program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

13 ulica:
03:00 Poirot
05:00 Strażnik Teksasu
06:00 Strażnik Teksasu
07:00 Akta zbrodni
07:30 Akta zbrodni
08:00 Poirot
10:00 Akta zbrodni
10:30 Akta zbrodni
11:00 Kobiety, które zabijają
12:00 Dowody zbrodni
13:00 Podkomisarz Brenda Johnson
14:00 Akta zbrodni
14:30 Akta zbrodni
15:00 Kobiety, które zabijają
16:00 Poirot
18:00 Dowody zbrodni
19:00 Podkomisarz Brenda Johnson
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
22:00 Gotham
Domo + HD:
03:00 Design - istota rzeczy
03:50 Hotelove
10:10 Architektura nowoczesnej Polski
TV5 monde:
03:05 France KBEK
11:02 Cut
ORF 2 :
03:25 Dolce Vita & Co.
09:30 Julia - Eine ungewöhnliche Frau
10:20 Dolce Vita & Co.
11:05 Sturm der Liebe
14:25 Tessa - Leben für die Liebe
15:10 Sturm der Liebe
20:15 Die Chefin
21:20 Die Bergretter
Tele 5:
03:28 Star Trek - Enterprise
04:09 Seaquest
14:06 Star Trek - Raumschiff Voyager
15:04 Star Trek - Deep Space Nine
16:04 Star Trek - Enterprise
16:58 Star Trek - Enterprise
17:54 Star Trek - Raumschiff Voyager
18:52 Star Trek - Deep Space Nine
Scifi Universal:
03:30 Haven
04:20 Sanktuarium
05:10 Eureka
06:00 Siły pierwotne: nowy świat
07:00 Sanktuarium
08:00 Haven
09:00 Haven
10:00 Xena: wojownicza księżniczka
11:00 Gwiezdne wrota
12:00 Gwiezdne wrota
13:00 Siły pierwotne: nowy świat
14:00 Łowcy skarbów
15:00 Sanktuarium
16:00 Gwiezdne wrota
17:00 Gwiezdne wrota
18:00 Łowcy skarbów
19:00 Xena: wojownicza księżniczka
DaVinci Learning:
03:30 Szok i trwoga: Historia elektryczności
06:00 Był sobie człowiek
06:30 Byli sobie wynalazcy
11:00 Marvi Hammer
15:30 Marvi Hammer
19:00 Marvi Hammer
19:30 Była sobie Ziemia
20:30 Śladami Tintina
RTL 2:
03:35 X-Factor: Das Unfassbare
04:20 X-Factor: Das Unfassbare
20:15 The Quest
21:15 The Quest
22:05 Warehouse 13
ORF 1:
03:45 CSI - Den Tätern auf der Spur
05:10 Life Unexpected - Plötzlich Familie
06:00 Disneys Duck Tales - Neues aus Entenhausen
06:25 Biene Maja
07:30 Disneys Duck Tales - Neues aus Entenhausen
08:00 Lucky Fred
09:00 Die Nanny
12:05 Gilmore Girls
12:45 Drop Dead Diva
13:30 Die Nanny
13:55 Mike & Molly
14:15 Mike & Molly
14:55 Malcolm mittendrin
15:20 The Big Bang Theory
15:40 How I Met Your Mother
16:05 How I Met Your Mother
16:30 Malcolm mittendrin
17:15 Die Simpsons
17:40 Die Simpsons
18:05 How I Met Your Mother
18:30 How I Met Your Mother
18:55 The Big Bang Theory
19:20 Two and a Half Men
Cinemax:
03:50 Najlepsi reżyserzy
Kabel 1 :
04:10 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
05:30 Mord ist ihr Hobby
06:25 Mord ist ihr Hobby
08:25 Navy CIS
09:20 The Mentalist
10:15 Castle
11:10 Without a Trace - Spurlos verschwunden
12:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
13:00 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
13:55 Navy CIS
14:55 The Mentalist
16:00 Castle
20:15 Unforgettable
21:15 Unforgettable
22:15 Backstrom
23:15 The Closer
BBC Lifestyle:
04:20 Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa
06:00 Oddam dom w dobre ręce
08:10 Garderoby gwiazd
09:35 Pogotowie remontowe: Wielka przebudowa
11:40 Oddam dom w dobre ręce
13:50 Miłość z Internetu
14:50 Nie mówcie pannie młodej
19:30 Oddam dom w dobre ręce
20:30 Nie mówcie pannie młodej
FilmBox Action:
04:25 Dream honies
21:00 Specgrupa 8
TV Breizh:
04:30 Sous le soleil
05:30 Sous le soleil
06:20 Sous le soleil
07:15 Sous le soleil
08:20 Sous le soleil
13:55 Alice Nevers, le juge est une femme
14:50 Alice Nevers, le juge est une femme
15:45 Alice Nevers, le juge est une femme
19:50 Monk
TF 1:
04:40 Au nom de la vérité
05:05 Au nom de la vérité
09:25 Au nom de la vérité
09:55 Au nom de la vérité
20:40 Nos chers voisins
TV Puls:
04:50 Z archiwum policji
05:30 Z archiwum policji
07:00 Gliniarz i prokurator
07:55 Nash Bridges
08:55 Nash Bridges
09:50 Sekret
12:30 Królowa serc
13:30 Królowa serc
14:30 Niania
15:00 Niania
15:30 Przypadki Cezarego P.
16:00 Gwiezdne wrota
17:00 Siły pierwotne
18:00 Atlantyda
19:00 Pingwiny z Madagaskaru
19:30 Pingwiny z Madagaskaru
Mini Mini + HD:
05:00 Meme i tajemnicze słowa
06:05 Przygody słoniczki Elli
06:30 Lulu i inne zwierzaki
06:40 Peg + kot
07:05 Myszka w paski i zasady bezpieczeństwa
07:10 Tropiciele zagadek
07:35 Pszczółka Maja
07:50 Żółwik Sammy i spółka
08:05 Kotka Pusia
08:15 Tupcio Chrupcio
08:30 Clifford - wielki czerwony pies
08:55 Kasia i Mim-Mim
09:10 Tomek i przyjaciele
09:20 Duzersi
09:35 Dinopociąg
10:00 Super Grover 2.0
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Ciasteczkowe filmy
10:45 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
11:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia
11:30 My Little Pony: Przyjaźń to magia
11:55 Franklin i przyjaciele
12:20 Strażak Sam
12:35 Kosmoloty
12:45 Kosmoloty
13:00 Stacyjkowo
13:10 Stacyjkowo
13:25 Lalaloopsy
13:50 Lulu i inne zwierzaki
14:05 Przygody słoniczki Elli
14:30 Franklin i przyjaciele
14:55 Dinopociąg
15:20 Peppa
15:25 Emilka
15:30 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
15:55 Peg + kot
16:05 Peg + kot
16:20 Tomek i przyjaciele
16:35 Strażak Sam
16:45 Tropiciele zagadek
17:10 Clifford - wielki czerwony pies
17:35 Duzersi
17:50 Żółwik Sammy i spółka
18:00 Pszczółka Maja
18:10 Pszczółka Maja
18:30 Peppa
18:35 Peppa
18:40 Myszka w paski i zasady bezpieczeństwa
18:45 Emilka
18:50 Tupcio Chrupcio
19:00 Kotka Pusia
19:15 Kasia i Mim-Mim
19:25 Lalaloopsy
19:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia
20:15 Stacyjkowo
20:25 Stacyjkowo
20:40 Kosmoloty
TVP ABC:
05:30 Przygody Bolka i Lolka
05:45 Kulfon, co z ciebie wyrośnie?
05:55 Smerfy
07:00 Hip Hip i Hurra
08:00 Przygody słoniczki Elli
09:05 Przyjaciele z podwórka
09:30 Smerfy
10:00 Reksio
10:10 Stacyjkowo
10:25 Baby Beetles
11:10 Hip Hip i Hurra
12:10 Przygody słoniczki Elli
13:15 Smerfy
13:45 Maks i Ruby
14:15 Reksio
14:25 Stacyjkowo
14:40 Baby Beetles
15:20 Masza i niedźwiedź
15:30 Przygody Bolka i Lolka
15:40 Baby Beetles
16:20 Hip Hip i Hurra
16:45 Baby Beetles
17:30 Przygody słoniczki Elli
18:30 Przyjaciele z podwórka
19:00 Smerfy
19:20 Reksio
19:30 Stacyjkowo
19:40 Przygody rozbójnika Rumcajsa
20:00 Masza i niedźwiedź
20:10 Billy kot
20:45 Magna Aura - zaginione miasto
22:55 Smerfy

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu