program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
02:20 Żywe trupy
08:35 Moda na sukces
09:05 Wspaniałe stulecie
10:05 Ojciec Mateusz
11:00 Drużyna A
15:20 Klan
15:50 Wspaniałe stulecie
17:55 Klan
Polsat:
08:00 Pielęgniarki
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
07:25 Detektywi
10:55 Szkoła
12:00 Szpital
13:00 Ukryta prawda
15:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:10 Na Wspólnej
TVP 2:
01:15 Historia bluesa
03:05 Magia kłamstwa
05:40 M jak miłość
07:05 M jak miłość
11:10 Barwy szczęścia
11:40 Na dobre i na złe
12:45 Na sygnale
15:25 Rodzinka.pl
16:30 O mnie się nie martw
19:25 Barwy szczęścia
20:05 Barwy szczęścia
20:45 M jak miłość
TVN 7:
07:15 Niewinna intryga
08:20 Sąd rodzinny
09:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:20 Czterej pancerni i pies
12:55 Sąd rodzinny
13:55 Szpital
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:55 Julia
16:30 Brzydula
17:00 Kryminalni
18:05 Castle
19:00 Mentalista
22:05 Wybrana
AXN:
00:55 Agenci NCIS
01:55 Agenci NCIS
02:40 Czarna lista
03:25 Hannibal Post Mortem
03:30 Hannibal Post Mortem
06:05 Hannibal Post Mortem
06:15 Dr House
07:15 90210
08:10 Komisarz Rex
09:10 Agenci NCIS
10:10 Piękna i bestia
11:10 90210
12:05 Dr House
13:05 Agenci NCIS
14:05 Komisarz Rex
15:05 Wzór
16:00 Castle
17:00 Piękna i bestia
18:00 Agenci NCIS
19:00 Wzór
19:55 Castle
20:55 Przekraczając granice
22:00 Przekraczając granice
23:00 Partnerzy
23:55 Almost Human
Fox Life:
00:45 Skandal
01:40 Skandal
02:35 Skandal
03:30 Skandal
06:55 Cień anioła
07:50 Cień anioła
08:45 Kochanki
09:45 Kochanki
10:40 Anatomia prawdy
11:35 Chirurdzy
12:30 Chirurdzy
13:30 Gotowe na wszystko
14:25 Gotowe na wszystko
15:25 Kochanki
16:20 Twisted
17:15 Zbrodnie Palm Glade
18:10 Magia kłamstwa
19:05 Magia kłamstwa
20:00 Anatomia prawdy
21:00 Skandal
22:00 Skandal
22:55 Skandal
23:55 Skandal
Comedy Central:
00:25 Joey
00:55 Joey
01:20 Graczykowie, czyli Buła i spóła
01:50 Rodzina zastępcza plus
02:40 Rodzina zastępcza
03:05 Rodzina zastępcza
03:35 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:25 Rodzina zastępcza plus
05:15 Daleko od noszy
05:40 Daleko od noszy
06:00 Rodzina zastępcza
06:30 Rodzina zastępcza
07:00 Rodzina zastępcza
07:30 Daleko od noszy
08:00 Daleko od noszy
08:30 Daleko od noszy
08:55 Joey
09:25 Joey
09:55 Jak poznałem waszą matkę
10:20 Jak poznałem waszą matkę
10:50 Pingwiny z Madagaskaru
11:15 Różowe lata siedemdziesiąte
11:45 Różowe lata siedemdziesiąte
12:05 Jak poznałem waszą matkę
12:35 Jak poznałem waszą matkę
13:00 Jak poznałem waszą matkę
13:30 Jak poznałem waszą matkę
13:55 Jeden gniewny Charlie
14:25 Przyjaciele
14:50 Przyjaciele
15:20 Dwóch i pół
15:45 Dwóch i pół
16:10 Pingwiny z Madagaskaru
16:35 Jak poznałem waszą matkę
17:00 Jak poznałem waszą matkę
17:30 Teoria wielkiego podrywu
17:55 Teoria wielkiego podrywu
18:20 Przyjaciele
18:50 Przyjaciele
19:15 Dwóch i pół
19:40 Dwóch i pół
20:05 Jak poznałem waszą matkę
20:30 Jak poznałem waszą matkę
21:00 Teoria wielkiego podrywu
21:25 Teoria wielkiego podrywu
21:50 Przyjaciele
22:20 Przyjaciele
22:50 Jak poznałem waszą matkę
23:15 Jak poznałem waszą matkę
23:40 Jak poznałem waszą matkę
TVP Polonia:
00:50 M jak miłość
01:40 Król Maciuś Pierwszy
02:40 Ranczo
05:40 Ocalony świat
07:25 Karino
11:40 Baron 24
12:05 Barwy szczęścia
12:50 Ranczo
15:50 Złotopolscy
16:55 Baron 24
18:55 Barwy szczęścia
19:45 Miś Uszatek
20:50 Dom nad rozlewiskiem
Polsat 2:
04:30 Przyjaciółki
08:45 Pensjonat pod Różą
09:40 Miodowe lata
10:15 Miodowe lata
10:45 Rodzina zastępcza
11:20 Rodzina zastępcza
11:55 13. posterunek
12:30 Daleko od noszy
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Świat według Kiepskich
15:35 Rodzina zastępcza
16:05 Miodowe lata
16:40 Miodowe lata
17:15 13. posterunek
18:00 Malanowski i Partnerzy
18:30 Malanowski i Partnerzy
19:00 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Dzień, który zmienił moje życie
22:50 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
16:00 Tropiąc potwory
19:00 Z Archiwum X
TVP Kultura:
07:15 Dom
15:25 Dom
Polsat Cafe:
09:00 Trudne sprawy
15:00 Porody
17:00 Nieprawdopodobne, a jednak...
19:00 Pielęgniarki
20:00 Zdrady
Canal+:
08:10 Mon oncle Charlie
HBO:
22:00 Olive Kitteridge
23:00 Dom grozy
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:15 Małe królestwo Bena i Holly
06:25 Struś Oliwia
06:30 Pingwiny z Madagaskaru
06:55 Pingwiny z Madagaskaru
07:25 SpongeBob Kanciastoporty
07:50 SpongeBob Kanciastoporty
08:20 Geronimo Stilton
08:45 Dora poznaje świat
09:15 Umizoomi
09:45 Tickety Toc
09:55 Psi patrol
10:25 Bąbelkowy świat gupików
10:50 Zack i Kwak
11:00 Winx Club
11:30 Odlotowe agentki
12:00 Turbo Dudley - psi agent
12:25 Pingwiny z Madagaskaru
12:55 Pingwiny z Madagaskaru
13:20 Wróżkowie chrzestni
13:45 Wróżkowie chrzestni
14:15 iCarly
14:40 Big Time Rush
15:05 Nawiedzeni
15:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
15:55 Oggy i karaluchy
16:20 Sanjay&Craig
16:50 Pingwiny z Madagaskaru
17:10 George prosto z drzewa
17:30 Wróżkowie chrzestni
17:55 Breadwinners
18:20 SpongeBob Kanciastoporty
18:50 SpongeBob Kanciastoporty
19:00 SpongeBob Kanciastoporty
19:10 SpongeBob Kanciastoporty
19:25 Sam&Cat
19:50 iCarly
20:15 Hotel 13
20:35 Hotel 13
20:45 Nawiedzeni
21:10 SpongeBob Kanciastoporty
21:40 Pingwiny z Madagaskaru
22:05 Odlotowe agentki
22:25 Fred Szczęściarz
22:40 Fred Szczęściarz
23:45 Tess kontra chłopaki
Disney Channel:
00:05 Alle lieben Raymond
00:30 Golden Girls
00:55 Classic Cartoons
07:20 Jake und die Nimmerland Piraten
07:35 Jake und die Nimmerland Piraten
10:20 Jake und die Nimmerland Piraten
10:35 Jake und die Nimmerland Piraten
11:20 Arielle, die Meerjungfrau
11:50 Disneys Große Pause
12:20 American Dragon
12:50 Willkommen in Gravity Falls
13:25 Phineas und Ferb
13:55 Jessie
14:25 Binny und der Geist
14:55 Hund mit Blog
15:25 Hotel Zack & Cody
15:55 Zeke und Luther
16:25 S3 - Stark, schnell, schlau
16:50 American Dragon
17:20 Duck Tales - Geschichten aus Entenhausen
17:50 Willkommen in Gravity Falls
18:20 Phineas und Ferb
18:50 Jessie
19:20 Hund mit Blog
19:50 Liv und Maddie
20:15 The Fosters
21:05 The Fosters
22:00 Die Nanny
22:30 Die Nanny
22:55 Die Nanny
23:25 Alle lieben Raymond
23:50 Alle lieben Raymond
Nickelodeon Junior:
00:05 Małe królestwo Bena i Holly
00:20 Bąbelkowy świat gupików
00:40 Rajdek - mała wyścigówka
00:50 Ni Hao Kai Lan
01:15 Tickety Toc
01:35 Psi patrol
01:50 Luluś
01:55 Luluś
02:05 Luluś
02:10 Struś Oliwia
02:15 Struś Oliwia
02:20 Dora poznaje świat
02:45 Wspaniałe zwierzaki
03:10 Max i Ruby
03:35 Umizoomi
03:55 Tickety Toc
04:10 Struś Oliwia
04:15 Struś Oliwia
04:20 Struś Oliwia
04:25 Fifi Niezapominajka
04:35 Zack i Kwak
05:00 Psi patrol
05:10 Bąbelkowy świat gupików
05:35 Dora poznaje świat
06:00 Małe królestwo Bena i Holly
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:20 Zack i Kwak
06:30 Umizoomi
06:55 Bąbelkowy świat gupików
07:15 Psi patrol
07:30 Dora poznaje świat
07:50 Dora poznaje świat
08:15 Tickety Toc
08:30 Dalej, Diego!
08:50 Małe królestwo Bena i Holly
09:00 Małe królestwo Bena i Holly
09:15 Max i Ruby
09:35 Rajdek - mała wyścigówka
09:50 Umizoomi
10:10 Luluś
10:20 Luluś
10:25 Max i Ruby
10:50 Struś Oliwia
10:55 Struś Oliwia
11:00 Ni Hao Kai Lan
11:20 Fifi Niezapominajka
11:35 Dalej, Diego!
11:55 Małe królestwo Bena i Holly
12:10 Małe królestwo Bena i Holly
12:20 Bąbelkowy świat gupików
12:40 Rajdek - mała wyścigówka
12:55 Ni Hao Kai Lan
13:15 Tickety Toc
13:40 Psi patrol
13:50 Luluś
13:55 Luluś
14:05 Luluś
14:10 Struś Oliwia
14:15 Struś Oliwia
14:20 Dora poznaje świat
14:45 Wspaniałe zwierzaki
15:10 Max i Ruby
15:35 Umizoomi
16:00 Tickety Toc
16:10 Struś Oliwia
16:15 Struś Oliwia
16:20 Struś Oliwia
16:25 Fifi Niezapominajka
16:35 Zack i Kwak
17:00 Psi patrol
17:10 Bąbelkowy świat gupików
17:35 Dora poznaje świat
18:00 Małe królestwo Bena i Holly
18:10 Małe królestwo Bena i Holly
18:20 Zack i Kwak
18:30 Umizoomi
18:55 Bąbelkowy świat gupików
19:20 Psi patrol
19:30 Dora poznaje świat
19:55 Dora poznaje świat
20:15 Tickety Toc
20:30 Dalej, Diego!
20:55 Małe królestwo Bena i Holly
21:05 Małe królestwo Bena i Holly
21:15 Max i Ruby
21:40 Rajdek - mała wyścigówka
21:50 Umizoomi
22:10 Luluś
22:20 Luluś
22:25 Max i Ruby
22:50 Struś Oliwia
22:55 Struś Oliwia
23:00 Ni Hao Kai Lan
23:25 Fifi Niezapominajka
23:35 Dalej, Diego!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu