program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

CI Polsat :
02:00 Łowca zbrodni
05:00 Paula Zahn: szokująca prawda
06:00 Podmiejski koszmar
07:00 Paula Zahn: szokująca prawda
08:00 Łowca zbrodni
09:00 Z archiwum 997
09:30 Polskie prywatne zbrodnie
10:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią
11:00 Historie kryminalne
12:00 Podmiejski koszmar
13:00 Łowca zbrodni
14:00 Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią
15:00 Paula Zahn: szokująca prawda
16:00 Podmiejski koszmar
17:00 Z archiwum 997
17:30 Polskie prywatne zbrodnie
18:00 Łowca zbrodni
19:00 Paula Zahn: szokująca prawda
20:00 Łowca zbrodni
23:00 Moje opętane dziecko
CBS Drama:
02:00 Dynastia
03:00 Dynastia Colbych
04:00 Matlock
05:00 Melrose Place
06:00 Dynastia
08:00 Dynastia Colbych
09:00 Powrót do Edenu
10:00 Models, Inc.
12:00 Doktor Quinn
13:00 Dynastia
14:00 Beverly Hills 90210
15:00 Melrose Place
16:00 Powrót do Edenu
17:00 Żona idealna
19:00 Doktor Quinn
20:00 Powrót do Edenu
21:00 Beverly Hills 90210
22:00 Żona idealna
23:00 Gra na maksa
Polsat Romans:
02:05 Hotel 52
05:15 2XL
07:00 Pierwsza miłość
07:45 Pierwsza miłość
09:25 Przyjaciółki
12:50 Gotowe na wszystko
13:45 Hotel 52
19:05 Przyjaciółki
20:05 Gotowe na wszystko
TVN Fabuła:
02:05 Mroczne zagadki Los Angeles
03:00 Detektywi
03:30 Detektywi
04:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
05:05 Kocham. Enter
06:00 Kobra - oddział specjalny
07:00 Niewinna intryga
08:00 Prosto w serce
08:35 Ostry dyżur
09:35 Ostry dyżur
10:35 Kamuflaż
11:35 Na Wspólnej
12:10 Na Wspólnej
12:45 Kobra - oddział specjalny
13:45 Kobra - oddział specjalny
14:45 Prawo Agaty
15:45 Prosto w serce
16:20 Julia
16:55 Julia
20:00 Usta usta
RTL 9 :
02:10 112 Unité d'urgence
02:35 112 Unité d'urgence
03:05 112 Unité d'urgence
03:30 112 Unité d'urgence
04:00 112 Unité d'urgence
04:25 112 Unité d'urgence
04:45 112 Unité d'urgence
05:10 112 Unité d'urgence
11:55 Le jour o? tout a basculé
12:15 Le jour o? tout a basculé
12:45 Le jour o? tout a basculé
13:10 Le jour o? tout a basculé
15:10 Rescue Unité Spéciale
16:00 Le jour o? tout a basculé
16:25 Le jour o? tout a basculé
16:50 Le jour o? tout a basculé
17:15 Le jour o? tout a basculé
17:45 Le jour o? tout a basculé
18:05 Top Models
18:30 Top Models
19:00 Notre belle famille
19:20 Notre belle famille
19:45 Notre belle famille
20:10 Notre belle famille
AXN HD:
02:10 CSI: Cyber
02:55 Agenci NCIS
06:00 Anatomia prawdy
06:55 Wzór
07:50 Elementary
08:45 Agenci NCIS
09:40 Profil
10:40 Wzór
11:35 Wzór
12:35 Elementary
13:30 Unforgettable: Zapisane w pamięci
14:25 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
15:20 Agenci NCIS
18:10 Profil
19:15 Unforgettable: Zapisane w pamięci
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
TV6:
02:30 Śmierć na 1000 sposobów
06:00 Rodzina zastępcza plus
07:00 Strażnik Teksasu
08:00 Strażnik Teksasu
10:00 Cuda współczesnej techniki
11:00 Customy Danny'ego
11:30 Customy Danny'ego,
12:00 Miodowe lata
12:45 Miodowe lata
13:45 Rodzina zastępcza plus
15:15 Strażnik Teksasu
16:15 Strażnik Teksasu
17:15 Czarodziejki
18:15 Miodowe lata
19:00 Miodowe lata
21:00 Śmierć na 1000 sposobów
21:30 CSI: Kryminalne zagadki Miami
22:25 CSI: Kryminalne zagadki Miami
Polsat Play:
03:00 Skazany za...
03:30 Skazany za...
06:00 Gliniarze
06:30 Gliniarze
07:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie
10:00 Malanowski i Partnerzy
10:30 Malanowski i Partnerzy
11:00 Malanowski i Partnerzy
11:30 Malanowski i Partnerzy
15:00 Byłem pewien, że zginę
16:00 Top 20: Najgłupsi na świecie
17:00 Niesławni
17:30 Niesławni
18:00 Tricked (Canada)
18:30 Tricked (Canada)
20:30 Najbardziej niebezpieczne miasta świata
21:30 Polska w monitoringu
22:30 Śmierć na 1000 sposobów
Scifi Universal:
03:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
04:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
05:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
06:00 Xena: wojownicza księżniczka
07:00 Xena: wojownicza księżniczka
08:00 Zagadki z przeszłości
09:00 Zagadki z przeszłości
10:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda
11:00 Gwiezdne wrota
12:00 Sanktuarium
13:00 Xena: wojownicza księżniczka
14:00 Xena: wojownicza księżniczka
15:00 Zagadki z przeszłości
16:00 Zagadki z przeszłości
17:00 Xena: wojownicza księżniczka
18:00 Xena: wojownicza księżniczka
19:00 Sanktuarium
20:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda
21:00 Gwiezdne wrota
HBO Comedy:
03:20 Figurantka
03:45 Figurantka
04:15 Zwierzęta
10:00 Pępek świata
15:00 Współczesna rodzina
15:25 Pępek świata
22:35 Znudzony na śmierć
23:00 Znudzony na śmierć
RAI 1:
03:35 La casa del guardaboschi
ORF 1:
03:45 CSI - Den Tätern auf der Spur
04:25 CSI - Den Tätern auf der Spur
05:10 Mike & Molly
05:30 Bezaubernde Jeannie
06:50 Yakari
08:00 Die Nanny
08:25 Bezaubernde Jeannie
08:50 O.C., California
09:30 Drop Dead Diva
11:55 O.C., California
12:35 Drop Dead Diva
13:15 Die Nanny
14:00 Mike & Molly
14:20 Malcolm mittendrin
14:40 How I Met Your Mother
15:05 How I Met Your Mother
15:25 The Big Bang Theory
15:45 The Big Bang Theory
16:10 Malcolm mittendrin
16:35 How I Met Your Mother
16:55 How I Met Your Mother
18:25 Die Simpsons
18:55 The Big Bang Theory
19:20 The Big Bang Theory
Kuchnia+ HD:
04:00 Koszer macher
05:00 Jak Piotr przykazał
10:30 Żołądek czy rozsądek?
11:00 Żołądek czy rozsądek?
13:00 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu
14:30 Ser w plasterkach
15:00 Ser w plasterkach
15:30 Street Food: jedzenie na ulicach świata
16:30 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu
17:30 Street Food: jedzenie na ulicach świata
19:00 Żołądek czy rozsądek?
19:30 Żołądek czy rozsądek?
20:05 Anthony Bourdain - miejsca nieznane
21:00 Smaki Południowego Pacyfiku
23:55 Anthony Bourdain - miejsca nieznane
Romance.TV:
04:00 Danni Lowinski
04:45 Krąg miłości
05:35 Burza uczuć
10:10 Krąg miłości
11:10 Burza uczuć
16:00 Krąg miłości
17:00 Burza uczuć
20:00 Danni Lowinski
CBS Europa:
04:05 Opowieści z ciemnej strony
06:00 Opowieści z ciemnej strony
06:30 Opowieści z ciemnej strony
TVE Internacional:
04:10 Cuéntame cómo pasó
04:20 Cuéntame cómo pasó
16:50 Acacias 38
17:50 Seis hermanas
ZDF:
04:15 SOKO Wien
10:30 Die Rosenheim-Cops
11:15 SOKO Wismar
16:10 SOKO Wien
18:05 SOKO Kitzbühel
19:25 Bettys Diagnose
20:15 Der Staatsanwalt
21:15 SOKO Leipzig
23:00 Familie Braun
23:05 Familie Braun
Lifetime:
04:30 Wahlburgerowie
05:00 Dance Moms
06:00 Mały dom, duże możliwości
07:00 Jak sprzedać dom?
08:00 Mania chomikowania
09:00 Dance Moms
10:00 Remont w stylu Vegas
11:00 Remont w stylu Vegas
12:00 Remont w stylu Vegas
13:00 Remont w stylu Vegas
14:00 Remont w stylu Vegas
15:00 Remont w stylu Vegas
16:00 Remont w stylu Vegas
17:00 Remont w stylu Vegas
18:00 Remont w stylu Vegas
19:00 Dance Moms
20:00 Dance Moms

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu