program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

Polsat Romans:
02:45 Przyjaciółki
03:30 Linia życia
04:00 Hotel 52
04:45 To nie koniec świata!
06:00 Przyjaciółki
07:00 Przyjaciółki
08:00 Przyjaciółki
09:00 Przyjaciółki
10:00 Przyjaciółki
18:00 Ślubna gorączka
Sky Krimi:
03:15 Siska
04:15 Siska
05:15 Der Kriminalist
06:15 Der Kriminalist
08:50 Siska
09:55 Siska
11:00 Der Kriminalist
13:35 Flemming
14:25 Siska
15:25 Siska
16:25 SOKO Köln
17:15 SOKO Köln
18:05 Der Kriminalist
19:10 Der Kriminalist
21:50 SOKO Wismar
22:40 SOKO Wismar
23:30 Flemming
Polsat Film:
03:25 2XL
04:30 2XL
06:00 Daleko od noszy
06:30 Daleko od noszy
07:00 Pierwsza miłość
07:45 2XL
08:45 Szpilki na Giewoncie
Polsat Play:
03:30 Gliniarze
04:00 Stołeczna drogówka
04:30 Stołeczna drogówka
06:00 W obliczu śmierci - GOPR
06:30 W obliczu śmierci - GOPR
07:00 Granice odwagi - straż graniczna
07:30 Poławiacze
08:00 Poławiacze
08:30 Stołeczna drogówka
09:30 Nowoczesna armia
10:00 Najważniejsze momenty II wojny światowej
12:30 Niewyjaśnione zagadki II wojny światowej
13:30 Poszukiwacze historii
16:00 Wojny parkingowe
16:30 Wojny parkingowe
18:00 Auto-zasadzka
18:30 Auto-zasadzka
20:30 Skarby III Rzeszy
21:00 Skarby III Rzeszy
22:30 Śmierć na 1000 sposobów
Cine Cinema Frisson:
03:35 Z Nation
04:25 Z Nation
20:45 Z Nation
21:30 Z Nation
22:15 Z Nation
Canale 5:
03:42 Eleventh Hour
10:40 Bye Bye Cinderella
16:00 Il segreto
Scifi Universal:
03:50 Gwiezdne wrota
04:50 Siły pierwotne: nowy świat
06:00 Eureka
07:00 Eureka
08:00 Eureka
10:00 Gwiezdne wrota
11:00 Gwiezdne wrota
12:00 Gwiezdne wrota
13:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda
14:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda
20:00 12 małp
ATV:
04:00 Leverage
10:00 Hör mal, wer da hämmert!
10:30 Private Practice
11:20 O.C., California
13:00 Leverage
13:55 Leverage
19:33 Anger Management
20:15 Criminal Minds
21:05 Criminal Minds
22:00 Die Firma
22:55 Person of Interest
RTL 2:
04:15 Hot in Cleveland
04:30 Hot in Cleveland
04:50 Hot in Cleveland
07:00 X-Factor: Das Unfassbare
07:55 X-Factor: Das Unfassbare
08:45 Das A-Team
09:45 Das A-Team
20:15 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
21:05 Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
22:00 Warehouse 13
France 2:
04:20 La vierge noire
05:10 La vierge noire
06:10 Foudre
06:30 Foudre
TV Puls:
04:40 Z archiwum policji
05:30 Z archiwum policji
09:25 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta
09:55 Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta
10:25 Niania
10:55 Niania
11:25 Niania
11:55 Niania
12:25 Niania
12:55 13. posterunek
13:25 13. posterunek
14:05 13. posterunek
14:40 13. posterunek
15:10 13. posterunek
15:50 13. posterunek
19:00 Pingwiny z Madagaskaru
19:30 Pingwiny z Madagaskaru
Kuchnia+ HD:
05:00 Jak Piotr przykazał
05:30 Koszer macher
08:30 River Cottage na zawsze
09:00 River Cottage na zawsze
11:30 Kalifornia w butelce
14:30 Wyprawy po przyprawy
15:25 Ser w plasterkach
20:05 Podróż przez smaki Chin
21:05 Kulinarny pępek miasta
RTBF:
05:05 L'île fantastique
05:50 L'île fantastique
TVP ABC:
05:20 Fortele Jonatana Koota
05:35 Lis Leon
05:45 Smerfy
06:50 Listonosz Pat
07:05 Dziwne przygody koziołka Matołka
09:10 Przygody Bolka i Lolka
09:20 Smerfy
09:50 Miś Uszatek
10:05 Pszczółka Maja
10:20 Baby Beetles
10:55 Świnka Peppa
11:05 Listonosz Pat
11:20 Dziwne przygody koziołka Matołka
12:05 Tajemnice Wiklinowej Zatoki
13:00 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
13:10 Maks i Ruby
13:40 Smerfy
14:05 Miś Uszatek
14:15 Pszczółka Maja
14:30 Świnka Peppa
14:40 Baby Beetles
16:10 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie
16:20 Listonosz Pat
16:40 Dziwne przygody koziołka Matołka
16:45 Baby Beetles
17:30 Tajemnice Wiklinowej Zatoki
17:50 Kasztaniaki
18:30 Maks i Ruby
19:00 Smerfy
19:20 Miś Uszatek
19:30 Pszczółka Maja
19:40 Przygody Bolka i Lolka
20:15 Magiczne drzewo
20:45 Awantura o Basię
23:05 Smerfy
Puls 2:
05:30 Zorro
05:50 Zorro
06:20 Allo, Allo
07:00 Allo, Allo
07:35 Allo, Allo
08:10 Allo, Allo
12:10 Aukcja w ciemno
12:35 Aukcja w ciemno
13:05 Aukcja w ciemno
13:35 Aukcja w ciemno
14:00 Gwiazdy lombardu
14:30 Gwiazdy lombardu
15:00 Łowcy okazji
15:30 Łowcy okazji
16:00 Walka o bagaż
16:30 Walka o bagaż
16:55 Aukcja w ciemno
17:25 Aukcja w ciemno
17:50 Aukcja w ciemno
18:20 Aukcja w ciemno
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
22:50 Kobiety, które niosły śmierć
23:50 Kobiety, które niosły śmierć
Pro 7:
05:30 2 Broke Girls
05:50 Mike & Molly
06:05 Mike & Molly
06:25 Gossip Girl
07:10 Gossip Girl
08:00 Two and a Half Men
08:30 Two and a Half Men
08:55 Two and a Half Men
08:55 Two and a Half Men
09:20 The Big Bang Theory
09:50 The Big Bang Theory
10:15 The Big Bang Theory
10:40 How I Met Your Mother
11:10 How I Met Your Mother
11:35 How I Met Your Mother
12:05 Family Guy
12:30 Futurama
13:00 Die Simpsons
13:30 Malcolm mittendrin
13:55 Malcolm mittendrin
14:25 Mike & Molly
14:50 Mike & Molly
15:15 Two and a Half Men
15:40 Two and a Half Men
16:10 The Big Bang Theory
16:40 The Big Bang Theory
17:05 How I Met Your Mother
17:30 How I Met Your Mother
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
ARD :
05:55 dasbloghaus.tv
06:20 dasbloghaus.tv
06:45 dasbloghaus.tv
Mini Mini + HD:
05:55 Tropiciele zagadek
06:20 Przygody słoniczki Elli
06:45 Lulu i inne zwierzaki
06:55 Peg + kot
07:20 Myszka w paski i pierwsza pomoc
07:25 Kosmoloty
07:35 Pszczółka Maja
07:50 Roztańczona Angelina
08:05 Kotka Pusia
08:20 Ciekawski George
08:45 Peppa
08:50 Emilka
08:55 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
09:10 Mela i smoki
09:20 Tomek i przyjaciele
09:35 Ola i jej zoo
10:00 Super Grover 2.0
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Ciasteczkowe filmy
10:45 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
11:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia
11:30 My Little Pony: Przyjaźń to magia
11:50 Wielka rodzina
12:00 Strażak Sam
12:15 My Little Pony: Przyjaźń to magia
12:35 My Little Pony: Przyjaźń to magia
13:00 My Little Pony: Przyjaźń to magia
13:20 My Little Pony: Przyjaźń to magia
13:40 Lulu i inne zwierzaki
13:55 Stacyjkowo
14:05 Pamiętnik Florki
14:25 Przygody słoniczki Elli
14:50 Ola i jej zoo
15:10 Świnka Peppa
15:15 Emilka
15:30 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
15:55 Peg + kot
16:10 Tomek i przyjaciele
16:20 Strażak Sam
16:30 Tropiciele zagadek
16:55 Ciekawski George
17:20 Parauszek i przyjaciele
17:35 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
17:50 Wielka rodzina
18:00 Pszczółka Maja
18:10 Pszczółka Maja
18:30 Świnka Peppa
19:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia
20:15 Stacyjkowo
20:25 Stacyjkowo
20:40 Kosmoloty
20:50 Myszka w paski i pierwsza pomoc

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu