program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
05:35 Bulionerzy
06:05 Bulionerzy
09:50 Stawka większa niż życie
12:40 Klara i Franciszek
13:45 Enklawy dzikiej przyrody
17:30 Komisarz Alex
20:25 Blondynka
Polsat:
07:45 Jeźdźcy smoków
08:15 Jeźdźcy smoków
22:05 Kości
TVN:
21:00 Lekarze
TVP 2:
05:45 Bliskie i groźne spotkania Steve'a
06:50 M jak miłość
07:50 Barwy szczęścia
08:20 Barwy szczęścia
16:25 Na dobre i na złe
17:25 Na sygnale
19:05 O mnie się nie martw
21:10 Czas honoru. Powstanie
22:00 Powstanie - miasto i ludzie
TVN 7:
11:40 Brzydula
12:15 Brzydula
12:50 Brzydula
13:25 Brzydula
14:00 Brzydula
18:30 Czterej pancerni i pies
23:15 Mentalista
AXN:
01:45 Profil
02:30 Profil
03:25 Szczęśliwe zakończenia
06:05 Hannibal Post Mortem
06:15 Agenci NCIS
07:15 Agenci NCIS
08:15 Post Mortem
09:15 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
10:15 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
11:15 Agenci NCIS
12:15 Agenci NCIS
13:15 Profil
14:15 Profil
15:25 Plotkara
16:20 Plotkara
19:00 Hawaii Five-0
20:00 Hawaii Five-0
21:00 Castle
Fox Life:
00:55 Glee
01:55 Glee
05:15 Gwiazdy pod lupą
08:30 Glee
09:25 Glee
11:50 Gwiazdy pod lupą
14:15 Zbrodnie Palm Glade
15:15 Zbrodnie Palm Glade
16:10 Anatomia prawdy
17:10 Anatomia prawdy
18:05 Anatomia prawdy
19:05 Czarownice z East Endu
20:00 Czarownice z East Endu
21:00 Pokojówki z Beverly Hills
22:00 Kochanki
23:55 Magia kłamstwa
Comedy Central:
00:05 Dwóch i pół
00:30 Joey
01:00 Joey
01:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła
01:55 Rodzina zastępcza
02:50 Rodzina zastępcza
03:15 Rodzina zastępcza
03:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:15 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:40 Rodzina zastępcza
05:30 Daleko od noszy
05:50 Daleko od noszy
06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła
06:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła
07:00 Rodzina zastępcza
07:30 Rodzina zastępcza
08:00 Jak poznałem waszą matkę
08:25 Jak poznałem waszą matkę
08:55 Jak poznałem waszą matkę
09:25 Pingwiny z Madagaskaru
09:55 Pingwiny z Madagaskaru
10:25 Pingwiny z Madagaskaru
10:50 Teoria wielkiego podrywu
11:15 Teoria wielkiego podrywu
11:45 Przyjaciele
12:05 Przyjaciele
12:30 Jak poznałem waszą matkę
13:00 Jak poznałem waszą matkę
13:25 Dwie spłukane dziewczyny
13:50 Jak poznałem waszą matkę
14:20 Jak poznałem waszą matkę
14:50 Jak poznałem waszą matkę
15:10 Jak poznałem waszą matkę
15:35 Jak poznałem waszą matkę
16:00 Jak poznałem waszą matkę
16:30 Jak poznałem waszą matkę
16:55 Jak poznałem waszą matkę
17:25 Jak poznałem waszą matkę
17:50 Jak poznałem waszą matkę
18:20 Jak poznałem waszą matkę
18:45 Jak poznałem waszą matkę
19:05 Jak poznałem waszą matkę
19:35 Jak poznałem waszą matkę
20:00 Pingwiny z Madagaskaru
20:30 Pingwiny z Madagaskaru
21:00 Jeden gniewny Charlie
21:25 Dwie spłukane dziewczyny
22:00 Przyjaciele
22:25 Przyjaciele
22:50 Dwóch i pół
23:15 Dwóch i pół
23:45 Dwóch i pół
TVP Polonia:
00:50 M jak miłość
01:40 Miś Fantazy
02:35 Londyńczycy
06:00 Galeria
06:25 Dwie strony medalu
06:50 Dwie strony medalu
07:20 Dwie strony medalu
07:45 Dwie strony medalu
09:05 Tajemnica Sagali
10:10 Noce i dnie
16:25 Ocalony świat
17:50 M jak miłość
19:40 Król Maciuś Pierwszy
20:45 Ranczo
23:00 Noce i dnie
Polsat 2:
01:00 Przyjaciółki
02:00 Imperium disco polo
04:00 Świat według Kiepskich
04:30 2XL
08:45 Pensjonat pod Różą
10:15 Trudne sprawy
11:05 Trudne sprawy
12:00 Trudne sprawy
13:00 Trudne sprawy
14:00 Trudne sprawy
15:50 Miodowe lata
16:40 Miodowe lata
17:25 Miodowe lata
18:15 Malanowski i Partnerzy
18:50 Malanowski i Partnerzy
20:50 13. posterunek
21:30 13. posterunek
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
11:05 Tulipan
12:10 Tulipan
14:10 Z archiwum X
15:05 Z archiwum X
16:00 Pokolenie mutantów
16:55 Republika Doyle'ów
21:50 Wydział do spraw specjalnych
TVP Kultura:
08:45 Teledyski zmieniły muzykę
12:35 Ameryka w prime time'ie
Polsat Cafe:
05:00 Tabu
06:00 Wesele marzeń
10:00 Porody
11:00 Ślubna gorączka
21:30 Zdrady
Canal+:
07:05 Gorg et Lala
07:08 Gorg et Lala
Mangas:
00:05 Conan l'aventurier
00:30 Conan l'aventurier
00:50 Conan l'aventurier
01:15 Conan l'aventurier
01:35 Conan l'aventurier
01:55 Conan l'aventurier
02:15 L'école des champions
02:35 L'école des champions
03:00 L'école des champions
03:20 Le maître des Bots
03:45 Le maître des Bots
04:10 Le maître des Bots
04:30 Les aventures de T.REX
04:55 Les aventures de T.REX
05:15 Les aventures de T.REX
05:40 Monstres en série
05:50 Monstres en série
06:05 L'école des champions
06:25 L'école des champions
06:50 L'école des champions
07:15 Le maître des Bots
07:35 Le maître des Bots
08:00 Le maître des Bots
08:20 Monstres en série
08:35 Monstres en série
08:45 Monstres en série
09:00 Monstres en série
09:10 Monstres en série
09:20 Monstres en série
09:35 L'école des champions
09:55 L'école des champions
10:20 L'école des champions
10:40 L'école des champions
11:05 Nadia, le secret de l'eau bleue
11:30 Nadia, le secret de l'eau bleue
11:55 Nadia, le secret de l'eau bleue
12:20 Nadia, le secret de l'eau bleue
12:45 Nicky Larson
13:10 Nicky Larson
13:30 Nicky Larson
13:55 Nicky Larson
14:15 Nicky Larson
14:40 Nicky Larson
15:05 Les Chevaliers du Zodiaque
15:30 Les Chevaliers du Zodiaque
15:55 Les Chevaliers du Zodiaque
16:20 Les Chevaliers du Zodiaque
16:50 Les Chevaliers du Zodiaque
17:15 Les Chevaliers du Zodiaque
17:45 Les Chevaliers du Zodiaque
18:15 Les Chevaliers du Zodiaque
18:40 Les Chevaliers du Zodiaque
19:05 Les Chevaliers du Zodiaque
19:35 Dragon Ball Z
20:00 Dragon Ball Z
20:25 Dragon Ball Z
20:55 Dragon Ball Z
21:20 Dragon Ball Z
21:50 Dragon Ball Z
22:15 Dragon Ball Z
22:40 Dragon Ball Z
23:10 Dragon Ball Z
23:35 Dragon Ball Z
Teletoon:
00:05 Jewelpet, le royaume des bijoux
00:30 Les Dalton
00:35 Les Dalton
00:45 Les Dalton
00:50 Gnark
00:55 Gnark
01:05 Gnark
01:10 Alien bazar
01:20 Alien bazar
01:30 Captain Biceps
01:40 Captain Biceps
01:45 Captain Biceps
01:55 Oscar&Co
02:00 Oscar&Co
05:00 Angelo la débrouille
05:05 Angelo la débrouille
05:15 Angelo la débrouille
05:20 Pat et Stan
05:25 Pat et Stan
05:35 Zoé Kézako
05:45 Zoé Kézako
06:05 Flapacha, o? es-tu ?
06:15 Flapacha, o? es-tu ?
06:30 Raymond
06:35 Raymond
06:40 Raymond
06:50 Les Minijusticiers
06:55 Les Minijusticiers
07:00 Les Minijusticiers
07:10 Petit Spirou
07:15 Petit Spirou
07:20 Petit Spirou
07:35 Angelo la débrouille
07:45 Angelo la débrouille
07:55 Les p'tits diables
08:05 Les p'tits diables
08:20 Michel
08:30 Michel
08:45 Flapacha, o? es-tu ?
08:55 Flapacha, o? es-tu ?
09:05 Tous en slip
09:15 Tous en slip
09:25 Oggy et les cafards
09:30 Oggy et les cafards
09:40 Oggy et les cafards
09:45 Diego et ziggy
10:00 Diego et ziggy
10:10 Kaeloo
10:15 Kaeloo
10:25 Kaeloo
11:00 Larva
11:15 Les Dalton
11:20 Les Dalton
11:30 Les Dalton
11:40 Michel
11:50 Michel
12:05 Petit Spirou
12:10 Petit Spirou
12:15 Petit Spirou
12:25 Angelo la débrouille
12:35 Angelo la débrouille
12:45 Les p'tits diables
12:55 Les p'tits diables
13:10 Les Minijusticiers
13:15 Les Minijusticiers
13:25 Les Minijusticiers
13:35 En grande forme
13:40 L'école des petits vampires
13:50 L'école des petits vampires
14:05 Sherlock Yack - Zoo-détective
14:20 Sherlock Yack - Zoo-détective
14:30 Flapacha, o? es-tu ?
14:45 Flapacha, o? es-tu ?
14:55 Oggy et les cafards
15:00 Oggy et les cafards
15:10 Oggy et les cafards
15:15 Tous en slip
15:25 Tous en slip
15:35 Kaeloo
15:45 Kaeloo
15:50 Kaeloo
16:00 Diego et ziggy
16:15 Diego et ziggy
16:25 Larva
16:30 Les p'tits diables
16:40 Les p'tits diables
16:55 Petit Spirou
17:00 Petit Spirou
17:05 Petit Spirou
17:15 Les Minijusticiers
17:25 Les Minijusticiers
17:30 Les Minijusticiers
17:35 Angelo la débrouille
17:45 Angelo la débrouille
18:00 Raymond
18:05 Raymond
18:10 Raymond
18:20 Le ranch
18:45 Les Dalton
18:55 Les Dalton
19:00 Les Dalton
19:10 Camp lakebottom : bienvenue au lac
19:20 Camp lakebottom : bienvenue au lac
19:35 L'île des défis extr?mes
20:00 Grachi
20:45 Angels
21:00 Angels
21:15 Le détentionnaire
21:40 O.V.N.I
21:45 O.V.N.I
21:50 Oscar&Co
21:55 Oscar&Co
22:05 Oggy et les cafards
22:10 Oggy et les cafards
22:15 Oggy et les cafards
22:25 Captain Biceps
22:35 Captain Biceps
22:40 Captain Biceps
23:15 Alien bazar
23:25 Alien bazar
23:40 Kilari
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:45 Rodzina zastępcza
01:30 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Rajdek - mała wyścigówka
06:20 Rajdek - mała wyścigówka
06:35 Struś Oliwia
06:40 Struś Oliwia
06:45 Małe królestwo Bena i Holly
06:55 Małe królestwo Bena i Holly
07:10 Dora poznaje świat
07:40 Dora poznaje świat
08:05 Umizoomi
08:35 Psi patrol
08:45 Legendy Chima
09:10 Wróżkowie chrzestni
09:35 Inwazja kórlików
09:45 Turbo Dudley - psi agent
10:00 Wojownicze żółwie ninja
10:25 SpongeBob Kanciastoporty
10:50 SpongeBob Kanciastoporty
11:00 SpongeBob Kanciastoporty
11:10 Pingwiny z Madagaskaru
11:35 Pingwiny z Madagaskaru
13:30 iCarly
13:55 iCarly
14:25 Sam&Cat
14:50 Sam&Cat
15:15 Victoria znaczy zwycięstwo
15:40 Victoria znaczy zwycięstwo
16:10 Jak wymiatać
16:35 Big Time Rush
17:00 Wróżkowie chrzestni
17:15 Wróżkowie chrzestni
17:40 Sanjay&Craig
18:05 Pingwiny z Madagaskaru
18:30 Pingwiny z Madagaskaru
18:55 Sam&Cat
19:20 Nawiedzeni
19:45 Grzmotomocni
20:10 Marvin Marvin
20:35 SpongeBob Kanciastoporty
21:00 SpongeBob Kanciastoporty
21:30 Pingwiny z Madagaskaru
21:55 Odlotowe agentki
22:20 Fred Szczęściarz
22:30 Fred Szczęściarz
23:40 Tess kontra chłopaki
Disney Channel:
00:05 W.I.T.C.H.
00:30 Violetta
01:20 Wolfblood
01:45 W.I.T.C.H.
02:10 Violetta
03:00 Wolfblood
03:25 W.I.T.C.H.
03:50 Violetta
04:40 Wolfblood
05:05 W.I.T.C.H.
05:35 Do dzwonka Cafe
05:45 Do dzwonka Cafe
06:00 Słoneczna Sonny
06:25 Nie ma to jak hotel
06:50 Czarodzieje z Waverly Place
07:15 Taniec rządzi!
07:40 Nadzdolni
09:30 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
10:00 Mako Mermaids
10:30 Jessie
12:40 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
13:05 Powodzenia, Charlie!
13:30 Mako Mermaids
14:00 Jessie
14:25 Nadzdolni
14:55 Liv i Maddie
15:25 To nie ja
15:50 Blog na cztery łapy
16:15 Austin i Ally
16:40 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
17:05 Mako Mermaids
17:30 Jessie
19:30 To nie ja
20:00 Sabrina, sekrety nastoletniej czarownicy
20:30 Mako Mermaids
20:55 Jessie
21:25 Liv i Maddie
21:50 Powodzenia, Charlie!
22:15 To nie ja
22:40 Nadzdolni
23:05 Powodzenia, Charlie!
23:40 Wolfblood
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu