program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
08:30 Wspaniałe stulecie
09:30 Ojciec Mateusz
15:20 Klan
15:50 Wspaniałe stulecie
17:55 Klan
Polsat:
08:00 Pielęgniarki
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
07:25 Detektywi
10:55 Szkoła
11:55 Szpital
12:55 Ukryta prawda
15:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:10 Na Wspólnej
22:50 Prawo Agaty
23:50 Wybrani
TVP 2:
02:55 Magia kłamstwa
05:40 M jak miłość
07:05 M jak miłość
11:05 Barwy szczęścia
11:40 Na dobre i na złe
12:40 Na sygnale
15:25 Rodzinka.pl
16:30 Janosik
19:25 Barwy szczęścia
20:05 Barwy szczęścia
20:40 M jak miłość
23:55 Magia kłamstwa
TVN 7:
07:00 Niewinna intryga
08:05 Sąd rodzinny
09:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:05 Kryminalni
12:45 Sąd rodzinny
13:45 Szpital
14:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:45 Julia
16:20 Brzydula
16:50 Kryminalni
17:55 Agenci NCIS: Los Angeles
18:50 Czterej pancerni i pies
21:50 Graceland
AXN:
00:05 Castle
01:05 Agenci NCIS
02:05 Agenci NCIS
02:50 Czarna lista
06:00 Agenci NCIS
07:00 Agenci NCIS
08:00 Agenci NCIS
08:55 Agenci NCIS
09:55 Agenci NCIS
10:55 Agenci NCIS
11:55 Agenci NCIS
12:55 Agenci NCIS: Los Angeles
13:55 Agenci NCIS: Los Angeles
14:55 Agenci NCIS: Los Angeles
15:55 Agenci NCIS: Los Angeles
16:55 Szczęśliwe zakończenia
23:00 Zabójcze umysły
23:55 Zabójcze umysły
Fox Life:
00:45 Skandal
01:40 Skandal
02:35 Skandal
03:30 Skandal
08:45 Detektyw King
09:45 Detektyw King
10:40 Anatomia prawdy
11:35 Chirurdzy
12:30 Chirurdzy
13:30 Gotowe na wszystko
14:25 Gotowe na wszystko
15:25 Detektyw King
16:20 Czarownice z East Endu
17:15 Czarownice z East Endu
18:10 Magia kłamstwa
19:05 Magia kłamstwa
20:00 Anatomia prawdy
21:00 Skandal
22:00 Skandal
22:55 Skandal
23:55 Skandal
Comedy Central:
00:05 Jeden gniewny Charlie
00:35 Jeden gniewny Charlie
01:05 Jeden gniewny Charlie
01:30 Męska robota
02:00 Męska robota
02:25 Męska robota
02:50 Graczykowie
03:20 Rodzina zastępcza plus
04:05 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:00 Graczykowie
05:30 Graczykowie
06:00 Rodzina zastępcza
06:25 Rodzina zastępcza
06:55 Rodzina zastępcza
07:20 Daleko od noszy
07:45 Daleko od noszy
08:15 Daleko od noszy
08:40 Męska robota
09:10 Męska robota
09:35 Przyjaciele
10:10 Przyjaciele
10:40 Pingwiny z Madagaskaru
11:10 Męska robota
11:35 Męska robota
11:55 Przyjaciele
12:25 Przyjaciele
12:55 Przyjaciele
13:25 Przyjaciele
13:55 Męska robota
14:20 Męska robota
14:45 Jak poznałem waszą matkę
15:15 Jeden gniewny Charlie
15:40 Jeden gniewny Charlie
16:00 Pingwiny z Madagaskaru
16:30 Dwie spłukane dziewczyny
16:55 Dwie spłukane dziewczyny
17:25 Różowe lata siedemdziesiąte
17:50 Różowe lata siedemdziesiąte
18:20 Przyjaciele
19:20 Jeden gniewny Charlie
19:45 Jeden gniewny Charlie
20:15 Dwie spłukane dziewczyny
20:35 Dwie spłukane dziewczyny
21:00 Różowe lata siedemdziesiąte
21:30 Różowe lata siedemdziesiąte
21:55 Jak poznałem waszą matkę
22:20 Jak poznałem waszą matkę
22:45 Przyjaciele
23:15 Przyjaciele
23:45 Przyjaciele
TVP Polonia:
00:50 M jak miłość
01:45 Przypadki zwierzojeża
02:40 Chichot losu
07:25 Janka
11:40 Baron 24
12:05 Barwy szczęścia
12:50 Chichot losu
15:50 Złotopolscy
16:55 Baron 24
18:55 Barwy szczęścia
19:45 Miś Uszatek
20:50 Dom nad rozlewiskiem
Polsat 2:
05:00 Przyjaciółki
08:45 Pensjonat pod Różą
09:45 Miodowe lata
10:30 Miodowe lata
11:20 Rodzina zastępcza
11:55 13. posterunek
12:30 Daleko od noszy
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Świat według Kiepskich
15:25 Rodzina zastępcza
16:00 Miodowe lata
16:45 Miodowe lata
17:25 13. posterunek
18:00 Malanowski i Partnerzy
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Dzień, który zmienił moje życie
22:50 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
16:00 Tropiąc potwory
19:00 Z Archiwum X
TVP Kultura:
07:15 Ogniem i mieczem
08:20 Historia bluesa
17:15 Historia bluesa
Polsat Cafe:
07:30 Cztery żony i mąż
09:00 Trudne sprawy
15:00 Porody
19:00 Pielęgniarki
20:00 Zdrady
21:00 Porody
Canal+:
12:00 The Big Bang Theory
12:20 The Big Bang Theory
HBO:
22:00 Newsroom
23:00 Dom grozy
Nickelodeon Junior:
00:05 Małe królestwo Bena i Holly
00:20 Bąbelkowy świat gupików
00:45 Rajdek - mała wyścigówka
00:55 Ni Hao Kai Lan
01:15 Tickety Toc
01:40 Psi patrol
01:50 Luluś
02:00 Luluś
02:05 Luluś
02:10 Struś Oliwia
02:15 Struś Oliwia
02:25 Dora poznaje świat
02:45 Wspaniałe zwierzaki
03:10 Max i Ruby
03:30 Umizoomi
03:55 Tickety Toc
04:10 Struś Oliwia
04:15 Struś Oliwia
04:20 Struś Oliwia
04:25 Fifi Niezapominajka
04:35 Zack i Kwak
05:00 Psi patrol
05:10 Bąbelkowy świat gupików
05:35 Dora poznaje świat
06:00 Małe królestwo Bena i Holly
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:20 Zack i Kwak
06:30 Umizoomi
06:55 Bąbelkowy świat gupików
07:20 Psi patrol
07:30 Dora poznaje świat
07:55 Dora poznaje świat
08:20 Tickety Toc
08:30 Dalej, Diego!
08:55 Małe królestwo Bena i Holly
09:05 Małe królestwo Bena i Holly
09:15 Max i Ruby
09:40 Rajdek - mała wyścigówka
09:50 Umizoomi
10:15 Luluś
10:20 Luluś
10:25 Max i Ruby
10:50 Struś Oliwia
10:55 Struś Oliwia
11:00 Ni Hao Kai Lan
11:25 Fifi Niezapominajka
11:35 Dalej, Diego!
12:00 Małe królestwo Bena i Holly
12:10 Małe królestwo Bena i Holly
12:20 Bąbelkowy świat gupików
12:45 Rajdek - mała wyścigówka
12:55 Ni Hao Kai Lan
13:20 Tickety Toc
13:40 Psi patrol
13:55 Luluś
14:00 Luluś
14:05 Luluś
14:15 Struś Oliwia
14:20 Struś Oliwia
14:25 Dora poznaje świat
14:50 Wspaniałe zwierzaki
15:10 Max i Ruby
15:35 Umizoomi
16:00 Tickety Toc
16:10 Struś Oliwia
16:15 Struś Oliwia
16:20 Struś Oliwia
16:25 Fifi Niezapominajka
16:35 Zack i Kwak
17:00 Psi patrol
17:10 Bąbelkowy świat gupików
17:35 Dora poznaje świat
18:00 Małe królestwo Bena i Holly
18:10 Małe królestwo Bena i Holly
18:20 Zack i Kwak
18:55 Bąbelkowy świat gupików
19:20 Psi patrol
19:30 Dora poznaje świat
19:55 Dora poznaje świat
20:20 Tickety Toc
20:30 Dalej, Diego!
20:55 Małe królestwo Bena i Holly
21:05 Małe królestwo Bena i Holly
21:15 Max i Ruby
21:40 Rajdek - mała wyścigówka
21:50 Umizoomi
22:15 Luluś
22:20 Luluś
22:30 Max i Ruby
22:50 Struś Oliwia
22:55 Struś Oliwia
23:00 Ni Hao Kai Lan
23:25 Fifi Niezapominajka
23:35 Dalej, Diego!
AXN HD:
00:05 Castle
01:05 Agenci NCIS
02:05 Agenci NCIS
02:50 Czarna lista
06:00 Agenci NCIS
07:00 Agenci NCIS
08:00 Agenci NCIS
08:55 Agenci NCIS
09:55 Agenci NCIS
10:55 Agenci NCIS
11:55 Agenci NCIS
12:55 Agenci NCIS: Los Angeles
13:55 Agenci NCIS: Los Angeles
14:55 Agenci NCIS: Los Angeles
15:55 Agenci NCIS: Los Angeles
16:55 Szczęśliwe zakończenia
23:00 Zabójcze umysły
23:55 Zabójcze umysły
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:25 Struś Oliwia
06:30 Struś Oliwia
06:35 Tickety Toc
07:00 Zack i Kwak
07:15 Bąbelkowy świat gupików
07:40 Dora poznaje świat
08:05 Psi patrol
08:15 SpongeBob Kanciastoporty
08:40 SpongeBob Kanciastoporty
08:50 SpongeBob Kanciastoporty
09:20 Pingwiny z Madagaskaru
09:45 Wróżkowie chrzestni
10:10 Wróżkowie chrzestni
11:40 Zdaniem Freda
11:50 iCarly
12:15 Sam&Cat
12:40 Victoria znaczy zwycięstwo
13:05 Pingwiny z Madagaskaru
13:30 Wróżkowie chrzestni
13:40 Wróżkowie chrzestni
14:05 iCarly
14:30 Big Time Rush
15:00 Nawiedzeni
15:25 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
15:50 Oggy i karaluchy
16:10 Oggy i karaluchy
16:20 Sanjay&Craig
16:45 Pingwiny z Madagaskaru
18:15 SpongeBob Kanciastoporty
18:30 SpongeBob Kanciastoporty
18:55 SpongeBob Kanciastoporty
19:20 Sam&Cat
19:45 iCarly
20:15 Hotel 13
20:25 Hotel 13
20:40 Nawiedzeni
21:10 SpongeBob Kanciastoporty
21:30 SpongeBob Kanciastoporty
21:40 Pingwiny z Madagaskaru
22:05 Odlotowe agentki
22:25 Fred Szczęściarz
22:40 Fred Szczęściarz
23:45 Tess kontra chłopaki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu