program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
01:05 Agent pod przykryciem
08:35 Superninja
09:05 Szatan z siódmej klasy
11:05 Zwykła/niezwykła rodzinka
12:45 Świat z lotu ptaka
13:50 Wszystko przed nami
14:25 Wszystko przed nami
15:30 Klan
15:55 MacGyver
17:30 Życie nad rozlewiskiem
18:30 Ranczo
23:20 MacGyver
Polsat:
08:20 13. posterunek
09:00 Malanowski i Partnerzy
09:30 Malanowski i Partnerzy
10:00 Dzień, który zmienił moje życie
11:00 Dlaczego ja?
12:00 Ślubna gorączka
13:00 Trudne sprawy
14:00 Miodowe lata
14:45 Dzień, który zmienił moje życie
16:45 Dlaczego ja?
17:45 Trudne sprawy
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
00:35 Ocalić Grace
07:55 Detektywi
08:30 W-11 wydział śledczy
11:10 Dr House
12:10 Szpital
13:10 Ukryta prawda
14:10 W-11 wydział śledczy
17:00 Ukryta prawda
18:00 Szpital
20:05 W-11 wydział śledczy
21:50 Sekrety chirurgii
22:50 Agenci NCIS
23:50 Kamuflaż
TVP 2:
01:30 Historia bluesa
05:50 Mikołajek
06:05 Mikołajek
06:55 M jak miłość
07:50 M jak miłość
08:50 Herkules
09:45 Czterdziestolatek
11:00 Barwy szczęścia
11:40 Na dobre i na złe
13:10 Na sygnale
14:20 Szkoła życia
15:10 Tancerze
16:10 M jak miłość
19:30 Ja to mam szczęście!
21:30 07 zgłoś się
TVN 7:
07:20 Punkt krytyczny
08:15 Kobra - oddział specjalny
09:20 Sąd rodzinny
10:20 Sędzia Anna Maria Wesołowska
12:55 Sąd rodzinny
13:55 Sędzia Anna Maria Wesołowska
14:55 Szpital
15:55 Brzydula
16:30 Brzydula
17:00 Lekarze
18:00 Agenci NCIS
19:00 Dowody zbrodni
AXN:
00:15 Lista klientów
01:15 Cienie Calendy
03:00 Lista klientów
06:00 Zaginiony świat
07:00 Zagadki z przeszłości
11:00 Zagadki z przeszłości
12:00 Zaginiony świat
13:00 Agenci NCIS
14:00 Kancelaria adwokacka
15:00 Hawaii Five-0
15:55 Profil
16:55 Komisarz Rex
17:55 Agenci NCIS
18:55 Hawaii Five-0
19:55 Profil
20:55 Przekraczając granice
22:00 Profil
23:10 Elementary
Fox Life:
00:55 Pokojówki z Beverly Hills
06:00 Świat według Mindy
06:30 Ostry dyżur
07:30 Ostry dyżur
08:30 Czarodziejki
10:25 Żona na pokaz
10:55 Żona na pokaz
11:20 Chirurdzy
12:20 Chirurdzy
13:15 Chirurdzy
14:15 Chirurdzy
15:15 Pokojówki z Beverly Hills
16:15 Pokojówki z Beverly Hills
17:10 Doktor Hart
18:10 Gotowe na wszystko
19:05 Gotowe na wszystko
20:00 Anatomia prawdy
21:00 Szczęśliwy los
22:00 Szczęśliwy los
22:55 Szczęśliwy los
