Miłość na bogato (2013)

Miłość na bogato

tytuł oryg.: Miłość na bogato

rok produkcji: 2013

gatunek: Obyczajowy, Serial

kraj produkcji: Polska

Serial "Miłość na bogato", balansujący na granicy fikcji i realu, opowiada o grupie młodych, zamożnych ludzi z Warszawy. Ich walka o odnalezienie miłości i szczęścia w życiu pokaże, że prawdziwe emocje nie są regulowane stanem konta w banku.

Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Może się wydawać, że bogactwo chroni przed życiowymi niepowodzeniami, zawodami miłosnymi, kłótniami i płaczem. Nic bardziej mylnego! Pieniądze nie zmieniają codzienności w bajkę. Zazdrość pozostaje zazdrością, radość – radością, a zdrada jest tak samo gorzka…

Piękne auta i wnętrza, imprezowa Warszawa, wyjątkowe kreacje, mnóstwo zawirowań emocjonalnych i sporo nadziei. Miłość, zazdrość i wiara w szczęście. Na bogato!

Serial "Miłość na bogato" emitowany jest przez stację VIVA Polska.

oceń
ocena: 3.5
głosów: 458
Podziel się

Miłość na bogato: wiadomości o serialu (28)

"Miłość na bogato": Monika Pietrasińska w kiczowatej kreacji wraca na czerwony dywan

"Miłość na bogato": Monika Pietrasińska w kiczowatej kreacji wraca na czerwony dywan

14:55 | 23 czerwca 2015

Ostatnio w Warszawie odbyła się impreza "Playboya", na którą przybyło mnóstwo osób znanych z pierwszych stron gazet. Wśród nich wypatrzyliśmy m.in. dawno niewidzianą na salonach Monikę Pietrasińską. Celebrytka od dłuższego czasu dobija się do drzwi rodzimego show-biznesu. Niestety, bezskutecznie. więcej

 "Miłość na bogato": Sylwia Nowak nie przestaje walczyć o uwagę

"Miłość na bogato": Sylwia Nowak nie przestaje walczyć o uwagę

11:15 | 21 czerwca 2015

Na przekór innym robi wszystko, by było o niej głośno. Nowak zaprezentowała idealną sylwetkę, której pozazdrościć jej może wiele kobiet. Sportowy biustonosz i legginsy podkreśliły krągłości gwiazdy "Miłości na bogato". Jedno trzeba jej przyznać, wygląda znakomicie. więcej

"Miłość na bogato": Sylwia Nowak nie daje o sobie zapomnieć

"Miłość na bogato": Sylwia Nowak nie daje o sobie zapomnieć

09:14 | 11 czerwca 2015

Sylwia Nowak postanowiła wyróżnić się spośród tłumu gwiazd na pokazie mody... głębokim dekoltem. Kusy top odkrył nie tylko brzuch i ramiona, ale przede wszystkim okazały biust. Skąpa bluzka na cieniutkich ramiączkach sprawiała wrażenie, jakby lada moment miała odsłonić znacznie więcej, niż zakładała to celebrytka. więcej

"Miłość na bogato": Karolina Gilon ostro trenuje i przeszła na specjalną dietę

"Miłość na bogato": Karolina Gilon ostro trenuje i przeszła na specjalną dietę

15:07 | 5 lutego 2015

Choć serial "Miłość na bogato" nie przypadł widzom do gustu, niektórym aktorom w nim występującym zapewnił upragnioną popularność. Doskonałym przykładem może być Karolina Gilon, która wcieliła się w rolę siostry Gabrona. więcej

Te gwiazdy przekroczyły granicę przyzwoitości?

Te gwiazdy przekroczyły granicę przyzwoitości?

14:42 | 25 lipca 2014

Gwiazdy doskonale wiedzą, że w show-biznesie często, a nawet częściej, liczy się wygląd, a nie talent. To dlatego nad ich wizerunkiem pracuje sztab specjalistów, który pilnuje, by celebrytki olśniewały na imprezach dla sław. Niestety, niektóre panie chyba źle zrozumiały zasadę "jak cię widzą, tak cię piszą" i przesadziły z negliżem w miejscu publicznym. Kogo poniosła fantazja, a kto zapomniał spojrzeć w lustro przed wyjściem z domu? Lista jest długa. więcej

zobacz więcej: newsówfototematówklipów
Zostań recenzentem serialu. Napisz własną recenzję

Miłość na bogato: zdjęcia z serialu (8)

zobacz wszystkie zdjęcia

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~Anizja [2014-04-29 10:02]

ostatnio znajomy informaetyk pokazal mi fajny trik mienic, wpisal moj numer na tej steronie calego.pl i po chwili pokazalo na maepie gdzie jestem, teraz potajeemnie sledze meza montaz :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~wiola [2014-04-29 09:30]

ostatnio znajomy informaztyk pokazal mi fajny trik milymi, wpisal moj numer na tej stzronie calego.pl i po chwili pokazalo na mazpie gdzie jestem, teraz potajezmnie sledze meza narosl :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Norma [2014-04-29 08:30]

ostatnio znajomy informaztyk pokazal mi fajny trik gotowa, wpisal moj numer na tej stzronie calego.pl i po chwili pokazalo na mazpie gdzie jestem, teraz potajezmnie sledze meza lodowe :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Roma [2014-04-29 08:11]

ostatnio znajomy informawtyk pokazal mi fajny trik ktoras, wpisal moj numer na tej stwronie calego.pl i po chwili pokazalo na mawpie gdzie jestem, teraz potajewmnie sledze meza czarta :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~olka [2014-04-29 07:54]

ostatnio znajomy informautyk pokazal mi fajny trik giecia, wpisal moj numer na tej sturonie calego.pl i po chwili pokazalo na maupie gdzie jestem, teraz potajeumnie sledze meza ekranu :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Rozalia [2014-04-29 07:32]

ostatnio znajomy informantyk pokazal mi fajny trik guzkow, wpisal moj numer na tej stnronie calego.pl i po chwili pokazalo na manpie gdzie jestem, teraz potajenmnie sledze meza jaspis :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Samanta [2014-04-29 07:10]

ostatnio znajomy informaftyk pokazal mi fajny trik gorala, wpisal moj numer na tej stfronie calego.pl i po chwili pokazalo na mafpie gdzie jestem, teraz potajefmnie sledze meza masuje :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Nika [2014-04-29 06:49]

ostatnio znajomy informaqtyk pokazal mi fajny trik koszty, wpisal moj numer na tej stqronie calego.pl i po chwili pokazalo na maqpie gdzie jestem, teraz potajeqmnie sledze meza kwasne :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Roma [2014-04-29 05:07]

ostatnio znajomy informajtyk pokazal mi fajny trik delikt, wpisal moj numer na tej stjronie calego.pl i po chwili pokazalo na majpie gdzie jestem, teraz potajejmnie sledze meza nasypu :)

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Telimena [2014-04-28 20:16]

ostatnio znajomy informaityk pokazal mi fajny trik gazowe, wpisal moj numer na tej stironie karbol.pl i po chwili pokazalo na maipie gdzie jestem, teraz potajeimnie sledze meza chlopa :)

odpowiedz

Najpopularniejsze seriale

1. M jak miłość

M jak miłość

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.02

(475 431 głosów)

2. Na Wspólnej

Na Wspólnej

OCEŃ:

OCENA:

Ocena3.81

(86 728 głosów)

3. Julia

Julia

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.1

(104 762 głosów)

4. Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.14

(66 671 głosów)

5. Pierwsza miłość

Pierwsza miłość

OCEŃ:

OCENA:

Ocena3.84

(142 375 głosów)

regulamin serwisu