program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TVP 1:
00:25 MacGyver
03:10 Notacje
05:50 SpongeBob Kanciastoporty
08:50 Polskie drogi
10:35 Opowieści o Yellowstone
13:35 Chichot losu
17:35 Komisarz Alex
18:35 Ojciec Mateusz
22:45 Agent pod przykryciem
Polsat:
07:40 Jeźdźcy smoków
08:10 Jeźdźcy smoków
08:40 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
09:10 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
09:40 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
16:00 13. posterunek
16:40 13. posterunek
19:30 Świat według Kiepskich
TVN:
16:00 Sekrety chirurgii
TVP 2:
02:20 Oficer
03:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
07:00 M jak miłość
10:55 Czarne chmury
12:00 Daleko od szosy
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a
14:40 Rodzinka.pl
15:10 Rodzinka.pl
15:50 Alternatywy 4
TVN 7:
00:30 Mentalista
09:00 Złoty chłopak
12:00 Pod osłoną nocy
13:00 Czterej pancerni i pies
14:15 Brzydula
14:50 Brzydula
15:25 Brzydula
16:00 Brzydula
16:35 Brzydula
AXN:
00:55 Zabójcze umysły
01:55 Zabójcze umysły
02:40 Zabójcze umysły
03:25 Metal Hurlant Chronicles
06:05 Wycieczka milionerów
06:15 Agenci NCIS
07:15 Agenci NCIS
08:15 Cienie Calendy
10:10 Przekraczając granice
11:15 Przygody Merlina
12:15 Przygody Merlina
13:15 Castle
14:15 Castle
17:20 Agenci NCIS
18:20 Agenci NCIS
21:00 Zabójcze umysły
Fox Life:
00:55 Chirurdzy
01:55 Chirurdzy
02:50 Chirurdzy
03:45 Poślubione armii
05:15 Świat według Mindy
05:45 Świat według Mindy
06:05 Świat według Mindy
11:20 Zbrodnie Palm Glade
12:20 Anatomia prawdy
13:15 Anatomia prawdy
14:15 Anatomia prawdy
15:15 Anatomia prawdy
16:15 Chirurdzy
17:10 Chirurdzy
18:10 Chirurdzy
19:05 Chirurdzy
20:00 Chirurdzy
21:00 Skandal
22:00 Skandal
22:55 Świętoszki z Dallas
23:55 Świętoszki z Dallas
Comedy Central:
00:10 Jak poznałem waszą matkę
00:35 Jak poznałem waszą matkę
00:55 Jak poznałem waszą matkę
01:25 Jak poznałem waszą matkę
02:20 Rodzina zastępcza
03:05 Rodzina zastępcza
03:30 Rodzina zastępcza
03:55 Rodzina zastępcza
05:10 Daleko od noszy
05:35 Daleko od noszy
06:00 Graczykowie, czyli Buła i spóła
06:30 Graczykowie, czyli Buła i spóła
07:00 Rodzina zastępcza
07:30 Rodzina zastępcza
08:00 Hoży doktorzy
08:25 Hoży doktorzy
08:55 Hoży doktorzy
09:25 Pingwiny z Madagaskaru
09:50 Pingwiny z Madagaskaru
10:20 Pingwiny z Madagaskaru
10:45 Jak poznałem waszą matkę
11:15 Jak poznałem waszą matkę
11:40 Jak poznałem waszą matkę
12:00 Jak poznałem waszą matkę
12:30 Jak poznałem waszą matkę
12:55 Jak poznałem waszą matkę
13:25 Ojcowie
13:50 Dwóch i pół
14:20 Dwóch i pół
14:45 Dwóch i pół
15:05 Dwóch i pół
15:30 Dwóch i pół
15:55 Dwóch i pół
16:20 Dwóch i pół
16:50 Dwóch i pół
17:15 Dwóch i pół
17:40 Dwóch i pół
18:00 Dwóch i pół
18:30 Dwóch i pół
18:55 Dwóch i pół
19:25 Dwóch i pół
19:50 Pingwiny z Madagaskaru
20:20 Pingwiny z Madagaskaru
20:45 Jak poznałem waszą matkę
21:15 Jak poznałem waszą matkę
21:40 Jeden gniewny Charlie
22:00 Jeden gniewny Charlie
22:25 Jeden gniewny Charlie
22:55 Jeden gniewny Charlie
23:25 Californication
23:55 Californication
TVP Polonia:
00:45 Dwie strony medalu
01:15 Bajki pana Bałagana
01:45 Olimpiada Bolka i Lolka
02:45 Na dobre i na złe
04:25 Bulionerzy
06:35 Złotopolscy
07:00 Złotopolscy
07:25 Złotopolscy
07:55 Złotopolscy
08:20 Złotopolscy
10:10 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem
11:00 Zaklęty dwór
12:35 Bank nie z tej ziemi
14:00 Na dobre i na złe
17:55 M jak miłość
18:50 Londyńczycy
19:40 Sceny z życia smoków
22:40 Lalka
Polsat 2:
00:25 Dlaczego ja?
01:25 Trudne sprawy
03:20 Pierwsza miłość
04:00 Świat według Kiepskich
08:40 Pensjonat pod Różą
10:10 Dlaczego ja?
11:05 Dlaczego ja?
12:00 Dlaczego ja?
13:00 Dlaczego ja?
14:00 Dlaczego ja?
16:00 Miodowe lata
16:45 Miodowe lata
17:30 Miodowe lata
18:15 Malanowski i Partnerzy
18:40 Malanowski i Partnerzy
20:45 13. posterunek
21:20 13. posterunek
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Rodzina zastępcza
Tele 5:
00:15 Walka o seks
09:35 Niebezpieczne plaże Nowej Zelandii
13:55 Z Archiwum X
14:50 Z Archiwum X
15:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
16:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
20:00 Wiedźmikołaj
22:00 Wiedźmikołaj
TVP Kultura:
07:25 Królewskie sny
19:05 Klasyczne albumy rocka
Polsat Cafe:
01:30 Zabić z miłości
16:00 Porody
20:00 Zdrady
Canal+:
06:20 Les Parent
06:40 Les Parent
HBO:
22:00 Ray Donovan
23:00 Californication
23:30 Kłamstwa na sprzedaż
Nickelodeon Polska:
00:05 Rodzina zastępcza
00:50 Rodzina zastępcza
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:30 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Rajdek - mała wyścigówka
06:20 Rajdek - mała wyścigówka
06:35 Struś Oliwia
06:40 Struś Oliwia
06:42 Struś Oliwia
06:45 Małe królestwo Bena i Holly
07:00 Dora poznaje świat
07:25 Dora poznaje świat
07:55 Umizoomi
08:20 Psi patrol
08:50 Legends of Chima
09:15 Wróżkowie chrzestni
09:40 Turbo Dudley - psi agent
10:10 Wojownicze żółwie ninja
10:35 SpongeBob Kanciastoporty
10:45 SpongeBob Kanciastoporty
11:10 SpongeBob Kanciastoporty
11:15 Pingwiny z Madagaskaru
11:45 Pingwiny z Madagaskaru
12:00 SpongeBob Kanciastoporty
12:25 SpongeBob Kanciastoporty
12:50 SpongeBob Kanciastoporty
13:20 SpongeBob Kanciastoporty
13:45 SpongeBob Kanciastoporty
14:10 SpongeBob Kanciastoporty
14:40 SpongeBob Kanciastoporty
15:00 SpongeBob Kanciastoporty
15:25 SpongeBob Kanciastoporty
15:45 SpongeBob Kanciastoporty
17:05 Wróżkowie chrzestni
17:35 Sanjay&Craig
17:55 Pingwiny z Madagaskaru
18:15 Pingwiny z Madagaskaru
18:30 Wojownicze żółwie ninja
18:55 Sam&Cat
19:25 Nawiedzeni
19:50 Grzmotomocni
20:15 Marvin Marvin
20:40 SpongeBob Kanciastoporty
21:00 SpongeBob Kanciastoporty
21:25 Pingwiny z Madagaskaru
21:50 Odlotowe agentki
22:15 Fred Szczęściarz
22:35 Fred Szczęściarz
23:40 Tess kontra chłopaki
13th Street :
00:05 Criminal Minds
00:50 Criminal Minds
03:00 Navy CIS: L.A.
03:45 Navy CIS: L.A.
04:30 Law & Order: UK
05:20 Law & Order: UK
06:10 In Plain Sight - In der Schusslinie
06:55 In Plain Sight - In der Schusslinie
07:40 In Plain Sight - In der Schusslinie
08:25 In Plain Sight - In der Schusslinie
12:15 Navy CIS
13:00 Navy CIS
13:50 Navy CIS
14:40 Navy CIS
15:30 Navy CIS
16:15 Navy CIS
17:00 Navy CIS
17:50 Navy CIS
18:40 Navy CIS
19:30 Navy CIS
20:13 Navy CIS
21:00 Navy CIS
21:50 Navy CIS
22:35 Navy CIS
Nickelodeon Junior:
00:05 Małe królestwo Bena i Holly
00:20 Bąbelkowy świat gupików
00:40 Rajdek - mała wyścigówka
00:50 Ni Hao Kai Lan
01:15 Umizoomi
01:40 Psi patrol
01:50 Luluś
02:00 Luluś
02:05 Struś Oliwia
02:10 Struś Oliwia
02:15 Struś Oliwia
02:20 Dora poznaje świat
02:45 Wspaniałe zwierzaki
03:10 Max i Ruby
03:35 Umizoomi
03:55 Tickety Toc
04:10 Fifi Niezapominajka
04:20 Zack i Kwak
04:30 Zack i Kwak
04:45 Struś Oliwia
04:50 Struś Oliwia
04:55 Struś Oliwia
05:00 Psi patrol
05:10 Bąbelkowy świat gupików
05:35 Dora poznaje świat
06:00 Małe królestwo Bena i Holly
06:10 Dalej, Diego!
06:35 Umizoomi
06:55 Wspaniałe zwierzaki
07:20 Psi patrol
07:35 Dora poznaje świat
07:55 Bąbelkowy świat gupików
08:20 Tickety Toc
08:30 Umizoomi
08:55 Małe królestwo Bena i Holly
09:05 Małe królestwo Bena i Holly
09:20 Max i Ruby
09:40 Rajdek - mała wyścigówka
09:50 Dora poznaje świat
10:15 Luluś
10:25 Luluś
10:30 Max i Ruby
10:40 Zack i Kwak
10:50 Ni Hao Kai Lan
11:15 Struś Oliwia
11:20 Struś Oliwia
11:25 Fifi Niezapominajka
11:35 Dalej, Diego!
12:00 Małe królestwo Bena i Holly
12:10 Małe królestwo Bena i Holly
12:25 Bąbelkowy świat gupików
12:45 Rajdek - mała wyścigówka
12:55 Ni Hao Kai Lan
13:20 Umizoomi
13:40 Psi patrol
13:55 Luluś
14:00 Luluś
14:10 Struś Oliwia
14:15 Struś Oliwia
14:20 Struś Oliwia
14:25 Dora poznaje świat
14:45 Wspaniałe zwierzaki
15:10 Max i Ruby
15:35 Umizoomi
16:00 Tickety Toc
16:10 Fifi Niezapominajka
16:20 Zack i Kwak
16:30 Zack i Kwak
16:40 Struś Oliwia
16:45 Struś Oliwia
16:50 Struś Oliwia
17:00 Psi patrol
17:10 Bąbelkowy świat gupików
17:35 Dora poznaje świat
18:00 Małe królestwo Bena i Holly
18:10 Dalej, Diego!
18:35 Umizoomi
18:55 Wspaniałe zwierzaki
19:10 Umizoomi
19:55 Bąbelkowy świat gupików
20:20 Tickety Toc
20:30 Umizoomi
20:55 Małe królestwo Bena i Holly
21:05 Małe królestwo Bena i Holly
21:20 Max i Ruby
21:40 Rajdek - mała wyścigówka
21:50 Dora poznaje świat
22:15 Luluś
22:25 Luluś
22:30 Max i Ruby
22:40 Zack i Kwak
22:50 Ni Hao Kai Lan
23:15 Struś Oliwia
23:20 Struś Oliwia
23:25 Fifi Niezapominajka
23:35 Dalej, Diego!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 10

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Alicja Szymańska

Alicja Szymańska

Lekarze

Młoda, piękna kobieta, która marzy o sukcesie zawodowym i szczęściu osobistym. Optymistka - kocha życie i ludzi. Zdyscyplinowana - każdy dzień rozpoczyna od energicznego joggingu. Skromna - wie, co umie, ale nie chwali się tym. Chce uczynić więcej

regulamin serwisu