Czas honoru 2008

Wróg czy sojusznik

odcinek 62, sezon 5 - Wróg czy sojusznik

Bronek nie może dojść do siebie po śmierci kompanów. Janek pogrąża się w depresji, nie może darować sobie, że przez niego zginęli ludzie. Karol przesłuchuje Kobrę, obiecuje, że po ujawnieniu miejsca ukrycia archiwum zwolnią brata Kobry z łagru.

Major Zwonariew

odcinek 61, sezon 5 - Major Zwonariew

Pod obstawą KBW z leśniczówki wychodzą aresztowani działacze podziemia. Bronkowi, Krawcowi i dwóm partyzantom udaje się zbiec podczas transportu. Maria rozpoczyna pracę w szpitalu.

Kanał

odcinek 60, sezon 5 - Kanał

Michał spotyka się z Adą Lewińską, przekazuje jej informacje od "Bociana". Ada chce spotkać się z kurierem bez pośredników. Zaniepokojeni zniknięciem Rudej i Władka Michał oraz Bronek udają się do ich mieszkania.

Kuzyn z Murmańska

odcinek 59, sezon 5 - Kuzyn z Murmańska

Rainer próbuje zainteresować Amerykanów informacjami o zakopanym archiwum. Przesłuchujący go sierżant Meyers nie jest zainteresowany negocjacjami ze zbrodniarzem z gestapo.

Pamiątka z powstania

odcinek 58, sezon 5 - Pamiątka z powstania

Michał i Władek pomagają Bocianowi dotrzeć na spotkanie z Brodowiczem. Okazuje się, że Bocian jest w posiadaniu niezwykle ważnego dokumentu podpisanego przez samego generała Okulickiego.

Bocian

odcinek 57, sezon 5 - Bocian

Janek zostaje aresztowany przez UB. Karol Ryszkowski informuje Wasilewskiego o pierwszym sukcesie. Wasilewski przesłuchuje Janka. Zwalnia go z aresztu, lecz wcześniej pokazuje mu zdjęcie, na którym jest Lena.

Szczęśliwe miejsce

odcinek 56, sezon 5 - Szczęśliwe miejsce

Wasilewski dostaję reprymendę od Ady za brak postępów w sprawie skoczków. Karol zatrudnia Woźniaka, każe mu szukać nazwisk w gestapowskich dokumentach. Trafia na trop Janka.

Kartka na murze

odcinek 55, sezon 5 - Kartka na murze

Janek i Bolek docierają do Radzymina, rodzinnego miasta Bolka, gdzie czekają na niego żona i syn. Helena zgłasza się do urzędu miejskiego, w którym Kazimierz piastuje wysokie stanowisko. Ten wręcza jej nominację na urzędnika, ponawia prośbę o kontakt z Wa

Zawisza

odcinek 54, sezon 5 - Zawisza

Zgodnie z planem Władka Michał obserwuje posterunek milicji w Żarnowcu. Prowokacja udaje się - posterunek zostaje wzmocniony siłami KBW, co oznacza, że zdrajca przekazał informację o planowanym napadzie.

Koniec i początek

odcinek 53, sezon 5 - Koniec i początek

Maj 1945 roku. Michał i Władek ukrywają się w lesie z partyzantami. Bronek wykonuje wyroki śmierci na komunistycznych konfidentach. Janek trafia do amerykańskiego obozu dla uchodźców.

1 2 3 4 5 6 7 z 7

Najpopularniejsze seriale

1. M jak miłość

M jak miłość

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.02

(475 431 głosów)

2. Na Wspólnej

Na Wspólnej

OCEŃ:

OCENA:

Ocena3.81

(86 728 głosów)

3. Julia

Julia

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.1

(104 762 głosów)

4. Na dobre i na złe

Na dobre i na złe

OCEŃ:

OCENA:

Ocena4.14

(66 671 głosów)

5. Pierwsza miłość

Pierwsza miłość

OCEŃ:

OCENA:

Ocena3.84

(142 375 głosów)

regulamin serwisu