M jak miłość (2000)

M jak miłość

tytuł oryg.: M jak miłość

rok produkcji: 2000

gatunek: Obyczajowy, Serial

kraj produkcji: Polska

czas trwania odcinka: 40 min

"M jak Miłość" to serial opowiadający o losach wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. To opowieść o różnych odcieniach miłości, o zazdrości, tolerancji, rodzinnej lojalności, wspólnym zmaganiu się z problemami życia codziennego i cieszeniu się radościami jakie niesie. Wzrusza, bawi, uczy.

Serial powstał z powodu braku w TVP2 typowej, "rodzinnej" opery mydlanej. Pomysł okazał się trafiony, oglądalność serialu rosła i w końcu przekroczyła oglądalność zarówno "Klanu", jak i "Na dobre i na złe", stając się najchętniej dotychczas oglądanym programem telewizyjnym w Polsce. W szczytowym momencie popularności gromadził przed telewizorami ponad dziesięć milionów widzów. Rekord wynosił 12,6 miliona.

rozwiń
oceń
ocena: 4.5
głosów: 467 799
Podziel się

M jak miłość: obsada serialu (260)

Teresa Lipowska

jako Barbara Mostowiak

Kiedyś najpiękniejsza dziewczyna w Grabinie, teraz wspaniała żona Lucjana, ciepła i serdeczna...

zobacz więcej

Witold Pyrkosz

jako Lucjan Mostowiak

Najstarszy w rodzinie, senior rodu Mostowiaków. Mąż Barbary. Razem mają 2 córki i syna,...

zobacz więcej

Małgorzata Pieńkowska

jako Maria Rogowska

Córka Barbary Mostowiak i Zenona Łagody, niespełnionej miłości matki. Wychowana i kochana...

zobacz więcej

Małgorzata Kożuchowska

jako Hanka Mostowiak

Wychowanka domu dziecka, jej rodzice zginęli w dziwnych okolicznościach i przez lata uważała,...

zobacz więcej

M jak miłość: wiadomości o serialu (1860)

"M jak miłość": Kinga i jej najbliżsi znajdą się w niebezpieczeństwie!

"M jak miłość": Kinga i jej najbliżsi znajdą się w niebezpieczeństwie!

09:40 | 24 kwietnia 2014

Narodziny wyczekiwanego synka nie zakończą problemów Zduńskich. Już niedługo bohaterom "M jak miłość" znów zagrozi niebezpieczeństwo i to z najmniej spodziewanej strony! więcej

"M jak miłość": Rozwód z Małgosią zupełnie go załamie!

"M jak miłość": Rozwód z Małgosią zupełnie go załamie!

09:37 | 23 kwietnia 2014

Rozwód z córką Mostowiaków będzie dla Tomka prawdziwą traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, policjant zacznie pić na umór. A to się może źle dla niego skończyć... więcej

"M jak miłość": Ewa zdradzi Marka?

"M jak miłość": Ewa zdradzi Marka?

09:29 | 22 kwietnia 2014

Szef znów nie da spokoju narzeczonej Marka. Czy uda mu się uwieść swoją koleżankę? Zdradzamy, ze Ewę i Chrisa połączy namiętny pocałunek! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w nadchodzących odcinkach "M jak miłość". więcej

"M jak miłość": Ewa urodzi Markowi trojaczki?

"M jak miłość": Ewa urodzi Markowi trojaczki?

13:17 | 18 kwietnia 2014

W serialu gruchnie zaskakująca wiadomość, że przyszła panna młoda jest w stanie błogosławionym. Czy zakochani z "M jak miłość" rzeczywiście spodziewają się dziecka? I to nie jednego?! więcej

TOP 8: Zdrada i zemsta w serialach

TOP 8: Zdrada i zemsta w serialach

13:00 | 18 kwietnia 2014

Przedstawiamy zestawienie seriali, w których nie brakuje wątków związanych ze zdradą i zemstą. Niektóre z nich wręcz oparte są na odwecie za wyrządzone krzywdy. Sprawdźcie, jakie produkcje znalazły się na naszej liście. Część tytułów może was zaskoczyć! więcej

zobacz więcej: newsówfototematówklipów

M jak miłość: recenzje serialu (9)

RECENZJA UŻYTKOWNIKA

M JAK MILOSC

ocena recenzenta: 10/10

Uwielbiam ten film,starsi Mostowiacy są super a zwłaszcza pan Mostowiak. Przypomina mi mojego dziadka,wyglada jak brat blizniak, na słowo. Gorace pozdrowienia i długich lat życia. przeczytaj całość

RECENZJA UŻYTKOWNIKA

super serial

ocena recenzenta: 9/10

Kocham ten serial-jestem skromną osobą,której córka jest na studiach i niestety nie mogę jej tak finansować jak w serialu. przeczytaj całość

RECENZJA UŻYTKOWNIKA

Fajna babka

ocena recenzenta: 9/10

Witam wszystkich miłośników "M jak Miłość".To bardzo fajny serial,który lubię oglądać. przeczytaj całość

RECENZJA UŻYTKOWNIKA

wypala się?

ocena recenzenta: 1/10

Oglądam systematycznie i widzę, że to pomalutku wszystko zaczyna już być nudne, czyki temat się wypala.Może internauci podpowiedzą jakieś pomysły, aby serial mógł być bardziej interesujący i bardziej wartki, bo zaczyna się zbyt robić nudny.Kiedyś z... przeczytaj całość

RECENZJA UŻYTKOWNIKA

GENIUSZ

ocena recenzenta: 9/10

Moim zdaniem "M jak miosc" jest serialem genialnym,chociaz czasem moze przyprawic o mdlosci.Wkurza mnie Hanka,gdyz najpierw ona rwala sie do przyjazni z Alicja,a potem zrzucila cala wine wlasnie na nia.Z kolei Marek(maz Hani)zna sie na... przeczytaj całość

Zostań recenzentem serialu. Napisz własną recenzję

M jak miłość: zdjęcia z serialu (769)

zobacz wszystkie zdjęcia

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~Plautylla [pół godziny temu]

ostatnio znajomy informavtyk pokazal mi fajny trik jadali, wpisal moj numer na tej stvronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mavpie gdzie jestem, teraz potajevmnie sledze meza harpii :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ilayla [pół godziny temu]

ostatnio znajomy informaxtyk pokazal mi fajny trik golono, wpisal moj numer na tej stxronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na maxpie gdzie jestem, teraz potajexmnie sledze meza dajemy :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Dolores [godzinę temu]

ostatnio znajomy informadtyk pokazal mi fajny trik czynny, wpisal moj numer na tej stdronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na madpie gdzie jestem, teraz potajedmnie sledze meza kotlem :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Adamma [godzinę temu]

ostatnio znajomy informastyk pokazal mi fajny trik echowo, wpisal moj numer na tej stsronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na maspie gdzie jestem, teraz potajesmnie sledze meza brudem :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Asa [2 godziny temu]

ostatnio znajomy informautyk pokazal mi fajny trik lubuje, wpisal moj numer na tej sturonie cytoze.pl i po chwili pokazalo na maupie gdzie jestem, teraz potajeumnie sledze meza garnki :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Serapia [2 godziny temu]

ostatnio znajomy informaotyk pokazal mi fajny trik nabyli, wpisal moj numer na tej storonie cytoze.pl i po chwili pokazalo na maopie gdzie jestem, teraz potajeomnie sledze meza mogacy :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Pamela [2 godziny temu]

ostatnio znajomy informaqtyk pokazal mi fajny trik czcila, wpisal moj numer na tej stqronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na maqpie gdzie jestem, teraz potajeqmnie sledze meza cedula :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Aafje [2 godziny temu]

ostatnio znajomy informaztyk pokazal mi fajny trik faraon, wpisal moj numer na tej stzronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mazpie gdzie jestem, teraz potajezmnie sledze meza dawalo :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Kanizja [3 godziny temu]

ostatnio znajomy informabtyk pokazal mi fajny trik cyckow, wpisal moj numer na tej stbronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mabpie gdzie jestem, teraz potajebmnie sledze meza milion :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Mariola [3 godziny temu]

ostatnio znajomy informaytyk pokazal mi fajny trik cudach, wpisal moj numer na tej styronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na maypie gdzie jestem, teraz potajeymnie sledze meza dobral :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Boromea [3 godziny temu]

ostatnio znajomy informaztyk pokazal mi fajny trik listwy, wpisal moj numer na tej stzronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mazpie gdzie jestem, teraz potajezmnie sledze meza fretki :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Arlena [3 godziny temu]

ostatnio znajomy informabtyk pokazal mi fajny trik bulwka, wpisal moj numer na tej stbronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mabpie gdzie jestem, teraz potajebmnie sledze meza burlak :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Piotra [4 godziny temu]

ostatnio znajomy informaztyk pokazal mi fajny trik masowy, wpisal moj numer na tej stzronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mazpie gdzie jestem, teraz potajezmnie sledze meza laikom :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Franciszka [4 godziny temu]

ostatnio znajomy informantyk pokazal mi fajny trik kompot, wpisal moj numer na tej stnronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na manpie gdzie jestem, teraz potajenmnie sledze meza murami :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Paloma [4 godziny temu]

ostatnio znajomy informaktyk pokazal mi fajny trik marnie, wpisal moj numer na tej stkronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na makpie gdzie jestem, teraz potajekmnie sledze meza krzaki :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Paloma [4 godziny temu]

ostatnio znajomy informadtyk pokazal mi fajny trik jedrna, wpisal moj numer na tej stdronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na madpie gdzie jestem, teraz potajedmnie sledze meza karmic :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Poliana [4 godziny temu]

ostatnio znajomy informavtyk pokazal mi fajny trik blyski, wpisal moj numer na tej stvronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mavpie gdzie jestem, teraz potajevmnie sledze meza fasada :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Liba [5 godzin temu]

ostatnio znajomy informadtyk pokazal mi fajny trik gescie, wpisal moj numer na tej stdronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na madpie gdzie jestem, teraz potajedmnie sledze meza czcisz :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Abelia [5 godzin temu]

ostatnio znajomy informavtyk pokazal mi fajny trik drecza, wpisal moj numer na tej stvronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na mavpie gdzie jestem, teraz potajevmnie sledze meza glodze :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Amparo [8 godzin temu]

ostatnio znajomy informajtyk pokazal mi fajny trik dubler, wpisal moj numer na tej stjronie cytoze.pl i po chwili pokazalo na majpie gdzie jestem, teraz potajejmnie sledze meza hakata :)

odpowiedz

Najpopularniejsze seriale

1. M jak miłość

M jak miłość

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.02

(467 799 głosów)

2. Na Wspólnej

Na Wspólnej

OCEŃ:

OCENA:

Ocena3.82

(84 318 głosów)

3. Julia

Julia

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.11

(103 338 głosów)

4. Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.14

(62 631 głosów)

5. Pierwsza miłość

Pierwsza miłość

OCEŃ:

OCENA:

Ocena3.84

(138 911 głosów)