program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
02:35 Notacje
03:40 Drużyna A
08:35 Moda na sukces
09:10 Wspaniałe stulecie
10:05 Ojciec Mateusz
11:00 Drużyna A
12:50 Attenborough. 60 lat wśród dzikiej przyrody
14:30 Moda na sukces
15:20 Klan
15:50 Wspaniałe stulecie
17:55 Klan
20:30 Ojciec Mateusz
23:25 Do białego rana
23:50 Do białego rana
Polsat:
08:00 Pielęgniarki
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Pielęgniarki
13:00 Trudne sprawy
14:00 Pierwsza miłość
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:30 Malanowski i Partnerzy
17:00 Dlaczego ja?
18:00 Pierwsza miłość
19:30 Świat według Kiepskich
20:05 Zdrady
21:05 Przyjaciółki
22:05 Na krawędzi
TVN:
00:35 Agenci NCIS: Los Angeles
07:25 Detektywi
10:55 Na Wspólnej
11:25 Szkoła
12:25 Szpital
13:25 Ukryta prawda
15:00 Szkoła
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:10 Na Wspólnej
TVP 2:
03:35 Głęboka woda
06:05 M jak miłość
07:05 M jak miłość
11:10 Barwy szczęścia
11:40 Na dobre i na złe
13:50 Ja to mam szczęście!
15:25 Rodzinka.pl
16:25 Na dobre i na złe
19:25 Barwy szczęścia
20:05 Barwy szczęścia
TVN 7:
02:15 Podkomisarz Brenda Johnson
07:15 Niewinna intryga
08:15 Sąd rodzinny
09:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
10:15 Magda M.
12:55 Sąd rodzinny
13:55 Szpital
14:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
15:55 Magda M.
16:55 Julia
17:30 Julia
18:00 Castle
19:00 Mentalista
22:10 Mroczne zagadki Los Angeles
AXN:
01:10 Agenci NCIS: Los Angeles
02:05 Agenci NCIS: Los Angeles
02:50 Castle
03:35 Wycieczka milionerów
03:45 Wycieczka milionerów
06:00 Partnerzy
06:55 Zagubiona tożsamość
07:55 Przygody Merlina
08:55 Agenci NCIS
09:55 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
10:50 Zagubiona tożsamość
11:45 Partnerzy
12:40 Agenci NCIS
13:40 Przygody Merlina
14:40 Elementary
15:35 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
16:30 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
17:25 Agenci NCIS
18:20 Elementary
22:00 Zbrodnia
23:00 Przekraczając granice
Fox Life:
00:50 Chirurdzy
06:55 Czarownice z East Endu
07:50 Czarownice z East Endu
08:45 Gotowe na wszystko
09:45 Gotowe na wszystko
10:40 Detektyw King
11:35 Chirurdzy
12:30 Chirurdzy
13:30 Zemsta
14:25 Twisted
15:25 Doktor Hart
16:20 Gotowe na wszystko
17:15 Czarownice z East Endu
18:10 Anatomia prawdy
19:05 Anatomia prawdy
20:00 Detektyw King
23:15 Pierwszy rok po ślubie
Comedy Central:
00:20 Jeden gniewny Charlie
00:50 Jeden gniewny Charlie
01:20 Graczykowie
01:45 Graczykowie
02:40 Rodzina zastępcza
03:25 Rodzina zastępcza
03:55 Rodzina zastępcza
04:25 Rodzina zastępcza
05:15 Daleko od noszy
05:35 Daleko od noszy
06:00 Rodzina zastępcza
06:30 Rodzina zastępcza
07:00 Daleko od noszy
07:30 Daleko od noszy
07:55 Graczykowie
08:25 Graczykowie
08:55 Różowe lata siedemdziesiąte
09:25 Różowe lata siedemdziesiąte
09:50 Jeden gniewny Charlie
10:20 Jeden gniewny Charlie
10:45 Pingwiny z Madagaskaru
11:15 Różowe lata siedemdziesiąte
11:45 Różowe lata siedemdziesiąte
12:05 Jeden gniewny Charlie
12:30 Jeden gniewny Charlie
13:00 Jeden gniewny Charlie
13:25 Jeden gniewny Charlie
13:55 Przyjaciele
14:25 Przyjaciele
14:50 Przyjaciele
15:20 Mamuśka
15:45 Dwóch i pół
16:15 Pingwiny z Madagaskaru
16:35 Jak poznałem waszą matkę
17:05 Jak poznałem waszą matkę
17:30 Teoria wielkiego podrywu
18:00 Teoria wielkiego podrywu
18:25 Przyjaciele
18:55 Przyjaciele
19:20 Mamuśka
19:50 Dwóch i pół
20:15 Jak poznałem waszą matkę
20:35 Jak poznałem waszą matkę
21:05 Teoria wielkiego podrywu
21:30 Teoria wielkiego podrywu
21:55 Przyjaciele
22:25 Przyjaciele
22:55 Jeden gniewny Charlie
23:20 Jeden gniewny Charlie
23:50 Jeden gniewny Charlie
TVP Polonia:
00:45 Dwie strony medalu
01:40 Notatnik przyrodniczy
01:45 Bajka o bajkach
02:45 Pogoda na piątek
04:20 Barwy szczęścia
07:25 Klasa na obcasach
11:40 Tak miało być
12:05 Barwy szczęścia
12:50 M jak miłość
13:45 Pogoda na piątek
15:45 Złotopolscy
16:55 Tak miało być
18:55 Barwy szczęścia
19:45 Lis Leon
20:55 Komisarz Alex
22:45 Trzeci oficer
Polsat 2:
00:30 Dlaczego ja?
01:30 Trudne sprawy
03:20 Pierwsza miłość
04:00 Świat według Kiepskich
08:45 Pensjonat pod Różą
09:45 Miodowe lata
10:30 Miodowe lata
11:20 Rodzina zastępcza
11:55 13. posterunek
12:30 Daleko od noszy
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Świat według Kiepskich
15:30 Rodzina zastępcza
16:00 Miodowe lata
16:50 Miodowe lata
17:35 13. posterunek
18:10 Malanowski i Partnerzy
18:40 Malanowski i Partnerzy
19:10 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Dzień, który zmienił moje życie
22:50 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
15:00 Republika Doyle'ów
15:55 Tulipan
18:50 Tulipan
20:00 Pokolenie mutantów
TVP Kultura:
07:25 Sława i chwała
16:00 Sława i chwała
21:15 Mad Men
Polsat Cafe:
01:00 Tabu
09:00 Trudne sprawy
11:00 Porody
13:00 Ślubna gorączka
18:45 Nieletnie matki
19:30 Nieletnie matki
Canal+:
00:05 Borgia
01:00 Borgia
08:10 Les Simpson
20:55 Ray Donovan
21:50 Ray Donovan
22:40 Lilyhammer
HBO:
00:40 Zakazane imperium
01:45 Banshee
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:20 Małe królestwo Bena i Holly
06:35 Pingwiny z Madagaskaru
07:00 Pingwiny z Madagaskaru
07:30 SpongeBob Kanciastoporty
07:55 SpongeBob Kanciastoporty
08:20 Geronimo Stilton
08:45 Dora poznaje świat
09:15 Umizoomi
09:40 Tickety Toc
09:50 Psi patrol
10:20 Bąbelkowy świat gupików
10:45 Zack i Kwak
10:55 Struś Oliwia
11:00 Winx Club
11:25 Odlotowe agentki
11:50 Turbo Dudley - psi agent
12:05 Turbo Dudley - psi agent
12:30 Pingwiny z Madagaskaru
12:55 Pingwiny z Madagaskaru
13:20 Wróżkowie chrzestni
13:45 Wróżkowie chrzestni
14:15 iCarly
14:40 Hotel 13
14:50 Hotel 13
15:10 Nawiedzeni
15:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
16:00 Oggy i karaluchy
16:10 Oggy i karaluchy
16:25 SpongeBob Kanciastoporty
16:50 Pingwiny z Madagaskaru
17:15 George prosto z drzewa
17:40 Wróżkowie chrzestni
18:00 Breadwinners
18:30 SpongeBob Kanciastoporty
18:55 SpongeBob Kanciastoporty
19:20 Sam&Cat
19:45 iCarly
20:15 Hotel 13
20:25 Hotel 13
20:35 Tajemnice domu Anubisa
21:00 SpongeBob Kanciastoporty
21:30 Pingwiny z Madagaskaru
21:55 Odlotowe agentki
22:20 Fred Szczęściarz
22:30 Fred Szczęściarz
23:35 Tess kontra chłopaki
Teletoon:
00:05 Jewelpet, le royaume des bijoux
00:30 Les Dalton
00:35 Les Dalton
00:45 Les Dalton
00:50 Gnark
00:55 Gnark
01:05 Gnark
01:10 Alien bazar
01:20 Alien bazar
01:30 Captain Biceps
01:40 Captain Biceps
01:45 Captain Biceps
01:55 Oscar&Co
02:00 Oscar&Co
05:00 Angelo la débrouille
05:05 Angelo la débrouille
05:15 Angelo la débrouille
05:20 Pat et Stan
05:25 Pat et Stan
05:35 Zoé Kézako
05:45 Zoé Kézako
06:30 Raymond
06:35 Raymond
06:40 Raymond
06:50 Les bande des minijusticiers
06:55 Les Minijusticiers
07:00 Les Minijusticiers
07:10 Petit Spirou
07:15 Petit Spirou
07:20 Petit Spirou
07:35 Angelo la débrouille
07:45 Angelo la débrouille
07:55 Les p'tits diables
08:05 Les p'tits diables
08:25 Les mystérieuses cités d'or
08:55 Le ranch
09:20 Camp lakebottom : bienvenue au lac
09:30 Camp Lakebottom : bienvenue au lac
09:50 Flapacha, o? es-tu ?
10:00 Flapacha, o? es-tu ?
10:15 Pat et Stan
10:20 Pat et Stan
10:25 Pat et Stan
10:35 L'école des petits vampires
10:45 L'école des petits vampires
11:00 Larva
11:15 Les Dalton
11:20 Les Dalton
11:30 Les Dalton
11:40 Michel
11:50 Michel
12:05 Petit Spirou
12:10 Petit Spirou
12:15 Petit Spirou
12:25 Angelo la débrouille
12:35 Angelo la débrouille
12:45 Les p'tits diables
13:00 Les p'tits diables
13:15 Les Minijusticiers
13:20 Les Minijusticiers
13:30 En grande forme
13:40 L'ile des défis extr?mes extr?mes
14:30 Flapacha, o? es-tu ?
14:40 Flapacha, o? es-tu ?
14:55 Oggy et les cafards
15:00 Oggy et les cafards
15:05 Oggy et les cafards
15:15 Tous en slip
15:25 Tous en slip
15:40 Kaeloo
15:45 Kaeloo
15:55 Kaeloo
16:00 Diego et ziggy
16:15 Diego et ziggy
16:30 Les p'tits diables
16:40 Les p'tits diables
16:55 Petit Spirou
17:00 Petit Spirou
17:05 Petit Spirou
17:15 Les Minijusticiers
17:20 Les Minijusticiers
17:35 Angelo la débrouille
17:45 Angelo la débrouille
17:55 Raymond
18:00 Raymond
18:05 Raymond
18:25 Les mystérieuses cités d'or
18:55 Le ranch
19:25 Camp Lakebottom : bienvenue au lac
19:35 Camp lakebottom : bienvenue au lac
19:45 Camp lakebottom : bienvenue au lac
20:00 Grachi
20:45 Angels
21:00 Angels
21:15 Le détentionnaire
21:40 O.V.N.I
21:45 O.V.N.I
21:55 Oscar&Co
22:00 Oscar&Co
22:05 Oggy et les cafards
22:10 Oggy et les cafards
22:15 Oggy et les cafards
22:25 Captain Biceps
22:35 Captain Biceps
22:40 Captain Biceps
23:15 Alien bazar
23:25 Alien bazar
23:40 Kilari
Nickelodeon Junior:
00:05 Małe królestwo Bena i Holly
00:15 Bąbelkowy świat gupików
00:40 Rajdek - mała wyścigówka
00:50 Ni Hao Kai Lan
01:15 Tickety Toc
01:35 Psi patrol
01:50 Luluś
02:00 Luluś
02:05 Luluś
02:15 Struś Oliwia
02:20 Struś Oliwia
02:25 Dora poznaje świat
02:45 Wspaniałe zwierzaki
03:10 Max i Ruby
03:35 Umizoomi
04:00 Tickety Toc
04:10 Struś Oliwia
04:15 Struś Oliwia
04:20 Struś Oliwia
04:25 Fifi Niezapominajka
04:35 Zack i Kwak
05:00 Psi patrol
05:10 Bąbelkowy świat gupików
05:35 Dora poznaje świat
06:00 Małe królestwo Bena i Holly
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:20 Zack i Kwak
06:30 Umizoomi
06:55 Bąbelkowy świat gupików
07:15 Psi patrol
07:30 Dora poznaje świat
07:55 Dora poznaje świat
08:15 Tickety Toc
08:30 Dalej, Diego!
08:50 Małe królestwo Bena i Holly
09:00 Małe królestwo Bena i Holly
09:15 Max i Ruby
09:35 Rajdek - mała wyścigówka
09:45 Umizoomi
10:10 Luluś
10:15 Luluś
10:25 Max i Ruby
10:45 Ni Hao Kai Lan
11:10 Struś Oliwia
11:15 Struś Oliwia
11:20 Fifi Niezapominajka
11:30 Dalej, Diego!
11:55 Małe królestwo Bena i Holly
12:05 Małe królestwo Bena i Holly
12:20 Bąbelkowy świat gupików
12:40 Rajdek - mała wyścigówka
12:50 Ni Hao Kai Lan
13:15 Tickety Toc
13:35 Psi patrol
13:50 Luluś
13:55 Luluś
14:05 Luluś
14:10 Struś Oliwia
14:15 Struś Oliwia
14:20 Dora poznaje świat
14:45 Wspaniałe zwierzaki
15:10 Max i Ruby
15:35 Umizoomi
15:55 Tickety Toc
16:10 Struś Oliwia
16:15 Struś Oliwia
16:20 Struś Oliwia
16:25 Fifi Niezapominajka
16:35 Zack i Kwak
17:00 Psi patrol
17:10 Bąbelkowy świat gupików
17:35 Dora poznaje świat
18:00 Małe królestwo Bena i Holly
18:10 Małe królestwo Bena i Holly
18:20 Zack i Kwak
18:30 Umizoomi
18:55 Bąbelkowy świat gupików
19:15 Psi patrol
19:30 Dora poznaje świat
19:55 Dora poznaje świat
20:15 Tickety Toc
20:30 Dalej, Diego!
20:50 Małe królestwo Bena i Holly
21:05 Małe królestwo Bena i Holly
21:15 Max i Ruby
21:35 Rajdek - mała wyścigówka
21:45 Umizoomi
22:10 Luluś
22:15 Luluś
22:25 Max i Ruby
22:45 Ni Hao Kai Lan
23:10 Struś Oliwia
23:15 Struś Oliwia
23:20 Fifi Niezapominajka
23:30 Dalej, Diego!
23:55 Małe królestwo Bena i Holly
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 11

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu