program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
02:35 Notacje
02:50 Kameleon
06:15 Klan
09:05 Egzamin z życia
10:05 Korzenie
11:00 Blondynka
12:55 Zwierzęta na Dzikim Zachodzie
14:00 Życie nad rozlewiskiem
15:50 Wspaniałe stulecie
17:25 Wspaniałe stulecie
18:30 Ranczo
20:25 Szepty przeszłości
21:30 Wygnani do raju
22:40 07 zgłoś się
Polsat:
07:45 Trudne sprawy
08:45 Malanowski i Partnerzy
09:15 Malanowski i Partnerzy
09:45 Dzień, który zmienił moje życie
10:45 Dlaczego ja?
11:45 Pielęgniarki
12:45 Trudne sprawy
13:45 Malanowski i Partnerzy
14:15 Malanowski i Partnerzy
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:40 Dlaczego ja?
17:40 Trudne sprawy
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
00:50 Kamuflaż
08:00 Detektywi
10:35 Szkoła
11:35 Ukryta prawda
12:35 Szpital
13:35 W-11 - wydział śledczy
14:20 W-11 - wydział śledczy
15:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:10 Na Wspólnej
23:25 Żony Hollywood
TVP 2:
00:10 Dr House
00:55 Dr House
04:35 O mnie się nie martw
06:05 Lokatorzy
07:00 M jak miłość
10:20 O mnie się nie martw
11:10 Barwy szczęścia
11:45 Na dobre i na złe
12:45 Na sygnale
14:55 O mnie się nie martw
15:50 M jak miłość
16:50 Rodzinka.pl
17:25 Rodzinka.pl
TVN 7:
06:15 W-11 - wydział śledczy
07:00 Brzydula
07:35 Brzydula
08:10 Sąd rodzinny
09:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:10 Dr House
12:50 Sąd rodzinny
13:50 Szpital
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:50 Prawo Agaty
16:55 Brzydula
17:25 Brzydula
18:00 Dr House
19:00 Dr House
AXN:
01:00 Agenci NCIS: Los Angeles
02:00 Podejrzany
02:45 Profil
06:00 No limit
07:10 Tożsamość szpiega
08:10 Wzór
09:05 Agenci NCIS
10:05 Nikita
11:05 No limit
12:15 Tożsamość szpiega
13:15 Wzór
14:10 Nikita
15:10 Agenci NCIS
16:10 Agenci NCIS
17:10 Wzór
18:10 Nikita
19:05 Agenci NCIS
20:05 Agenci NCIS
21:05 Agenci NCIS
22:00 Agenci NCIS
22:55 Podejrzany
23:55 Agenci NCIS
FOX Comedy:
00:25 M.A.S.H.
01:00 Family Guy: Głowa rodziny
01:30 Family Guy: Głowa rodziny
01:55 Family Guy: Głowa rodziny
02:25 Family Guy: Głowa rodziny
02:50 Trawka
03:25 Dorastająca nadzieja
03:50 Dorastająca nadzieja
04:20 Hela w opałach
05:05 The Cleveland Show
05:30 The Cleveland Show
05:55 The Cleveland Show
06:25 Hela w opałach
06:50 Hela w opałach
07:20 Hela w opałach
07:50 Hela w opałach
08:20 M.A.S.H.
08:50 M.A.S.H.
09:20 M.A.S.H.
09:50 M.A.S.H.
10:30 Dorastająca nadzieja
11:00 Dorastająca nadzieja
11:30 Glee
12:25 Glee
13:20 Hoży doktorzy
13:50 Hoży doktorzy
14:15 Hoży doktorzy
14:45 Hoży doktorzy
15:10 Simpsonowie
15:40 Simpsonowie
16:05 M.A.S.H.
16:35 M.A.S.H.
17:05 M.A.S.H.
17:35 M.A.S.H.
18:10 Hela w opałach
18:40 Hela w opałach
19:05 Jess i chłopaki
19:35 Jess i chłopaki
20:00 Jess i chłopaki
20:30 Jess i chłopaki
21:00 Bez nadzoru
21:30 Bez nadzoru
22:00 Family Guy: Głowa rodziny
22:30 Family Guy: Głowa rodziny
22:55 M.A.S.H.
23:25 M.A.S.H.
23:55 M.A.S.H.
Comedy Central:
00:10 Teoria wielkiego podrywu
00:40 Teoria wielkiego podrywu
00:55 Graczykowie, czyli Buła i spóła
01:25 Graczykowie, czyli Buła i spóła
02:25 Rodzina zastępcza plus
03:15 Rodzina zastępcza
03:40 Rodzina zastępcza
04:05 Rodzina zastępcza plus
04:50 Daleko od noszy
05:10 Daleko od noszy
05:35 Daleko od noszy
06:00 Rodzina zastępcza
06:30 Rodzina zastępcza
07:00 Rodzina zastępcza
07:30 Daleko od noszy
08:00 Daleko od noszy
08:30 Daleko od noszy
09:05 Teoria wielkiego podrywu
09:30 Teoria wielkiego podrywu
09:55 Teoria wielkiego podrywu
10:25 Teoria wielkiego podrywu
10:50 Pingwiny z Madagaskaru
11:20 Pingwiny z Madagaskaru
11:45 Sposób użycia
12:05 Sposób użycia
12:35 Teoria wielkiego podrywu
13:00 Teoria wielkiego podrywu
13:30 Nierandkowalni
13:55 Jak poznałem waszą matkę
14:20 Jak poznałem waszą matkę
14:50 Sposób użycia
15:15 Sposób użycia
15:50 Pingwiny z Madagaskaru
16:10 Pingwiny z Madagaskaru
16:35 Dwie spłukane dziewczyny
17:00 Dwie spłukane dziewczyny
17:30 Przyjaciele
17:55 Przyjaciele
18:25 Jak poznałem waszą matkę
18:50 Jak poznałem waszą matkę
19:20 Nierandkowalni
19:45 Różowe lata siedemdziesiąte
20:15 Dwie spłukane dziewczyny
20:35 Dwie spłukane dziewczyny
21:05 Przyjaciele
21:30 Przyjaciele
22:00 Jak poznałem waszą matkę
22:25 Jak poznałem waszą matkę
22:55 Teoria wielkiego podrywu
23:25 Teoria wielkiego podrywu
23:50 Teoria wielkiego podrywu
TVP Polonia:
00:45 Wszystko przed nami
01:15 Maszyna zmian
01:45 Miś Uszatek
02:45 Nad rozlewiskiem
03:45 Spółka rodzinna
07:25 Plecak pełen przygód
08:00 Warto kochać
08:55 Warto kochać
09:50 Czterdziestolatek - 20 lat później
12:50 Spółka rodzinna
13:25 Wiedźmy
15:20 Sprawiedliwi wśród Nas
16:55 Wszystko przed nami
18:55 Spółka rodzinna
19:45 Przygód kilka wróbla Ćwirka
20:50 Ojciec Mateusz
Polsat 2:
00:30 Dlaczego ja?
01:30 Trudne sprawy
03:20 Pierwsza miłość
04:00 Świat według Kiepskich
06:00 Dzień, który zmienił moje życie
06:55 Pielęgniarki
08:55 Pamiętniki z wakacji
09:50 Miodowe lata
10:40 Miodowe lata
11:25 Miodowe lata
12:10 Rodzina zastępcza
12:40 Daleko od noszy
13:10 Świat według Kiepskich
13:40 Świat według Kiepskich
14:10 Świat według Kiepskich
14:40 Rodzina zastępcza plus
15:40 Miodowe lata
16:25 Miodowe lata
17:15 Miodowe lata
18:00 Malanowski i Partnerzy
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Pamiętniki z wakacji
22:50 Świat według Kiepskich
23:25 Rodzina zastępcza
Tele 5:
14:00 Królowa Południa
15:00 Władca zwierząt
15:50 Czynnik PSI
16:50 Pokolenie mutantów
17:50 Ucieczka w kosmos
19:05 Czynnik PSI
TVP Kultura:
01:55 Mad Men
07:15 Noce i dnie
08:20 Teledyski zmieniły muzykę
08:40 Teledyski zmieniły muzykę
16:05 Noce i dnie
17:15 Teledyski zmieniły muzykę
17:35 Teledyski zmieniły muzykę
20:05 Mad Men
Polsat Cafe:
09:00 Trudne sprawy
12:00 Tamara Ecclestone: Multimilionerka
15:30 Cztery żony i mąż
19:00 Lombard z Beverly Hills
19:30 Lombard z Beverly Hills
20:00 Zdrady
Canal+:
08:10 Mon oncle Charlie
12:20 The Big Bang Theory
14:15 Scandal
15:00 Scandal
18:15 The Big Bang Theory
Cartoon Network:
00:05 Kung-fu kurczaki
00:30 Kung-fu kurczaki
00:50 Niesamowity świat Gumballa
01:15 Niesamowity świat Gumballa
01:35 Kroniki Shaolin
02:00 Kroniki Shaolin
02:20 Kung-fu kurczaki
02:40 Kung-fu kurczaki
03:00 Niesamowity świat Gumballa
03:25 Niesamowity świat Gumballa
03:45 Angelo rządzi
04:00 Angelo rządzi
04:05 Angelo rządzi
04:30 Eliot Kid
05:20 Robotboy
05:55 Krowa i kurczak
06:00 Angelo rządzi
06:25 Niesamowity świat Gumballa
07:10 Młodzi Tytani: Akcja!
08:00 Fantastyczna przygoda Finna i Jake'a
10:00 Młodzi Tytani: Akcja!
11:25 Ben 10
13:05 The Looney Tunes Show
13:30 The Looney Tunes Show
13:55 Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk
14:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
14:45 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
15:15 Młodzi Tytani: Akcja!
16:05 Niesamowity świat Gumballa
16:50 Wujcio Dobra Rada
17:15 Fantastyczna przygoda Finna i Jake'a
18:55 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
19:20 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
19:50 Jeźdźcy smoków
20:15 Jeźdźcy smoków
20:45 Zwyczajny serial
21:15 Kroniki Shaolin
21:40 Kroniki Shaolin
22:10 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
22:35 Ninjago - mistrzowie spinjitzu
23:05 Fantastyczna czwórka
23:30 Niesamowity świat Gumballa
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza plus
00:50 Rodzina zastępcza plus
01:35 Rodzina zastępcza plus
02:20 Rodzina zastępcza plus
03:00 Rodzina zastępcza plus
03:45 Rodzina zastępcza plus
04:30 Rodzina zastępcza plus
05:15 Rodzina zastępcza plus
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:25 Zack i Kwak
06:50 Bąbelkowy świat gupików
07:15 Dora poznaje świat
07:40 Psi patrol
08:10 Geronimo Stilton
08:35 Pingwiny z Madagaskaru
09:00 Alvinnn!!! I wiewiórki
09:10 SpongeBob Kanciastoporty
09:25 SpongeBob Kanciastoporty
09:55 Wróżkowie chrzestni
10:20 Wróżkowie chrzestni
10:30 Sam&Cat
11:00 Sam&Cat
11:25 Bella i Buldogi
11:50 iCarly
12:20 iCarly
12:45 Niebezpieczny Henryk
13:10 Grzmotomocni
13:40 Grzmotomocni
14:00 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
14:30 Dorwać Blake'a!
14:55 SpongeBob Kanciastoporty
15:20 SpongeBob Kanciastoporty
15:35 Piekaczki
16:00 Inwazja kórlików
16:25 George prosto z drzewa
16:50 Pingwiny z Madagaskaru
17:15 Alvinnn!!! I wiewiórki
17:25 Alvinnn!!! I wiewiórki
17:40 Wróżkowie chrzestni
18:05 SpongeBob Kanciastoporty
18:30 Henio Dzióbek
18:40 Henio Dzióbek
18:55 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
19:25 Nawiedzeni
19:50 Niebezpieczny Henryk
20:15 Sam&Cat
20:40 Grzmotomocni
21:05 Victoria znaczy zwycięstwo
21:30 Big Time Rush
22:00 Odlotowe agentki
22:25 Fred Szczęściarz
22:40 Fred Szczęściarz
23:45 Hotel 13
TSR:
00:05 Boardwalk Empire
01:05 Girls
08:15 Top Models
08:40 The Good Wife
09:20 The Good Wife
10:05 The Good Wife
11:50 Sc?nes de ménages
14:05 Modern Family
16:00 Joséphine, ange gardien
18:30 Top Models
Cine Cinema Premier:
00:05 Vikings
00:55 Vikings
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 11

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu