program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
01:30 Londyńczycy
02:20 Londyńczycy
04:10 Notacje
04:30 Autostrada do nieba
09:30 Klan
10:00 Ojciec Mateusz
10:50 Wspaniałe stulecie
12:50 Niezwykły świat
13:55 Autostrada do nieba
15:50 Wspaniałe stulecie
17:55 Klan
20:30 Uwikłani
Polsat:
08:00 Trudne sprawy
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
19:30 Świat według Kiepskich
20:00 Świat według Kiepskich
TVN:
01:05 Agenci NCIS: Los Angeles
07:15 Detektywi
10:55 Na Wspólnej
11:25 Szkoła
12:25 Szpital
14:00 Ukryta prawda
15:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:15 Na Wspólnej
TVP 2:
00:50 Pitbull
03:55 Aida
06:05 M jak miłość
07:05 M jak miłość
11:10 Barwy szczęścia
11:45 Na dobre i na złe
14:20 Licencja na wychowanie
14:55 Na sygnale
15:25 Rodzinka.pl
16:30 M jak miłość
17:20 Tropem nieznanego
19:25 Barwy szczęścia
20:05 Barwy szczęścia
20:45 Na dobre i na złe
21:45 Na sygnale
TVN 7:
01:30 Tajemnice Laury
02:30 Fringe: Na granicy światów
07:00 Julia
07:35 Brzydula
08:10 Sąd rodzinny
09:10 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:10 Dr House
12:50 Sąd rodzinny
13:50 Szpital
14:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:50 Julia
16:25 Brzydula
17:00 Castle
18:00 Dr House
19:00 Dr House
22:45 Czarne lustro
AXN:
00:55 Agenci NCIS: Los Angeles
01:55 Zabójcze umysły
02:40 Elementary
03:20 Hannibal Post Mortem
06:05 Tajemniczy element
07:05 Tajemniczy element
08:05 Hawaii 5.0
09:05 Wzór
10:05 Agenci NCIS
11:05 Przygody Merlina
12:05 Gwiezdne wrota: wszechświat
13:05 Hawaii 5.0
14:05 Elementary
15:05 Wzór
16:05 Agenci NCIS
17:05 Hawaii 5.0
18:05 Elementary
19:05 Wzór
20:00 Agenci NCIS
21:00 Hawaii 5.0
22:00 Unforgettable: Zapisane w pamięci
23:00 Zabójcze umysły
23:55 Agenci NCIS: Los Angeles
FOX Comedy:
00:20 Wilfred
00:50 Wirtualna liga
01:15 Wirtualna liga
01:40 Louie
02:10 Louie
02:40 Wirtualna liga
03:10 Wirtualna liga
03:40 Louie
04:10 Louie
04:35 Bob's Burgers
05:00 Bob's Burgers
05:30 Bob's Burgers
05:55 Technicy-magicy
06:25 Technicy-magicy
06:55 Simpsonowie
07:20 Simpsonowie
07:50 M.A.S.H.
08:20 M.A.S.H.
08:55 M.A.S.H.
09:25 M.A.S.H.
09:55 M.A.S.H.
10:30 Community
11:00 Community
11:30 Community
11:55 Community
12:25 Simpsonowie
12:50 Simpsonowie
13:20 Simpsonowie
13:50 Simpsonowie
14:15 Współczesna rodzina
14:40 Współczesna rodzina
15:05 Współczesna rodzina
15:35 Współczesna rodzina
16:05 M.A.S.H.
16:35 M.A.S.H.
17:05 M.A.S.H.
17:35 M.A.S.H.
18:05 Jess i chłopaki
18:35 Jess i chłopaki
19:05 Jess i chłopaki
19:35 Jess i chłopaki
20:00 Jess i chłopaki
20:30 Jess i chłopaki
21:00 Cougar Town: miasto kocic
21:30 Cougar Town: miasto kocic
22:00 Cougar Town: miasto kocic
22:30 Cougar Town: miasto kocic
22:55 Żona na pokaz
23:25 Żona na pokaz
23:50 Świat według Mindy
Comedy Central:
00:25 Jak poznałem waszą matkę
00:50 Jak poznałem waszą matkę
01:20 Graczykowie
01:50 Graczykowie
02:45 Rodzina zastępcza plus
03:35 Rodzina zastępcza
03:55 Rodzina zastępcza
04:25 Rodzina zastępcza plus
05:10 Daleko od noszy
05:35 Daleko od noszy
06:00 Rodzina zastępcza
06:30 Rodzina zastępcza
07:00 Rodzina zastępcza
07:30 Daleko od noszy
08:00 Daleko od noszy
08:30 Daleko od noszy
09:00 Mike i Molly
09:30 Jak poznałem waszą matkę
09:55 Jak poznałem waszą matkę
10:25 Jak poznałem waszą matkę
10:50 Pingwiny z Madagaskaru
11:20 Futurama
11:45 Różowe lata siedemdziesiąte
12:05 Różowe lata siedemdziesiąte
12:35 Jak poznałem waszą matkę
13:00 Jak poznałem waszą matkę
13:30 Jak poznałem waszą matkę
13:55 Mike i Molly
14:25 Teoria wielkiego podrywu
14:50 Teoria wielkiego podrywu
15:20 Różowe lata siedemdziesiąte
15:45 Różowe lata siedemdziesiąte
16:10 Pingwiny z Madagaskaru
16:35 Jak poznałem waszą matkę
17:00 Jak poznałem waszą matkę
17:30 Przyjaciele
17:55 Przyjaciele
18:25 Teoria wielkiego podrywu
18:50 Teoria wielkiego podrywu
19:20 Mike i Molly
19:45 Dwóch i pół
20:15 Jak poznałem waszą matkę
20:35 Jak poznałem waszą matkę
21:05 Przyjaciele
21:30 Przyjaciele
23:50 Jak poznałem waszą matkę
TVP Polonia:
00:45 Okazja
01:45 Przygód kilka wróbla Ćwirka
02:45 Ojciec Mateusz
03:45 Barwy szczęścia
05:50 Notacje
07:25 Niewiarygodne przygody Marka Piegusa
11:40 Okazja
12:05 Barwy szczęścia
12:50 Miłość nad rozlewiskiem
16:55 Okazja
18:55 Barwy szczęścia
19:45 Wyprawa profesora Gąbki
22:50 Egzamin z życia
Polsat 2:
00:30 Dlaczego ja?
01:30 Trudne sprawy
03:20 Pierwsza miłość
04:00 Świat według Kiepskich
05:30 Stołeczna drogówka
06:00 Dzień, który zmienił moje życie
07:00 Pierwsza miłość
08:45 Pensjonat pod Różą
09:40 Miodowe lata
10:25 Miodowe lata
11:00 Rodzina zastępcza
11:30 Rodzina zastępcza
12:00 13. posterunek
12:30 Daleko od noszy
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Świat według Kiepskich
15:30 Rodzina zastępcza
16:00 Miodowe lata
16:35 Miodowe lata
17:20 13. posterunek
18:00 Malanowski i Partnerzy
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Dzień, który zmienił moje życie
22:50 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
14:50 Republika Doyle'ów
17:00 Badacze tajemnic
TVP Kultura:
07:30 Czarne chmury
08:40 Śmierć: opowieść o życiu
16:40 Czarne chmury
18:50 Śmierć: opowieść o życiu
Polsat Cafe:
09:00 Trudne sprawy
14:00 Cztery żony i mąż
14:30 Cztery żony i mąż
20:00 Zdrady
Canal+:
08:10 Anger Management
Disney XD:
00:05 Auta - odcinek specjalny
00:10 Szczeżujski
00:35 Randy Cunningham: nastoletni ninja
01:05 Misja Lanfeusta
01:30 Duch i nas dwóch
01:50 Strange Hill High
02:15 Szczeżujski
02:35 Randy Cunningham: nastoletni ninja
03:00 Misja Lanfeusta
03:20 Duch i nas dwóch
03:45 Strange Hill High
04:05 Szczeżujski
04:30 Randy Cunningham: nastoletni ninja
04:50 Misja Lanfeusta
05:15 Duch i nas dwóch
05:35 Strange Hill High
06:00 Duch i nas dwóch
06:15 Randy Cunningham: nastoletni ninja
06:45 Fineasz i Ferb
07:10 7K
07:40 Mega Spiderman
08:05 Supa Strikas
08:35 Kick - strach się bać
09:30 Szczury laboratoryjne
09:55 Misja Lanfeusta
10:25 Szczeżujski
10:50 Duch i nas dwóch
11:20 Randy Cunningham: nastoletni ninja
12:10 Myszka Miki
12:15 Kick - strach się bać
12:40 7K
13:10 Pokémon seria: XY
13:35 Fineasz i Ferb
14:05 Supa Strikas
14:30 Mega Spiderman
15:00 Hulk i agenci S.M.A.S.H.!
15:25 Star Wars: Rebelianci
15:55 Auta - odcinek specjalny
16:00 7K
16:30 Randy Cunningham: nastoletni ninja
16:55 Głupczaki
17:25 Fineasz i Ferb
17:55 Supa Strikas
18:20 Mega Spiderman
18:50 Pokémon seria: XY
19:20 Myszka Miki
19:50 Szczury laboratoryjne
20:20 Ja w kapeli
20:50 Z kopyta
21:15 Zeke i Luther
22:15 Szczeżujski
22:40 Randy Cunningham: nastoletni ninja
23:10 Misja Lanfeusta
23:40 Duch i nas dwóch
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:25 Luluś
06:30 Luluś
06:35 Luluś
06:45 Bąbelkowy świat gupików
07:15 Dora poznaje świat
07:40 Psi patrol
08:00 Psi patrol
08:15 Pingwiny z Madagaskaru
08:40 Pingwiny z Madagaskaru
09:05 Wróżkowie chrzestni
09:30 SpongeBob Kanciastoporty
09:55 SpongeBob Kanciastoporty
10:10 SpongeBob Kanciastoporty
10:20 iCarly
10:45 Sam&Cat
11:10 Victoria znaczy zwycięstwo
11:35 Nawiedzeni
12:00 Grzmotomocni
12:25 Pingwiny z Madagaskaru
12:45 Pingwiny z Madagaskaru
13:10 Wróżkowie chrzestni
13:35 Wróżkowie chrzestni
13:45 Wróżkowie chrzestni
14:10 iCarly
14:35 Victoria znaczy zwycięstwo
15:00 Grzmotomocni
15:25 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
15:50 Oggy i karaluchy
16:10 Oggy i karaluchy
17:40 Wróżkowie chrzestni
18:05 Piekaczki
18:30 SpongeBob Kanciastoporty
18:55 SpongeBob Kanciastoporty
19:15 SpongeBob Kanciastoporty
19:25 Sam&Cat
19:50 iCarly
20:15 Nicky, Ricky, Dicky i Dawn
20:40 Nawiedzeni
21:05 SpongeBob Kanciastoporty
21:15 SpongeBob Kanciastoporty
21:40 Pingwiny z Madagaskaru
22:05 Odlotowe agentki
22:30 Fred Szczęściarz
22:40 Fred Szczęściarz
23:45 Tess kontra chłopaki
Teletoon:
00:05 Jewelpet
00:30 Les Dalton
00:35 Les Dalton
00:45 Les Dalton
00:50 Gnark
00:55 Gnark
01:05 Gnark
01:10 Alien Bazar
01:20 Alien Bazar
01:30 Captain Biceps
01:40 Captain Biceps
01:45 Captain Biceps
01:55 Oscar&Co
02:00 Oscar&Co
05:00 Angelo la débrouille
05:05 Angelo la débrouille
05:15 Angelo la débrouille
05:20 Pat et Stan
05:25 Pat et Stan
05:35 Zoé Kézako
05:45 Zoé Kézako
06:05 Flapacha, o? es-tu ?
06:15 Flapacha, o? es-tu ?
06:30 Raymond
06:35 Raymond
06:45 Jacob Jacob
07:10 Le petit Spirou
07:15 Le petit Spirou
07:20 Le petit Spirou
07:35 Angelo la débrouille
07:45 Angelo la débrouille
07:55 Les p'tits diables
08:05 Les p'tits diables
08:20 Michel
08:30 Michel
08:40 Flapacha, o? es-tu ?
08:50 Flapacha, o? es-tu ?
09:05 L'école des petits vampires
09:15 L'école des petits vampires
09:30 Sherlock Yack - Zoo-détective
09:40 Sherlock Yack - Zoo-détective
09:55 Oggy et les cafards
10:00 Oggy et les cafards
10:10 Oggy et les cafards
10:20 Pat et Stan
10:25 Pat et Stan
10:30 Pat et Stan
10:40 Oscar&Co
10:45 Oscar&Co
10:55 Oscar&Co
11:00 Captain Biceps
11:05 Captain Biceps
11:15 Les Dalton
11:20 Les Dalton
11:25 Les Dalton
11:40 Défis extr?mes : superstars
12:00 Défis extr?mes, l'île de secours
12:25 Angelo la débrouille
12:35 Angelo la débrouille
12:45 Les p'tits diables
12:55 Les p'tits diables
13:40 L'île aux monstres
14:00 Camp Lakebottom : bienvenue au lac
14:20 Flapacha, o? es-tu ?
14:35 Michel
14:55 Oddbods
15:00 Oggy et les cafards
15:05 Oggy et les cafards
15:15 Oddbods
15:20 Tous en slip
15:30 Oddbods
15:40 Kaeloo
15:45 Kaeloo
16:30 Les p'tits diables
16:40 Les p'tits diables
16:55 Le petit Spirou
17:00 Le petit Spirou
17:05 Le petit Spirou
17:15 Les Minijusticiers
17:20 Les Minijusticiers
17:30 Les bande des minijusticiers
17:35 Angelo la débrouille
17:45 Angelo la débrouille
17:55 Jacob Jacob
18:20 Michel
18:30 Michel
18:40 Flapacha, o? es-tu ?
18:50 Flapacha, o? es-tu ?
19:05 Camp Lakebottom : bienvenue au lac
19:15 Camp Lakebottom : bienvenue au lac
19:25 Camp Lakebottom : bienvenue au lac
19:35 Les Dalton
19:40 Les Dalton
19:50 Les Dalton
20:00 L'île aux monstres
20:10 L'île aux monstres
20:25 Les Crumpets
20:35 Les Crumpets
20:45 Kaeloo
20:55 Kaeloo
21:00 Tous en slip
21:15 Michel
21:25 Michel
21:40 O.V.N.I
21:45 O.V.N.I
21:50 Oscar&Co
21:55 Oscar&Co
22:05 Oggy et les cafards
22:10 Oggy et les cafards
22:15 Oggy et les cafards
22:25 Captain Biceps
22:35 Captain Biceps
22:40 Captain Biceps
23:15 Diego et Ziggy
23:25 Diego et Ziggy
23:40 Kilari
13eme Rue:
00:05 Bates Motel
10:30 The Listener
11:15 The Listener
15:45 The Listener
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu