego pasma emisji. Porównując tę wiosnę do ubiegłorocznej, serial zwiększył widownię o ponad 62 tys.. Udział w grupie komercyjnej wzrósł o 10 proc. i wyniósł średnio 26, 6 proc. Dla porównania konkurencyjny serial „Prosto w serce”, pokazywany w TVN, miał tej wiosny średnio 22,9 proc. w grupie 16-49, czyli o 14 proc. mniej. Natomiast wśród mieszkańców miast powyżej 100 tys., w grupie 16-46 „Pierwsza miłość” miała średnio 20 proc., czyli o 12 proc. więcej niż w ubr..

Zobacz także:

Wychudzona Heidi Klum

STOCZYŁY SIĘ NA DNO! CO SIĘ STAŁO Z TYMI SŁODKIMI BLIŹNIACZKAMI?!
CAŁA PRAWDA O ŻYCIU I ŚMIERCI BENNY’EGO HILLA
PORAŻKI IDOLI SPRZED LAT. CO Z NICH WYROSŁO? NIE UWIERZYCIE!
NIEDALEKO PADA JABŁKO OD JABŁONI


oceń
19
1
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~xXx [2011-08-07 22:11]

Ta hehe XD ten po prawej to taka seksbomba jak księżulu z mojej parafi ... pff "pierwszy lepszy z dwójką dzieci do utrzymania"

odpowiedz

Dziś w TVpilot

pełen program TV

regulamin serwisu