News

Jesienna ramówka Polsatu

Jesienna ramówka Polsatu

wtorek, 1 września 2009 12:44 | Akpa źródło: AKPA
  A A A
 

Nina Terentiew, witając dwójkę prowadzących jesienną galę ramówkową – Katarzynę Cichopek i Macieja Dowbora, wręczyła świeżo upieczonym rodzicom prezenty z okazji urodzin najmłodszych słoneczek Polsatu – Adasia i Janinki – dzieci prezenterów.

Były również medale dla obsady „Świata według Kiepskich” oraz gratulacje z okazji 1000 odcinka dla aktorów „Pierwszej miłości”.

Robert Moskwa, finalista programu „Jak oni śpiewają”, zaprezentował się w pokazie karate, a Andriej Bielanov znalazł się pod lupą reporterskich fleszy, gdyż wyraził swój zachwyt nad Edytą Olszówką.

„Wiele rzeczy mi się podoba w Polsce, a najbardziej moja serialowa partnerka. To bardzo piękna kobieta i cieszę się, że mogę z nią pracować” – usłyszeliśmy wrażenia rosyjskiego gwiazdora po pierwszych zdjęciach do „Samego Życia”.

Sporą niespodzianką tego wieczoru była obecność Patrycji Markowskiej, która towarzyszyła mężowi Jackowi Kopczyńskiemu oraz całkowicie odmienionego Michała Koterskiego z dziewczyną, Moniką.

„Wyglądam tak, jak się czuję czyli fantastycznie. Mój uśmiech zawdzięczam kobiecie. Od pewnego czasu wiem, na czym mi naprawdę w życiu zależy. A swoją rolę w „Pierwszej miłości” uważam za swoiste preludium zmian w życiu prywatnym” – przyznał się nam Misiek.

Największą sensację wieczoru wzbudziło jednak po pierwsze milczenie Katarzyny Cichopek, która pokazała się publicznie pierwszy raz od porodu, po drugie nieobecność Edyty Górniak, a po trzecie pojawienie się na ramówce Polsatu Moniki Richardson.

Czy najbliższa jesień będzie pod słońcem Polsatu? – zapytaliśmy ex prezenterkę TVP, która związana była z firmą 15 lat.

„Naprawdę jestem tu tylko z jednego powodu – przywiozłam klucze od domu mojej mamie – zdradziła z uśmiechem i dodała – ja naprawdę mam co robić. Jak powiedział dyrektor Nowak „osiągnęłam mistrzostwo świata w prowadzeniu imprez”, więc prowadzę różnego rodzaju eventy. Mam plany zawodowe, ale nie mogę o nich mówić. A dobre samopoczucie zawdzięczam temu, że jestem szczęśliwa, zdrowa, mam fantastyczne dzieciaki, męża i dobrze mi z tym”.

1 2 z 2
oceń
0
0
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~bom [2010-01-06 13:28]

Janinka
Janina to normalne damskie imie

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~hannah [2009-09-01 21:42]

może lepiej Gienia albo Józefa
można jeszcze zmienic Ziuta będą mówili

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~hannah [2009-09-01 19:43]

pogiety gosc ten Dowbor i Koroniewska , Janinka
We łbach Wam się przewraca .To już nie ma damskich imion,Janinka aż zakląć się chce.Zal mi Ciebie dziewczynko

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
wiola [2009-09-01 19:01]

o rany
a co to za Pierrot z prawej strony?

odpowiedz

Dziś w TVpilot

pełen program TV

regulamin serwisu