23:55 Zemsta
Comedy Central:
00:05 Community
00:30 Community
01:00 Community
01:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła
01:55 Rodzina zastępcza
02:50 Rodzina zastępcza
03:15 Rodzina zastępcza
03:45 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:15 Graczykowie, czyli Buła i spóła
04:40 Rodzina zastępcza
05:30 Daleko od noszy
05:50 Daleko od noszy
06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła
06:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła
06:55 Graczykowie, czyli Buła i spóła
07:25 Rodzina zastępcza
07:55 Rodzina zastępcza
08:20 Daleko od noszy
08:50 Daleko od noszy
09:20 Pingwiny z Madagaskaru
09:45 Dwóch i pół
10:05 Dwóch i pół
10:30 Dwóch i pół
11:00 Pingwiny z Madagaskaru
11:25 Hoży doktorzy
11:55 Sullivan i Syn
12:20 Dwóch i pół
12:45 Dwóch i pół
13:05 Dwóch i pół
13:30 Community
13:55 Jeden gniewny Charlie
14:25 Jeden gniewny Charlie
14:50 Sullivan i Syn
15:20 Dwie spłukane dziewczyny
15:45 Dwie spłukane dziewczyny
16:10 Pingwiny z Madagaskaru
16:40 Pingwiny z Madagaskaru
17:00 Hoży doktorzy
17:30 Community
17:55 Jak poznałem waszą matkę
18:25 Jak poznałem waszą matkę
18:50 Dwie spłukane dziewczyny
19:20 Dwie spłukane dziewczyny
19:45 Jeden gniewny Charlie
20:15 Jeden gniewny Charlie
20:40 Sullivan i Syn
21:00 Jak poznałem waszą matkę
21:30 Jak poznałem waszą matkę
21:55 Dwie spłukane dziewczyny
22:25 Dwie spłukane dziewczyny
22:50 Dwóch i pół
23:15 Dwóch i pół
23:45 Dwóch i pół
TVP Polonia:
00:50 M jak miłość
01:40 Król Maciuś Pierwszy
02:40 Ranczo
03:30 Ranczo
07:40 Ojciec Mateusz
08:25 Ojciec Mateusz
09:30 Baśnie i bajki polskie
09:40 Notatnik przyrodniczy
09:50 Dom na głowie
11:40 Galeria
12:05 Bulionerzy
12:50 Ranczo
13:45 Ranczo
16:00 Złotopolscy
16:55 Galeria
17:55 Bulionerzy
18:25 Encyklopedia II wojny światowej
18:55 Czas honoru
19:45 Miś Uszatek
20:50 Ja wam pokażę!
22:45 Komisarz Alex
23:40 Komisarz Alex
Polsat 2:
04:55 Przyjaciółki
08:40 Pensjonat pod Różą
09:40 Miodowe lata
10:30 Miodowe lata
11:20 Rodzina zastępcza
11:55 13. posterunek
12:30 Daleko od noszy
13:00 Daleko od noszy
13:30 Świat według Kiepskich
14:00 Świat według Kiepskich
15:30 Rodzina zastępcza
16:00 Miodowe lata
16:35 Miodowe lata
17:30 13. posterunek
18:10 Malanowski i Partnerzy
18:35 Malanowski i Partnerzy
19:05 Dlaczego ja?
20:45 Trudne sprawy
21:45 Dzień, który zmienił moje życie
22:50 Świat według Kiepskich
23:25 Rodzina zastępcza
23:55 Daleko od noszy
Tele 5:
14:55 Strażnicy Alaski
15:55 Badacze tajemnic
16:55 Niebezpieczne plaże Nowej Zelandii
17:30 Niebezpieczne plaże Nowej Zelandii
17:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
19:00 Z Archiwum X
20:00 Wiedźmin
21:05 Wiedźmin
TVP Kultura:
03:15 Klasyczne albumy rocka
07:15 Podziemny front
07:40 Podziemny front
15:00 Historia filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera
15:05 Historia filozofii po góralsku według ks. Józefa Tischnera
15:35 Podziemny front
16:00 Podziemny front
Polsat Cafe:
08:30 Cztery żony i mąż
09:00 Trudne sprawy
11:00 Ślubna gorączka
19:00 Dzień, który zmienił moje życie
20:00 Zdrady
Canal+:
06:55 Les contes de Tinga Tinga
08:30 Lilyhammer
09:15 Lilyhammer
12:20 Mon oncle Charlie
18:20 Mon oncle Charlie
HBO:
22:00 Pozostawieni
23:00 Czysta krew
Scifi Universal:
00:05 Haven
01:05 Haven
03:55 Eureka
04:55 Eureka
06:20 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
07:20 Eureka
10:10 Xena: wojownicza księżniczka
11:10 Gwiezdne wrota
12:10 Gwiezdne wrota
13:10 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
14:10 Eureka
15:10 Sanktuarium
16:10 Gwiezdne wrota
17:10 Gwiezdne wrota
18:10 Sanktuarium
19:10 Xena: wojownicza księżniczka
23:05 Magazyn 13
Disney Channel:
00:05 Golden Girls
00:35 Golden Girls
09:00 Phineas und Ferb
09:25 Willkommen in Gravity Falls
09:50 Phineas und Ferb
10:20 Phineas und Ferb
10:45 Phineas und Ferb
11:10 Phineas und Ferb
11:35 Phineas und Ferb
12:00 Disneys Kuzco's Königs-Klasse
12:25 Disneys American Dragon
12:50 Randy Cunningham: Der Ninja aus der 9. Klasse
13:20 Phineas und Ferb
13:45 Phineas und Ferb
14:00 Hund mit Blog
14:25 Meine Schwester Charlie
14:55 Hotel Zack & Cody
15:20 Hannah Montana Forever
15:50 Austin & Ally
16:15 Pair of Kings-Die Königsbrüder
16:45 S3- Stark, schnell, schlau
17:10 Disneys Tauschrausch
17:25 Disneys Tauschrausch
17:55 Disneys Kuzco's Königs-Klasse
18:20 Phineas und Ferb
18:45 Phineas und Ferb
18:55 Willkommen in Gravity Falls
19:25 Hund mit Blog
19:50 Meine Schwester Charlie
20:15 Switched at Birth
21:05 Everwood
21:55 Die Nanny
22:20 Die Nanny
22:45 Die Nanny
23:10 Everybody Loves Raymond
23:35 Everybody Loves Raymond
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
05:15 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Małe królestwo Bena i Holly
06:20 Tickety Toc
06:35 Zack i Kwak
06:50 Bąbelkowy świat gupików
07:20 Dora poznaje świat
07:45 Psi patrol
07:55 Winx Club
08:20 Odlotowe agentki
08:50 SpongeBob Kanciastoporty
09:10 SpongeBob Kanciastoporty
09:20 Pingwiny z Madagaskaru
09:45 Pingwiny z Madagaskaru
10:10 Sam&Cat
10:35 Sam&Cat
11:00 Jak wymiatać
11:25 Grzmotomocni
11:50 Nawiedzeni
12:15 SpongeBob Kanciastoporty
12:25 SpongeBob Kanciastoporty
12:55 Astro-małpy
13:15 Wróżkowie chrzestni
13:45 Wróżkowie chrzestni
14:10 Geronimo Stilton
14:40 Legends of Chima
15:00 Pingwiny z Madagaskaru
15:25 Nawiedzeni
15:50 Hotel 13
16:05 Hotel 13
16:20 Hotel 13
16:35 Hotel 13
16:50 Big Time Rush
17:15 Victoria znaczy zwycięstwo
17:40 Wróżkowie chrzestni
18:05 Wróżkowie chrzestni
18:30 Pingwiny z Madagaskaru
18:55 SpongeBob Kanciastoporty
19:05 SpongeBob Kanciastoporty
19:15 Sam&Cat
19:40 iCarly
20:05 Nawiedzeni
20:30 Tajemnice domu Anubisa
20:40 Tajemnice domu Anubisa
20:55 Tajemnice domu Anubisa
21:10 SpongeBob Kanciastoporty
21:30 Pingwiny z Madagaskaru
21:55 Odlotowe agentki
22:20 Fred Szczęściarz
22:40 Fred Szczęściarz
23:40 Tess kontra chłopaki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 11

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu