program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

TLC:
02:48 Wstydliwe choroby
03:36 Porodówka
04:24 Boston - ostry dyżur
05:12 Pogotowie ślubne Randy'ego
06:00 Moje wielkie cygańskie wesele
07:00 Słodki biznes
07:30 Słodki biznes
09:00 Salon sukni ślubnych
09:30 Salon sukni ślubnych
10:00 Ciąża z zaskoczenia
10:30 Historie adopcji
11:00 Historie wielkiej wagi
13:00 Opamiętaj się mamo!
14:00 Boston - ostry dyżur
15:00 Salon sukni ślubnych
15:30 Salon sukni ślubnych
19:00 Pogotowie ślubne Randy'ego
20:00 Salon sukni ślubnych
20:30 Ostry dyżur: niezwykłe przypadki
ORF 1:
02:50 CSI - Den Tätern auf der Spur
03:35 CSI - Den Tätern auf der Spur
04:15 Californication
04:45 Smash
05:25 Mike & Molly
06:00 Disneys Duck Tales - Neues aus Entenhausen
06:25 Wickie und die starken Männer
06:50 Yakari
07:30 Disneys Duck Tales - Neues aus Entenhausen
08:00 Anna und die Liebe
08:20 Anna und die Liebe
08:45 Die Nanny
09:05 Gilmore Girls
09:50 Drop Dead Diva
12:05 Gilmore Girls
12:45 Drop Dead Diva
13:25 Die Nanny
13:50 Mike & Molly
14:10 Mike & Molly
14:30 Scrubs - Med School
14:50 Malcolm mittendrin
15:15 The Big Bang Theory
15:40 How I Met Your Mother
16:00 How I Met Your Mother
16:25 Malcolm mittendrin
16:50 Scrubs - Med School
17:10 Die Simpsons
17:35 Die Simpsons
18:00 How I Met Your Mother
18:25 How I Met Your Mother
18:55 The Big Bang Theory
19:20 Two and a Half Men
22:20 CSI: Vegas
23:10 CSI: Vegas
BBC Entertainment:
03:00 Trud, brud i demolka
03:50 Piękna gra: Historia futbolu
04:45 Szef jak szpieg - USA
06:00 Prawdziwe przekręty
06:35 Trud, brud i demolka
09:45 Szef jak szpieg - USA
10:40 Prawdziwe przekręty
13:15 Trud, brud i demolka
14:20 Policyjne pościgi
15:15 Prawdziwe przekręty
19:00 Szef jak szpieg - USA
20:00 Dragons' Den: Jak zostać milionerem
23:00 Niebezpieczne drogi
LA 7:
03:00 Suor Therese
04:30 Suor Therese
14:40 Il commissario Maigret
16:15 Le strade di San Francisco
17:15 Le strade di San Francisco
18:15 Il commissario Cordier
Cine Cinema Premier:
03:05 De la terre ? la lune
03:55 De la terre ? la lune
04:50 De la terre ? la lune
HBO Comedy:
03:10 Ekipa
03:35 Ekipa
10:00 Terapia w sieci
10:30 Pępek świata
14:30 Dolina Krzemowa
15:00 Pępek świata
15:25 Terapia w sieci
19:00 Ekipa
19:30 Ekipa
20:10 Dolina Krzemowa
ZDF:
03:10 SOKO Köln
04:45 SOKO Kitzbühel
10:30 Die Rosenheim-Cops
11:15 SOKO Wismar
16:10 SOKO Kitzbühel
18:05 SOKO Wismar
19:25 Heldt
BBC Lifestyle:
03:15 Młodzi lekarze
04:10 Nie mówcie pannie młodej
09:40 Nie mówcie pannie młodej
10:45 Młodzi lekarze
16:00 Inspektor hotelowy powraca
19:00 Garderoby gwiazd
19:30 Kuchenne koszmary - USA
22:30 Tajemniczy milioner - Irlandia
Polsat Play:
03:30 Gliniarze
04:00 Stołeczna drogówka
04:30 Stołeczna drogówka
06:00 Stołeczna drogówka
06:30 Stołeczna drogówka
10:00 Malanowski i Partnerzy
10:30 Malanowski i Partnerzy
11:00 Malanowski i Partnerzy
11:30 Malanowski i Partnerzy
12:00 Najbardziej szokujące
15:00 Najbardziej przerażające pościgi na świecie
16:00 Top 20: Najgłupsi na świecie
21:30 Stołeczna drogówka
22:30 Śmierć na 1000 sposobów
Romance.TV:
03:52 Zakazana miłość
04:30 Miasto kobiet
04:56 Miasto kobiet
05:22 Burza uczuć
12:00 Miasto kobiet
12:36 Miasto kobiet
13:10 Burza uczuć
18:02 Miasto kobiet
18:36 Miasto kobiet
19:10 Burza uczuć
20:08 Zakazana miłość
Kabel 1 :
04:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
04:35 Without a Trace - Spurlos verschwunden
05:25 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
06:15 Mord ist ihr Hobby
08:15 Navy CIS
09:10 The Mentalist
10:05 Castle
11:00 Without a Trace - Spurlos verschwunden
11:55 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
12:55 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
13:50 Navy CIS
14:45 The Mentalist
15:55 Castle
XXL:
04:05 Les démons de la téléréalité
23:10 Club libertin
SF zwei:
04:10 Emergency Room - Die Notaufnahme
04:50 Royal Pains
09:00 Best Friends
10:15 Rules of Engagement
10:35 In aller Freundschaft
11:25 Wege zum Glück
12:10 Tessa - Leben für die Liebe
13:00 Rules of Engagement
13:20 Magnum
14:10 Emergency Room - Die Notaufnahme
15:00 Royal Pains
15:45 Still Standing
TF 1:
04:35 Au nom de la vérité
05:00 Au nom de la vérité
09:25 Au nom de la vérité
09:55 Au nom de la vérité
13:55 Joséphine, ange gardien
15:35 Nos chers voisins
20:40 Nos chers voisins
21:45 Grey's Anatomy
22:40 Grey's Anatomy
Tele 5:
04:58 Seaquest
14:14 Star Trek - Raumschiff Voyager
15:14 Star Trek - Deep Space Nine
16:14 Seaquest
17:10 Star Trek - Enterprise
18:07 Star Trek - Raumschiff Voyager
19:07 Star Trek - Deep Space Nine
Kuchnia+ HD:
05:00 Jak Piotr przykazał
05:30 Koszer macher
07:00 Jakubiak lokalnie
13:40 Street Food: jedzenie na ulicach świata
17:00 Doskonałe trio
20:30 Street Food: jedzenie na ulicach świata
21:00 Jamie & Jimmy's Food Fight Club
E!:
05:00 E! Prawdziwe historie z Hollywood
TVP ABC:
05:25 Wielka podróż Bolka i Lolka
05:40 Plastusiowy pamiętnik
05:55 Smerfy
06:55 Bali
07:55 Misiowanki
08:55 Bąblandia
09:00 Przyjaciele z podwórka
09:30 Smerfy
10:00 Reksio
10:10 Stacyjkowo
10:20 Baby Beetles
10:25 Baby Beetles
11:10 Bali
12:10 Misiowanki
13:15 Smerfy
13:45 Mały miś
14:10 Reksio
14:25 Stacyjkowo
14:35 Baby Beetles
15:15 Baby Beetles
15:20 Bajeczki Maszy
15:30 Przygody Bolka i Lolka
16:15 Bąblandia
16:20 Bali
16:35 Przygody kota Filemona
16:45 Baby Beetles
17:30 Misiowanki
18:30 Przyjaciele z podwórka
19:00 Mały miś
19:20 Reksio
19:35 Stacyjkowo
19:45 Przygody rozbójnika Rumcajsa
20:00 Masza i niedźwiedź
20:10 Billy kot
20:45 Przyjaciele wesołego diabła
22:50 Smerfy

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu