program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
01:30 W garniturach
02:15 Notacje
02:35 Autostrada do nieba
05:10 Kopciuszek
05:40 Kopciuszek
09:30 Czterej pancerni i pies
15:55 Downton Abbey
17:30 Ojciec Mateusz
18:30 Ranczo
20:25 Strażacy
23:20 Oszustwo
Polsat:
07:45 Jeźdźcy smoków
08:15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
08:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
09:15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
09:45 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
15:45 Trudne sprawy
16:45 Dlaczego ja?
17:45 Słoiki
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
11:00 Na Wspólnej
11:25 Na Wspólnej
11:50 Na Wspólnej
12:10 Na Wspólnej
12:45 Mąż czy nie mąż
13:20 Nie rób scen
TVP 2:
04:10 Herkules
07:05 M jak miłość
14:35 Rodzinka.pl
15:15 O mnie się nie martw
17:15 Na sygnale
TVN 7:
02:05 Mentalista
09:00 Dwóch i pół
09:30 Castle
10:30 Castle
11:30 Bananowy doktor
14:40 Karol. Człowiek, który został papieżem
AXN:
00:55 Forever
01:55 Zabójcze umysły - okiem sprawcy
02:35 Zabójcze umysły - okiem sprawcy
03:15 Hawaii Five-0
06:05 Agenci NCIS
07:05 Agenci NCIS
08:05 Komisarz Rex
09:10 Wzór
10:10 Wzór
11:10 Partnerzy
12:10 Partnerzy
13:10 Castle
14:10 Castle
15:10 Piękna i bestia
16:10 Piękna i bestia
17:10 Agenci NCIS
18:10 Agenci NCIS
21:05 Zabójcze umysły - okiem sprawcy
FOX Comedy:
00:20 Family Guy: Głowa rodziny
00:50 The Cleveland Show
01:20 The Cleveland Show
01:50 The Cleveland Show
02:15 The Cleveland Show
02:45 Bez nadzoru
03:10 Bez nadzoru
03:40 Bob's Burgers
04:10 Bob's Burgers
04:35 Bob's Burgers
05:40 Ostatni prawdziwy mężczyzna
06:10 Ostatni prawdziwy mężczyzna
06:35 Ostatni prawdziwy mężczyzna
07:05 Ostatni prawdziwy mężczyzna
07:30 Simpsonowie
08:00 Simpsonowie
08:25 Glee
09:20 Glee
10:20 Simpsonowie
10:50 Simpsonowie
11:15 Simpsonowie
11:45 Simpsonowie
12:20 Community
12:45 Community
13:15 Community
13:45 Community
14:10 Community
14:40 M.A.S.H.
15:05 M.A.S.H.
15:35 M.A.S.H.
16:00 M.A.S.H.
16:25 Współczesna rodzina
16:50 Współczesna rodzina
17:15 Współczesna rodzina
17:40 Współczesna rodzina
18:05 Jess i chłopaki
18:35 Jess i chłopaki
19:05 Świat według Mindy
19:30 Świat według Mindy
20:00 Cougar Town: miasto kocic
20:30 Cougar Town: miasto kocic
21:00 Cougar Town: miasto kocic
21:30 Cougar Town: miasto kocic
22:00 M.A.S.H.
22:30 M.A.S.H.
23:00 M.A.S.H.
23:30 M.A.S.H.
Comedy Central:
00:15 Teoria wielkiego podrywu
00:40 Teoria wielkiego podrywu
01:00 Teoria wielkiego podrywu
01:25 Teoria wielkiego podrywu
02:25 Rodzina zastępcza plus
03:10 Rodzina zastępcza
03:40 Rodzina zastępcza
04:05 Rodzina zastępcza plus
04:50 Daleko od noszy
05:10 Daleko od noszy
05:35 Daleko od noszy
06:00 Graczykowie
06:25 Graczykowie
06:55 Daleko od noszy
07:25 Daleko od noszy
07:50 Teoria wielkiego podrywu
08:15 Teoria wielkiego podrywu
08:45 Teoria wielkiego podrywu
09:00 Przyjaciele
09:30 Przyjaciele
09:55 Przyjaciele
10:25 Przyjaciele
10:50 Przyjaciele
11:20 Dwie spłukane dziewczyny
11:45 Dwóch i pół
12:15 Dwóch i pół
12:40 Różowe lata siedemdziesiąte
13:00 Różowe lata siedemdziesiąte
13:30 Przyjaciele
13:55 Przyjaciele
14:25 Przyjaciele
14:55 Przyjaciele
15:20 Przyjaciele
15:50 Przyjaciele
16:20 Przyjaciele
16:50 Przyjaciele
17:15 Przyjaciele
17:45 Przyjaciele
18:15 Przyjaciele
18:45 Przyjaciele
19:05 Przyjaciele
19:35 Przyjaciele
20:00 Pingwiny z Madagaskaru
20:30 Pingwiny z Madagaskaru
21:00 Teoria wielkiego podrywu
21:25 Teoria wielkiego podrywu
21:50 Dwie spłukane dziewczyny
22:15 Dwie spłukane dziewczyny
22:45 South Park
23:10 South Park
23:40 Dwóch i pół
TVP Polonia:
00:45 Wszystko przed nami
01:45 Przygody kota Filemona
02:45 Na dobre i na złe
03:45 Na sygnale
06:35 Barwy szczęścia
07:00 Barwy szczęścia
07:25 Barwy szczęścia
07:50 Barwy szczęścia
08:20 Na sygnale
11:00 Janosik
12:40 Ojciec Mateusz
14:00 Na dobre i na złe
15:00 Wisła od źródła do ujścia
17:55 M jak miłość
19:40 Baśnie i bajki polskie
20:45 1920. Wojna i miłość
Polsat 2:
00:30 Dlaczego ja?
01:30 Trudne sprawy
03:20 Pierwsza miłość
04:00 Świat według Kiepskich
06:00 Miodowe lata
06:45 Miodowe lata
07:30 Miodowe lata
08:15 Pielęgniarki
09:10 Pielęgniarki
10:05 Dlaczego ja?
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Dlaczego ja?
13:00 Dlaczego ja?
14:00 Dlaczego ja?
16:00 Miodowe lata
16:35 Miodowe lata
17:15 Miodowe lata
18:00 Malanowski i Partnerzy
18:30 Malanowski i Partnerzy
20:45 13. posterunek
21:20 13. posterunek
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
15:10 Czynnik PSI
16:05 Pokolenie mutantów
17:05 Republika Doyle'ów
21:55 Oblicza zbrodni
TVP Kultura:
07:25 Królowa Bona
08:30 Design
19:15 Legendy rocka
19:40 Legendy rocka
22:30 Mad Men
Polsat Cafe:
12:30 Oddział noworodkowy
20:00 Zdrady
Canal+:
06:00 Veep
06:30 Veep
12:00 Filles d'aujourd'hui
HBO:
22:00 W cieniu
22:50 Gra o tron
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Rajdek - mała wyścigówka
06:20 Tickety Toc
06:35 Struś Oliwia
06:40 Struś Oliwia
06:45 Struś Oliwia
06:50 Małe królestwo Bena i Holly
07:00 Wanda i Zielony Ludek
07:15 Bąbelkowy świat gupików
07:45 Dora poznaje świat
08:10 Umizoomi
08:35 Struś Oliwia
08:40 Psi patrol
08:55 Potwory kontra obcy
09:20 Wojownicze żółwie ninja
09:45 Wróżkowie chrzestni
10:10 Wróżkowie chrzestni
10:35 SpongeBob Kanciastoporty
11:00 SpongeBob Kanciastoporty
11:10 Piekaczki
11:35 Pingwiny z Madagaskaru
12:00 SpongeBob Kanciastoporty
12:10 SpongeBob Kanciastoporty
12:25 SpongeBob Kanciastoporty
12:40 SpongeBob Kanciastoporty
12:50 SpongeBob Kanciastoporty
13:05 SpongeBob Kanciastoporty
13:15 SpongeBob Kanciastoporty
13:30 SpongeBob Kanciastoporty
13:40 SpongeBob Kanciastoporty
13:55 SpongeBob Kanciastoporty
14:10 SpongeBob Kanciastoporty
14:20 SpongeBob Kanciastoporty
14:35 SpongeBob Kanciastoporty
14:45 SpongeBob Kanciastoporty
14:55 SpongeBob Kanciastoporty
15:10 SpongeBob Kanciastoporty
15:35 SpongeBob Kanciastoporty
17:10 Wróżkowie chrzestni
17:35 Sanjay & Craig
18:00 Pingwiny z Madagaskaru
18:25 Max i Shred
18:50 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
19:20 Grzmotomocni
19:45 Nawiedzeni
20:10 Niebezpieczny Henryk
20:35 Sam&Cat
21:00 SpongeBob Kanciastoporty
21:15 SpongeBob Kanciastoporty
21:40 Pingwiny z Madagaskaru
22:05 Odlotowe agentki
22:25 Fred Szczęściarz
22:35 Fred Szczęściarz
23:50 Hotel 13
Disney Channel:
00:05 W.I.T.C.H.
00:30 Violetta
01:20 Wolfblood
01:45 W.I.T.C.H.
02:10 Violetta
03:00 Wolfblood
03:25 W.I.T.C.H.
03:50 Violetta
04:40 Wolfblood
05:05 W.I.T.C.H.
05:35 Do dzwonka Cafe
05:45 Do dzwonka Cafe
06:00 W.I.T.C.H.
06:25 W.I.T.C.H.
06:50 Powodzenia, Charlie!
07:15 Fineasz i Ferb
07:30 Jessie
09:25 Hannah Montana
10:00 Blog na cztery łapy
10:30 Dziewczyna poznaje świat
10:55 Jessie
11:25 Horronin
11:50 Hannah Montana
12:15 Czarodzieje z Waverly Place
12:40 H2O - wystarczy kropla
13:05 H2O - wystarczy kropla
13:30 H2O - wystarczy kropla
14:00 H2O - wystarczy kropla
14:35 H2O - wystarczy kropla
15:05 Liv i Maddie
15:35 Hank Zipzer
16:00 Jessie
16:25 Horronin
17:00 H2O - wystarczy kropla
17:30 H2O - wystarczy kropla
19:30 Dziewczyna poznaje świat
19:55 Nadzdolni
20:20 Nadzdolni
20:45 Horronin
21:10 H2O - wystarczy kropla
21:35 H2O - wystarczy kropla
22:00 H2O - wystarczy kropla
22:25 H2O - wystarczy kropla
22:50 H2O - wystarczy kropla
23:15 Violetta Recipes
23:25 Do dzwonka Cafe
23:40 Wolfblood
Nickelodeon Junior:
00:05 Małe królestwo Bena i Holly
00:20 Bąbelkowy świat gupików
00:40 Zack i Kwak
00:55 Ni Hao Kai Lan
01:15 Tickety Toc
01:40 Psi patrol
01:50 Luluś
01:55 Luluś
02:05 Luluś
02:10 Struś Oliwia
02:15 Struś Oliwia
02:20 Wspaniałe zwierzaki
02:50 Dora poznaje świat
03:10 Max i Ruby
03:30 Umizoomi
03:55 Wanda i Zielony Ludek
04:05 Struś Oliwia
04:10 Dora i przyjaciele
04:35 Zack i Kwak
05:00 Psi patrol
05:10 Bąbelkowy świat gupików
05:35 Dora poznaje świat
06:00 Wanda i Zielony Ludek
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:20 Zack i Kwak
06:30 Umizoomi
06:55 Bąbelkowy świat gupików
07:20 Psi patrol
07:30 Dora poznaje świat
07:55 Dora poznaje świat
08:20 Tickety Toc
08:40 Psi patrol
08:55 Bąbelkowy świat gupików
09:15 Max i Ruby
09:40 Max i Ruby
09:50 Umizoomi
10:10 Luluś
10:20 Luluś
10:25 Ni Hao Kai Lan
10:50 Struś Oliwia
10:55 Struś Oliwia
11:00 Max i Ruby
11:20 Wanda i Zielony Ludek
11:35 Dalej, Diego!
11:55 Małe królestwo Bena i Holly
12:10 Małe królestwo Bena i Holly
12:20 Bąbelkowy świat gupików
12:45 Zack i Kwak
12:55 Ni Hao Kai Lan
13:15 Tickety Toc
13:40 Psi patrol
13:50 Luluś
14:00 Luluś
14:05 Luluś
14:10 Struś Oliwia
14:15 Struś Oliwia
14:25 Wspaniałe zwierzaki
14:45 Dora poznaje świat
15:10 Max i Ruby
15:35 Umizoomi
15:55 Wanda i Zielony Ludek
16:05 Struś Oliwia
16:15 Dora i przyjaciele
16:35 Zack i Kwak
17:00 Psi patrol
17:10 Bąbelkowy świat gupików
17:35 Dora poznaje świat
18:00 Wanda i Zielony Ludek
18:10 Małe królestwo Bena i Holly
18:20 Zack i Kwak
18:30 Umizoomi
18:55 Dalej, Diego!
19:40 Psi patrol
19:50 Dora poznaje świat
20:15 Tickety Toc
20:35 Psi patrol
20:50 Bąbelkowy świat gupików
21:15 Max i Ruby
21:35 Max i Ruby
21:45 Umizoomi
22:10 Luluś
22:15 Luluś
22:25 Ni Hao Kai Lan
22:50 Struś Oliwia
22:55 Struś Oliwia
23:00 Max i Ruby
23:25 Wanda i Zielony Ludek
23:35 Dalej, Diego!
23:55 Małe królestwo Bena i Holly
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu