program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
04:00 Oszustwo
05:00 Aminata - siła miłości
09:25 Klan
09:55 Północ - Południe
10:55 Wspaniałe stulecie
12:50 Małpy bez tajemnic
13:55 Autostrada do nieba
15:50 Wspaniałe stulecie
17:55 Klan
Polsat:
00:20 Zdrady
08:00 Trudne sprawy
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
12:00 Szkoła
13:00 Szpital
14:00 Ukryta prawda
15:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:10 Na Wspólnej
23:20 The Following
TVP 2:
05:40 M jak miłość
07:05 M jak miłość
11:10 Barwy szczęścia
11:45 Na dobre i na złe
12:50 Na sygnale
14:50 Licencja na wychowanie
16:35 O mnie się nie martw
19:25 Barwy szczęścia
20:05 Barwy szczęścia
20:40 M jak miłość
TVN 7:
07:00 Brzydula
07:35 Brzydula
08:10 Sąd rodzinny
09:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:10 Dr House
12:50 Sąd rodzinny
13:50 Szpital
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:50 Brzydula
16:25 Brzydula
17:00 Bananowy doktor
18:00 Dr House
19:00 Dr House
22:40 Wybrani
AXN:
00:05 Forever
01:05 Agenci NCIS
02:00 Agenci NCIS
02:45 Skorpion
06:05 Przygody Merlina
07:05 Przygody Merlina
08:05 Gwiezdne wrota: wszechświat
09:05 Gwiezdne wrota: wszechświat
10:05 Przekraczając granice
11:10 Przygody Merlina
12:10 Gwiezdne wrota: wszechświat
13:10 Zagubiona tożsamość
14:10 Przekraczając granice
15:15 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
16:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
17:05 Zagubiona tożsamość
18:05 Przekraczając granice
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
20:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
22:00 Elementary
23:00 Zabójcze umysły
FOX Comedy:
00:30 M.A.S.H.
01:00 M.A.S.H.
01:30 Family Guy: Głowa rodziny
02:00 Family Guy: Głowa rodziny
02:25 Family Guy: Głowa rodziny
02:55 Family Guy: Głowa rodziny
03:20 The Cleveland Show
03:45 The Cleveland Show
04:10 The Cleveland Show
04:35 The Cleveland Show
05:00 Bob's Burgers
05:30 Bob's Burgers
05:55 Bob's Burgers
06:25 Simpsonowie
06:55 Simpsonowie
07:20 Ostatni prawdziwy mężczyzna
07:50 Ostatni prawdziwy mężczyzna
08:20 M.A.S.H.
08:50 M.A.S.H.
09:20 M.A.S.H.
09:50 M.A.S.H.
10:30 Ostatni prawdziwy mężczyzna
11:00 Ostatni prawdziwy mężczyzna
11:30 Glee
12:25 Glee
13:20 Simpsonowie
13:50 Simpsonowie
14:15 Simpsonowie
14:45 Simpsonowie
15:10 Paramedycy
15:40 Paramedycy
16:05 M.A.S.H.
16:35 M.A.S.H.
17:05 M.A.S.H.
17:35 M.A.S.H.
18:10 Jess i chłopaki
18:40 Jess i chłopaki
19:05 Jess i chłopaki
19:35 Jess i chłopaki
20:00 Jess i chłopaki
20:30 Jess i chłopaki
21:00 Współczesna rodzina
21:30 Współczesna rodzina
22:00 Współczesna rodzina
22:30 Współczesna rodzina
23:00 Community
23:30 Community
23:55 Trawka
Comedy Central:
00:05 Teoria wielkiego podrywu
00:35 Teoria wielkiego podrywu
01:00 Teoria wielkiego podrywu
01:25 Graczykowie, czyli Buła i spóła
01:55 Rodzina zastępcza plus
02:45 Rodzina zastępcza
03:10 Rodzina zastępcza
03:35 Graczykowie, czyli Buła i spóła
03:55 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:20 Rodzina zastępcza plus
05:10 Daleko od noszy
05:35 Daleko od noszy
06:00 Rodzina zastępcza
06:30 Rodzina zastępcza
07:00 Rodzina zastępcza
07:35 Daleko od noszy
08:05 Daleko od noszy
08:30 Daleko od noszy
09:00 Jak poznałem waszą matkę
09:25 Jak poznałem waszą matkę
09:55 Jak poznałem waszą matkę
10:20 Jak poznałem waszą matkę
10:50 Pingwiny z Madagaskaru
11:20 Pingwiny z Madagaskaru
11:50 Różowe lata siedemdziesiąte
12:05 Różowe lata siedemdziesiąte
12:35 Jak poznałem waszą matkę
13:00 Jak poznałem waszą matkę
13:30 Mike i Molly
13:55 Jak poznałem waszą matkę
14:20 Jak poznałem waszą matkę
14:50 Melissa i Joey
15:15 Melissa i Joey
15:40 Pingwiny z Madagaskaru
16:10 Pingwiny z Madagaskaru
16:30 Teoria wielkiego podrywu
17:00 Teoria wielkiego podrywu
17:25 Przyjaciele
17:55 Przyjaciele
18:20 Jak poznałem waszą matkę
18:50 Jak poznałem waszą matkę
19:15 Mike i Molly
19:45 Dwóch i pół
20:05 Teoria wielkiego podrywu
20:25 Teoria wielkiego podrywu
20:55 Przyjaciele
21:25 Przyjaciele
21:55 Jak poznałem waszą matkę
22:25 Jak poznałem waszą matkę
22:50 Jak poznałem waszą matkę
23:20 Jak poznałem waszą matkę
23:45 Jak poznałem waszą matkę
TVP Polonia:
00:50 M jak miłość
01:45 Maurycy i Hawranek
02:40 Blondynka
05:40 Czytanie Puszczy
07:25 Panna z mokrą głową
11:40 Wszystko przed nami
12:05 Barwy szczęścia
12:50 Blondynka
15:50 Notacje
16:55 Wszystko przed nami
18:55 Barwy szczęścia
19:45 Miś Uszatek
20:50 Życie nad rozlewiskiem
Polsat 2:
04:30 Przyjaciółki
06:00 Dzień, który zmienił moje życie
07:00 Pierwsza miłość
08:35 Pensjonat pod Różą
09:35 Miodowe lata
10:25 Miodowe lata
11:15 Rodzina zastępcza
11:45 13. posterunek
12:20 Daleko od noszy
12:50 Daleko od noszy
13:20 Świat według Kiepskich
13:55 Świat według Kiepskich
15:30 Rodzina zastępcza
16:00 Miodowe lata
16:50 Miodowe lata
17:40 13. posterunek
18:10 Malanowski i Partnerzy
18:40 Malanowski i Partnerzy
19:05 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Dzień, który zmienił moje życie
22:50 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
14:50 Królowa Południa
15:50 Raj utracony
16:55 Badacze tajemnic
19:05 Republika Doyle'ów
21:50 Czynnik PSI
TVP Kultura:
07:15 Wielka miłość Balzaka
16:00 Wielka miłość Balzaka
Polsat Cafe:
02:30 Zabić z miłości
09:00 Trudne sprawy
15:00 Porody
18:00 Słoiki
19:00 Lombard z Beverly Hills
19:30 Lombard z Beverly Hills
20:00 Zdrady
Canal+:
00:35 Vikings
08:10 Burning Love
08:35 Vikings
09:20 Vikings
HBO:
03:00 Gra o tron
04:00 Dolina Krzemowa
04:30 Figurantka
05:05 Świadek
22:00 Gra o tron
23:00 Dolina Krzemowa
23:30 Figurantka
Teletoon:
00:05 Sherlock Yack - Zoo-détective
00:15 Sherlock Yack - Zoo-détective
00:30 Les Dalton
00:35 Les Dalton
00:45 Les Dalton
00:50 Gnark
00:55 Gnark
01:05 Gnark
01:10 Alien Bazar
01:20 Alien Bazar
01:30 Captain Biceps
01:40 Captain Biceps
01:45 Captain Biceps
01:55 Oscar&Co
02:00 Oscar&Co
05:00 Angelo la débrouille
05:05 Angelo la débrouille
05:15 Angelo la débrouille
05:20 Pat et Stan
05:25 Pat et Stan
05:35 Zoé Kézako
05:45 Zoé Kézako
06:05 Flapacha, o? es-tu ?
06:15 Flapacha, o? es-tu ?
06:30 Raymond
06:35 Raymond
06:45 Jacob Jacob
07:10 Angelo la débrouille
07:20 Angelo la débrouille
07:30 Les p'tits diables
07:40 Les p'tits diables
07:55 Le petit Spirou
08:00 Le petit Spirou
08:05 Le petit Spirou
08:20 Michel
08:50 Les fous du kung-fu
09:00 Les fous du kung-fu
09:30 Les fous du kung-fu
09:40 Les fous du kung-fu
10:10 Les fous du kung-fu
10:20 Les fous du kung-fu
10:45 Les fous du kung-fu
10:55 Les fous du kung-fu
11:25 Les fous du kung-fu
11:35 Les fous du kung-fu
12:05 Les fous du kung-fu
12:15 Les fous du kung-fu
12:45 Les fous du kung-fu
12:55 Les fous du kung-fu
13:25 Les fous du kung-fu
13:35 Les fous du kung-fu
14:10 Les fous du kung-fu
14:20 Les fous du kung-fu
14:50 Les fous du kung-fu
15:00 Les fous du kung-fu
15:25 Les fous du kung-fu
15:35 Les fous du kung-fu
16:05 Les fous du kung-fu
16:15 Les fous du kung-fu
16:30 Angelo la débrouille
16:40 Angelo la débrouille
16:50 Les Minijusticiers
16:55 Les Minijusticiers
17:00 Les Minijusticiers
17:10 Les p'tits diables
17:20 Les p'tits diables
17:35 Le petit Spirou
17:40 Le petit Spirou
17:45 Le petit Spirou
17:55 Jacob Jacob
18:20 Michel
18:30 Michel
18:40 Flapacha, o? es-tu ?
18:50 Flapacha, o? es-tu ?
19:05 Les fous du kung-fu
19:15 Les fous du kung-fu
19:25 Défis extr?mes, l'île de secours
19:45 Les Dalton
19:50 Les Dalton
20:00 L'île aux monstres
20:10 L'île aux monstres
20:25 Les Crumpets
20:35 Les Crumpets
20:45 Kaeloo
20:55 Kaeloo
21:00 Tous en slip
21:15 Plankton invasion
21:20 Plankton invasion
21:30 Plankton invasion
21:40 O.V.N.I
21:45 O.V.N.I
21:50 Oscar&Co
21:55 Oscar&Co
22:05 Oggy et les cafards
22:10 Oggy et les cafards
22:15 Oggy et les cafards
22:25 Captain Biceps
22:35 Captain Biceps
22:40 Captain Biceps
23:15 Diego et Ziggy
23:25 Diego et Ziggy
23:40 L'école des petits vampires
23:50 L'école des petits vampires
Nickelodeon Junior:
00:05 Małe królestwo Bena i Holly
00:15 Bąbelkowy świat gupików
00:40 Zack i Kwak
00:50 Ni Hao Kai Lan
01:15 Tickety Toc
01:35 Psi patrol
01:50 Luluś
01:55 Luluś
02:00 Luluś
02:10 Struś Oliwia
02:15 Struś Oliwia
02:20 Wspaniałe zwierzaki
02:45 Dora poznaje świat
03:05 Max i Ruby
03:25 Umizoomi
03:45 Wanda i Zielony Ludek
03:55 Struś Oliwia
04:05 Zack i Kwak
04:15 Dora i przyjaciele
04:35 Blaze i mega maszyny
05:00 Psi patrol
05:10 Bąbelkowy świat gupików
05:35 Dora poznaje świat
06:00 Wanda i Zielony Ludek
06:10 Zack i Kwak
06:20 Dora i przyjaciele
06:45 Blaze i mega maszyny
07:05 Psi patrol
07:30 Dora poznaje świat
07:50 Dora poznaje świat
08:15 Tickety Toc
08:40 Psi patrol
08:50 Bąbelkowy świat gupików
09:15 Max i Ruby
09:35 Max i Ruby
09:45 Umizoomi
10:10 Luluś
10:15 Luluś
10:20 Ni Hao Kai Lan
10:45 Struś Oliwia
10:50 Struś Oliwia
10:55 Max i Ruby
11:20 Wanda i Zielony Ludek
11:30 Dalej, Diego!
11:55 Małe królestwo Bena i Holly
12:05 Małe królestwo Bena i Holly
12:15 Bąbelkowy świat gupików
12:40 Zack i Kwak
12:50 Ni Hao Kai Lan
13:15 Tickety Toc
13:35 Psi patrol
13:50 Luluś
13:55 Luluś
14:00 Luluś
14:10 Struś Oliwia
14:15 Struś Oliwia
14:20 Wspaniałe zwierzaki
14:45 Dora poznaje świat
15:05 Max i Ruby
15:25 Umizoomi
15:45 Wanda i Zielony Ludek
15:55 Struś Oliwia
16:00 Zack i Kwak
16:15 Dora i przyjaciele
16:35 Blaze i mega maszyny
17:00 Psi patrol
17:10 Bąbelkowy świat gupików
17:35 Dora poznaje świat
18:00 Wanda i Zielony Ludek
18:10 Zack i Kwak
18:20 Dora i przyjaciele
18:45 Blaze i mega maszyny
19:05 Psi patrol
19:30 Dora poznaje świat
19:50 Dora poznaje świat
20:15 Tickety Toc
20:40 Psi patrol
20:50 Bąbelkowy świat gupików
21:15 Max i Ruby
21:35 Max i Ruby
21:45 Umizoomi
22:10 Luluś
22:15 Luluś
22:25 Ni Hao Kai Lan
22:45 Struś Oliwia
22:50 Struś Oliwia
23:00 Max i Ruby
23:20 Wanda i Zielony Ludek
23:35 Dalej, Diego!
23:55 Małe królestwo Bena i Holly
Mangas:
00:05 Goldorak
01:05 Jayce et les conquérants de la lumi?re
01:30 Jayce et les conquérants de la lumi?re
01:55 Jayce et les conquérants de la lumi?re
02:15 Le maître des Bots
02:35 Le maître des Bots
02:55 Le roi Arthur et les chevaliers de la justice
03:15 Le roi Arthur et les chevaliers de la justice
03:40 Jayce et les conquérants de la lumi?re
04:00 Jayce et les conquérants de la lumi?re
04:20 Le maître des Bots
04:45 Le maître des Bots
05:05 Monstres en série
05:15 Le roi Arthur et les chevaliers de la justice
05:40 Le roi Arthur et les chevaliers de la justice
06:00 Jayce et les conquérants de la lumi?re
06:20 Jayce et les conquérants de la lumi?re
07:00 Kobushi
07:10 Monstres en série
07:25 Monstres en série
07:40 Rock amis
07:50 Rock amis
08:05 Rock amis
08:15 Rock amis
08:25 Les aventures de T.REX
08:50 Les aventures de T.REX
09:10 Le roi Arthur et les chevaliers de la justice
09:35 Jayce et les conquérants de la lumi?re
10:00 Jayce et les conquérants de la lumi?re
10:20 Jayce et les conquérants de la lumi?re
10:45 L'école des champions
11:05 L'école des champions
11:30 L'école des champions
11:50 Dragon Ball Z
12:20 Dragon Ball Z
12:45 Dragon Ball Z
13:10 Jayce et les conquérants de la lumi?re
13:35 Jayce et les conquérants de la lumi?re
14:00 Jayce et les conquérants de la lumi?re
14:25 L'école des champions
14:45 L'école des champions
15:05 L'école des champions
15:30 Sonic le rebelle
15:55 Sonic le rebelle
16:20 Kobushi
16:25 Kobushi
16:35 Nisekoi
17:00 Nisekoi
17:25 Fullmetal Alchemist
17:50 Fullmetal Alchemist
18:15 Les Chevaliers du Zodiaque
18:40 Les Chevaliers du Zodiaque
19:05 Les Chevaliers du Zodiaque
19:35 Dragon Ball Z
20:00 Dragon Ball Z
20:30 Dragon Ball Z
20:55 Goldorak
21:25 Goldorak
21:50 Goldorak
22:15 Dragon Ball Z
22:40 Dragon Ball Z
23:10 Dragon Ball Z
23:35 Assassination Classroom
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu