program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
06:00 Klan
07:00 David Attenborough i osobliwości świata przyrody
09:00 Ojciec Mateusz
10:00 Tysiąc i jedna noc
10:55 Wspaniałe stulecie
14:00 Tysiąc i jedna noc
15:50 Wspaniałe stulecie
17:55 Klan
Polsat:
08:00 Trudne sprawy
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Słoiki
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
12:00 Szkoła
13:00 Szpital
14:00 Ukryta prawda
16:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:15 Na Wspólnej
20:55 Singielka
TVP 2:
03:45 Głęboka woda
04:45 Głęboka woda
06:00 Mikołajek
06:15 Mikołajek
07:05 M jak miłość
10:50 Akademia smaku Zosi i Tomka
11:00 Barwy szczęścia
11:35 Na dobre i na złe
12:40 Cesarzowa Ki
14:05 Na sygnale
14:40 Rodzinka.pl
15:05 Rodzinka.pl
16:35 Rodzinka.pl
17:05 Cesarzowa Ki
19:30 Barwy szczęścia
20:05 Barwy szczęścia
20:40 M jak miłość
23:55 Grimm
TVN 7:
02:00 Rush
07:20 Prawo Agaty
08:20 Sąd rodzinny
09:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:20 Przepis na życie
13:00 Sąd rodzinny
14:00 Szpital
15:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska
16:00 Bananowy doktor
17:00 Castle
18:00 Prawo Agaty
19:00 Mentalista
22:05 Czarne lustro
AXN:
02:00 Agenci NCIS
02:45 Rex Special Unit
06:00 Wzór
07:00 Elementary
08:00 Agenci NCIS
08:55 Profil
10:05 Wzór
11:05 Wzór
12:05 Elementary
13:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
14:55 Agenci NCIS
18:00 Profil
19:05 Unforgettable: Zapisane w pamięci
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:00 Flash
21:55 Flash
FOX Comedy:
00:10 M.A.S.H.
00:40 M.A.S.H.
01:05 Family Guy: Głowa rodziny
01:35 Family Guy: Głowa rodziny
02:00 Family Guy: Głowa rodziny
02:30 Family Guy: Głowa rodziny
02:55 Simpsonowie
03:25 Simpsonowie
03:50 Współczesna rodzina
04:15 Współczesna rodzina
05:10 Hela w opałach
05:40 Hela w opałach
06:10 Hela w opałach
06:40 Hela w opałach
07:10 Hela w opałach
07:40 Hela w opałach
08:10 Hela w opałach
08:40 Jess i chłopaki
09:05 Jess i chłopaki
09:35 Jess i chłopaki
10:00 Jess i chłopaki
10:30 Jess i chłopaki
10:55 Jess i chłopaki
11:25 Glee
12:20 Trzecia planeta od Słońca
12:45 Trzecia planeta od Słońca
13:15 Trzecia planeta od Słońca
13:40 Trzecia planeta od Słońca
14:15 Współczesna rodzina
14:45 Współczesna rodzina
15:10 Współczesna rodzina
15:35 Współczesna rodzina
16:05 Simpsonowie
16:35 Simpsonowie
17:00 M.A.S.H.
17:30 M.A.S.H.
18:00 M.A.S.H.
18:30 M.A.S.H.
19:05 Trzecia planeta od Słońca
19:30 Trzecia planeta od Słońca
20:00 Współczesna rodzina
20:30 Współczesna rodzina
21:00 Jess i chłopaki
21:25 Jess i chłopaki
21:55 Jess i chłopaki
22:20 Jess i chłopaki
22:50 M.A.S.H.
23:20 M.A.S.H.
23:50 M.A.S.H.
Comedy Central:
00:25 Włatcy móch
00:50 Włatcy móch
01:20 Włatcy móch
01:50 Graczykowie
02:10 Rodzina zastępcza plus
03:05 Rodzina zastępcza
03:30 Rodzina zastępcza
04:00 Daleko od noszy
04:25 Daleko od noszy
04:50 Rodzina zastępcza plus
05:35 Daleko od noszy
06:00 Rodzina zastępcza
06:30 Rodzina zastępcza
07:05 Niania
07:35 Niania
08:05 Kasia i Tomek
08:35 Kasia i Tomek
09:05 Jak poznałem waszą matkę
09:30 Jak poznałem waszą matkę
10:00 Jak poznałem waszą matkę
10:25 Pingwiny z Madagaskaru
10:50 Pingwiny z Madagaskaru
11:20 Niania
11:45 Niania
12:10 Kasia i Tomek
12:40 Kasia i Tomek
13:00 Jeden gniewny Charlie
13:25 Jeden gniewny Charlie
13:55 Przyjaciele
14:20 Przyjaciele
14:50 Jak poznałem waszą matkę
15:15 Jak poznałem waszą matkę
15:45 Kasia i Tomek
16:05 Kasia i Tomek
16:30 Jeden gniewny Charlie
16:55 Jeden gniewny Charlie
17:25 Przyjaciele
17:55 Przyjaciele
18:25 Teoria wielkiego podrywu
18:50 Teoria wielkiego podrywu
19:20 Dwóch i pół
19:45 Jak poznałem waszą matkę
20:15 Jak poznałem waszą matkę
20:35 Jak poznałem waszą matkę
21:00 Teoria wielkiego podrywu
21:30 Teoria wielkiego podrywu
22:00 Przyjaciele
22:30 Przyjaciele
23:00 Dwóch i pół
23:25 Jak poznałem waszą matkę
23:50 Jak poznałem waszą matkę
TVP Polonia:
00:35 M jak miłość
01:25 Przygody Smoka Pola
01:45 Miś Fantazy
02:40 Siła wyższa
05:40 Dzika Polska
07:05 Przygody Smoka Pola
07:25 Sześć milionów sekund
12:50 Barwy szczęścia
13:25 Siła wyższa
16:55 Codzienna 2 m 3
18:55 Barwy szczęścia
19:45 Lis Leon
20:50 O mnie się nie martw
Polsat 2:
05:00 Przyjaciółki
06:00 Dzień, który zmienił moje życie
07:00 Pielęgniarki
08:50 Pamiętniki z wakacji
09:50 Miodowe lata
10:45 Miodowe lata
11:35 Miodowe lata
12:25 Rodzina zastępcza
12:55 Daleko od noszy
13:25 Daleko od noszy
13:55 Świat według Kiepskich
14:25 Świat według Kiepskich
14:55 Świat według Kiepskich
15:25 Rodzina zastępcza plus
16:25 Całkiem nowe lata miodowe
16:55 Miodowe lata
17:25 Miodowe lata
18:00 Malanowski i Partnerzy
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:40 Pamiętniki z wakacji
22:50 Świat według Kiepskich
23:25 Rodzina zastępcza
Tele 5:
14:00 Władca zwierząt
14:55 Wojna z mafią
15:55 Ucieczka w kosmos
17:05 SAF3 - oddział ratunkowy
18:55 Ucieczka w kosmos
21:50 Oblicza zbrodni
TVP Kultura:
00:50 Utopia
03:55 Historia muzyki
11:30 Przygody pana Michała
12:00 Przygody pana Michała
Polsat Cafe:
04:00 Żony gangsterów
05:00 Tajemnice życia superbogaczy
07:00 Cztery żony i mąż
07:30 Rosyjskie noworodki
09:00 Trudne sprawy
13:30 Lombard z Beverly Hills
20:00 Zdrady
Canal+:
00:40 Strike Back
01:25 Strike Back
12:10 Mon oncle Charlie
12:37 Importantissime - les coulisses de l'émission
18:05 Mon oncle Charlie
18:36 Importantissime, les coulisses de l'émission
21:00 Baron Noir
21:55 Baron Noir
HBO:
20:10 Wataha
21:05 Bliskość
Disney XD:
00:05 Myszka Miki
00:10 Duch i nas dwóch
00:35 Misja Lanfeusta
01:05 Szczeżujski
01:30 Randy Cunningham: nastoletni ninja
01:50 Duch i nas dwóch
02:15 Misja Lanfeusta
02:35 Szczeżujski
03:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja
03:20 Duch i nas dwóch
03:45 Misja Lanfeusta
04:05 Strange Hill High
04:30 Szczeżujski
04:50 Randy Cunningham: nastoletni ninja
05:15 Duch i nas dwóch
05:35 Misja Lanfeusta
06:00 Randy Cunningham: nastoletni ninja
06:25 Szczeżujski
06:50 Dzieciak kontra kot
07:15 Supa Strikas
07:40 Supa Strikas
08:05 Myszka Miki
08:10 Dzieciak kontra kot
08:35 Penn Zero: Bohater na pół etatu
09:00 Z kopyta
09:30 Z kopyta
09:55 Fineasz i Ferb
10:20 Fineasz i Ferb
10:50 Supa Strikas
11:15 Supa Strikas
11:40 Astro-małpy
12:10 Pokémon: Czerń i biel: Przygody w Unovie
12:35 Penn Zero: Bohater na pół etatu
13:00 Dzieciak kontra kot
13:30 Dzieciak kontra kot
13:55 Fineasz i Ferb
14:20 Fineasz i Ferb
14:50 Supa Strikas
15:15 Supa Strikas
15:40 Penn Zero: Bohater na pół etatu
16:10 Astro-małpy
16:35 Pokémon: Czerń i biel: Przygody w Unovie
17:00 W tę i nazad
17:30 Dzieciak kontra kot
17:55 Dzieciak kontra kot
18:25 Denny obóz
18:55 Supa Strikas
19:20 Supa Strikas
19:50 Szczury laboratoryjne
20:20 Oddział specjalny
20:45 Mega Spider-Man
21:15 Star Wars: Rebelianci
21:45 Astro-małpy
22:10 Szczeżujski
22:40 Szczeżujski
23:10 Randy Cunningham: nastoletni ninja
23:35 Randy Cunningham: nastoletni ninja
Teletoon:
00:05 Flapacha, o? es-tu?
00:15 Flapacha, o? es-tu?
00:30 Oggy et les cafards
00:37 Oggy et les cafards
00:44 Oggy et les cafards
01:15 Sherlock Yack - Zoo-détective
01:26 Sherlock Yack - Zoo-détective
01:40 Kika & Bob
01:50 Kika & Bob
05:00 Oscar&Co
05:06 Oscar&Co
05:12 Oscar&Co
05:45 Sherlock Yack - Zoo-détective
05:57 Sherlock Yack - Zoo-détective
06:40 Angelo la débrouille
06:46 Angelo la débrouille
06:53 Angelo la débrouille
07:05 Les P'tits Diables
07:16 Les P'tits Diables
07:26 Les P'tits Diables
07:40 Kaeloo
07:45 Kaeloo
07:55 Kaeloo
08:00 Kaeloo
08:35 Copy cut
08:46 Copy cut
09:25 Les Dalton
09:32 Les Dalton
10:04 Les bande des minijusticiers
10:15 Lassie
10:40 Les Dalton
10:46 Les Dalton
11:15 Angelo la débrouille
11:21 Angelo la débrouille
11:30 Copy cut
11:41 Copy cut
12:11 Scary Larry
12:25 Kaeloo
12:31 Kaeloo
12:37 Kaeloo
12:50 Les Crumpets
13:01 Les Crumpets
13:15 Les P'tits Diables
13:25 Les P'tits Diables
13:45 Scary Larry
14:00 Les Dalton
14:07 Les Dalton
14:45 Kaeloo
14:52 Kaeloo
14:59 Kaeloo
15:30 Les Crumpets
15:41 Les Crumpets
15:55 Les minijusticiers
16:01 Les minijusticiers
16:07 Les minijusticiers
16:19 Les minijusticiers
16:25 Les minijusticiers
16:31 Les minijusticiers
16:40 Les minijusticiers
16:46 Les minijusticiers
16:55 Les Dalton
17:02 Les Dalton
17:09 Les Dalton
17:20 Kaeloo
17:26 Kaeloo
17:33 Kaeloo
18:10 Scary Larry
18:35 Les P'tits Diables
18:45 Les P'tits Diables
19:00 Angelo la débrouille
19:11 Angelo la débrouille
19:25 Copy cut
19:36 Copy cut
19:55 Scary Larry
20:15 Les Dalton
20:22 Les Dalton
20:50 Kika & Bob
21:25 Les mystérieuses cités d'or
21:50 Ciné défis extr?mes
22:15 Grachi
22:55 Angel's Friends
23:05 Angel's Friends
23:20 Diego et Ziggy
23:30 Diego et Ziggy
23:45 Gnark
23:50 Gnark
23:55 Gnark
AXN WHITE:
00:05 Wzór
01:00 Medium
01:55 Medium
02:40 Ziemia buntowników
04:25 Wzór
06:05 Grand Hotel
07:05 Ziemia buntowników
09:30 Napisała: morderstwo
10:30 Napisała: morderstwo
11:30 Rodzina Rengoni
13:30 Ścieżki życia
14:00 Komisarz Rex
15:00 Grand Hotel
16:00 Napisała: morderstwo
17:00 Napisała: morderstwo
18:00 Ziemia buntowników
20:00 Komisarz Rex
21:00 Wzór
21:55 Wzór
22:50 Wzór
23:55 Ziemia buntowników
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu