program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

Sci-Fi:
04:00 True Blood
05:00 True Blood
09:00 Haven
09:45 Haven
12:00 Star Trek: Enterprise
12:50 Star Trek: Enterprise
13:40 Being Human
14:30 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
15:20 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
16:05 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
18:35 Star Trek: Enterprise
19:25 Star Trek: Enterprise
20:15 Stargate: Atlantis
21:00 Stargate: Atlantis
21:50 True Blood
22:50 True Blood
23:50 Star Trek: Enterprise
Heimatkanal:
04:10 Der Bastian
04:35 Der Bastian
09:30 Jakob und Adele
11:05 Königlich Bayerisches Amtsgericht
11:30 Die unsterblichen Methoden des Franz Josef Wanninger
18:35 Königlich Bayerisches Amtsgericht
19:00 Die unsterblichen Methoden des Franz Josef Wanninger
Canale 5:
04:15 Ma il portiere non c'? mai?
13:41 Beautiful
16:20 Il segreto
BBC Lifestyle:
04:20 Nie mówcie pannie młodej
06:00 Garderoby gwiazd
06:30 Domy marzeń - nad morzem
07:30 Pogotowie remontowe
08:00 10 lat mniej
09:00 Domy marzeń - nad morzem
10:00 Ja chcę pod nóż!
10:55 Nie mówcie pannie młodej - odcinek specjalny
13:00 10 lat mniej
15:00 Domy marzeń - nad morzem
16:00 Ja chcę pod nóż!
19:00 Garderoby gwiazd
22:30 Nałogowi zbieracze
ZDF:
04:45 Bettys Diagnose
10:30 Die Rosenheim-Cops
11:15 SOKO Wismar
16:10 SOKO Kitzbühel
18:05 SOKO 5113
TV Puls:
04:50 Z archiwum policji
05:15 Zaginiony świat
06:00 Złotopolscy
06:30 Złotopolscy
07:00 Nash Bridges
07:55 Nash Bridges
08:50 Gliniarz i prokurator
09:50 Co ludzie powiedzą?
10:25 Sekret
11:30 Sekret
12:35 Królowa serc
13:35 Królowa serc
14:35 Zbuntowany anioł
15:30 Xena: wojownicza księżniczka
16:30 Gwiezdne wrota
19:00 Pingwiny z Madagaskaru
19:30 Pingwiny z Madagaskaru
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
20:55 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:50 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
Mini Mini + HD:
05:00 Meme i tajemnicze słowa
05:55 Chmurkowe opowieści
06:05 Roztańczona Angelina
06:20 Przygody słoniczki Elli
06:45 Lulu i inne zwierzaki
07:00 Peg + kot
07:25 Myszka w paski
07:30 Kosmoloty
07:45 Pszczółka Maja
08:00 Kotka Pusia
08:15 Clifford - wielki czerwony pies
08:45 Emilka
08:50 Emilka
08:55 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
09:10 Mela i smoki
09:20 Tomek i przyjaciele
09:35 Ola i jej zoo
10:00 Super Grover 2.0
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Ciasteczkowe filmy
10:45 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
11:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia
11:40 Strażak Sam
11:50 Wielka rodzina
12:00 Rastamysz
12:15 Tree Fu Tom
12:40 Lalaloopsy
13:00 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
13:25 Roztańczona Angelina
13:40 Lulu i inne zwierzaki
13:55 Stacyjkowo
14:05 Pamiętnik Florki
14:25 Przygody słoniczki Elli
14:50 Ola i jej zoo
15:15 Peppa
15:20 Emilka
15:25 Emilka
15:30 Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
15:55 Peg + kot
16:10 Tomek i przyjaciele
16:20 Strażak Sam
16:30 Chmurkowe opowieści
16:45 Rastamysz
16:55 Clifford - wielki czerwony pies
17:20 Parauszek i przyjaciele
17:35 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
17:50 Wielka rodzina
18:00 Pszczółka Maja
18:15 Tree Fu Tom
18:40 Peppa
18:45 Kotka Pusia
19:00 Mela i smoki
19:10 Kosmoloty
19:25 Lalaloopsy
19:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia
20:15 Stacyjkowo
20:25 Myszka w paski
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
Kuchnia+ HD:
05:00 Jak Piotr przykazał
05:30 Koszer macher
09:00 Jakubiak lokalnie
10:30 Żołądek czy rozsądek?
11:00 Żołądek czy rozsądek?
13:20 Łatwe przepisy na wielki apetyt
13:45 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu
17:00 Między kasą a zapleczem
18:00 Łatwe przepisy na wielki apetyt
18:30 Żołądek czy rozsądek?
19:00 Żołądek czy rozsądek?
19:30 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu
21:00 Postój z Anthonym Bourdainem
Pro 7:
05:20 Malcolm mittendrin
05:40 Cougar Town
06:00 Cougar Town
06:20 Aliens in America
06:40 Aliens in America
11:00 Mike & Molly
11:30 Mike & Molly
11:55 Two and a Half Men
12:20 Two and a Half Men
12:45 Two and a Half Men
13:15 2 Broke Girls
13:45 New Girl
14:10 The Big Bang Theory
14:40 The Big Bang Theory
15:05 The Big Bang Theory
15:35 How I Met Your Mother
16:00 How I Met Your Mother
16:30 How I Met Your Mother
18:10 Die Simpsons
18:40 Die Simpsons
20:15 Die Simpsons
20:45 Die Simpsons
21:15 The Big Bang Theory
21:40 The Big Bang Theory
22:10 The Big Bang Theory
22:40 The Big Bang Theory
TVP ABC:
05:20 Przygód kilka wróbla Ćwirka
05:35 Kolorowy świat Pacyka
05:50 Smerfy
06:50 Mały pingwin Pik-Pok
07:00 Powrót do Wiklinowej Zatoki
07:50 Między nami bocianami
08:50 Mój przyjaciel królik
09:20 Smerfy
09:50 Reksio
10:05 Pszczółka Maja
10:20 Baby Beetles
11:05 Mały pingwin Pik-Pok
11:15 Powrót do Wiklinowej Zatoki
12:05 Między nami bocianami
13:10 Mój przyjaciel królik
13:40 Smerfy
14:05 Reksio
14:20 Pszczółka Maja
14:35 Baby Beetles
15:15 Milly i Molly
15:30 Tata lew
16:20 Mały pingwin Pik-Pok
16:30 Powrót do Wiklinowej Zatoki
16:45 Baby Beetles
17:30 Między nami bocianami
18:30 Mój przyjaciel królik
19:00 Smerfy
19:25 Reksio
19:30 Pszczółka Maja
19:45 Przygody Bolka i Lolka
20:15 Tajna misja
20:45 Przygody psa Cywila
21:50 Ocalony świat
22:55 Smerfy
Alpha :
05:30 Horrible Histories
France 3:
05:35 Plus belle la vie
FilmBox Action:
05:40 Straż przybrzeżna
06:25 Straż przybrzeżna
Tiji:
05:45 Maya l'abeille 3D
05:55 Maya l'abeille 3D
06:10 T'Choupi
06:15 T'Choupi
06:20 T'Choupi
06:25 Voici Timmy
06:35 Ella l'éléphant
06:45 Ella l'éléphant
07:00 Kate et Mim-Mim
07:15 Kate et Mim-Mim
07:30 Mia
07:40 Mia
07:50 Mia
08:05 Peppa Pig
08:10 Peppa Pig
08:15 Peppa Pig
08:20 Les aventures de Chuck et ses amis
08:30 Les aventures de Chuck et ses amis
08:45 T'Choupi
08:50 T'Choupi
08:55 Tchoupi interactif
09:05 Kate et Mim-Mim
09:15 Kate et Mim-Mim
09:30 Ella l'éléphant
09:40 Ella l'éléphant
09:55 Manon
10:00 Manon
10:10 La petite princesse
10:20 La petite princesse
10:35 Lulu Vroumette
10:45 Lulu Vroumette
11:00 Oui-Oui
11:10 Oui-Oui
11:25 Franklin et ses amis
11:35 Franklin et ses amis
11:50 Les Puppies, l'agence canine
12:15 Les Puppies, l'agence canine
12:40 Transformers Rescue Bots : mission protection
13:00 Transformers Rescue Bots : mission protection
13:20 Les aventures de Chuck et ses amis
13:30 Les aventures de Chuck et ses amis
13:45 T'Choupi
13:50 T'Choupi
13:55 Manon
14:00 Manon
14:10 Peppa Pig
14:15 Peppa Pig
14:20 Les aventures de Chuck et ses amis
14:30 Les aventures de Chuck et ses amis
14:45 Ella l'éléphant
14:55 Ella l'éléphant
15:10 Kate et Mim-Mim
15:20 Kate et Mim-Mim
15:35 Lulu Vroumette
15:50 Adibou aventure
15:55 Adibou aventure
16:05 Maya l'abeille 3D
16:15 Maya l'abeille 3D
16:30 Les Puppies, l'agence canine
16:55 Les puppies, l'agence canine
17:20 Transformers Rescue Bots : mission protection
17:45 Transformers Rescue Bots : mission protection
18:10 Les nouvelles aventures de Peter Pan
18:35 Les nouvelles aventures de Peter Pan
19:00 Littlest Pet Shop : des animaux trop mignons
19:20 Littlest Petshop - Des animaux trop mignons
19:45 My Little Pony, les amies c'est magique
20:10 My Little Pony, les amies c'est magique
20:40 Sam Sam
20:45 Sam Sam
20:55 Adibou aventure
21:00 Adibou aventure
21:10 Mia
21:25 Maya l'abeille 3D
21:35 Maya l'abeille 3D
21:51 Lulu Vroumette
22:05 Maya l'abeille 3D
22:15 Maya l'abeille 3D
22:30 Adibou aventure
22:35 Adibou aventure
22:40 Adibou aventure
22:45 Dr Dog
22:55 Dr Dog
23:05 T'Choupi
23:10 T'Choupi
23:15 T'Choupi
23:20 T'Choupi
23:25 T'Choupi
23:30 Devine quoi?
23:35 Maya l'abeille 3D
23:45 T'Choupi
23:50 T'Choupi
ATV:
05:50 The Class
06:15 King of Queens
11:35 Eine schrecklich nette Familie
12:05 Hubert und Staller
13:05 The Class
13:35 Eine schrecklich nette Familie
14:05 Two and a Half Men
14:30 Two and a Half Men
15:00 2 Broke Girls
15:25 O.C., California
16:25 Private Practice
17:20 Hör mal, wer da hämmert!
17:55 King of Queens
18:20 2 Broke Girls
18:50 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
TV Silesia:
05:55 Domek na prerii
14:45 Domek na prerii
22:40 Łowcy tajemnic
23:45 Archeolog detektyw
Junior:
06:00 Niklaas, ein Junge aus Flandern
06:25 Die Häschenbande
07:10 Die wunderbare Reise des kleinen Nils Holgersson mit den Wildgänsen
07:35 Erdferkel Arthur und seine Freunde
08:50 Egons bunte Welt von Richard Scarry
09:10 Lapitch, der kleine Schuhmacher
10:00 Lauras Stern
10:25 Kleine Prinzessin
10:35 Tabaluga
11:00 Castillo
11:40 Wickie und die starken Männer
11:50 My little Pony - Freundschaft ist Magie
12:40 Marsupilami - Im Dschungel ist was los
13:00 Bibi Blocksberg
13:30 Amika
13:45 Amika
15:10 Bibi und Tina
16:05 Fleckgeflutscht
16:30 Doug
19:05 Michel aus Lönneberga
19:30 Kli-Kla-Klawitter
Super RTL:
06:00 Benjamin Blümchen
06:55 Der phantastische Paul
07:05 Der phantastische Paul
07:20 Caillou
10:35 Milli+Maunz
10:45 Milli+Maunz
11:30 Der phantastische Paul
11:40 Der phantastische Paul
12:00 Littlest Pet Shop - Tierisch gute Freunde
12:25 Eddie Angsthorn
12:50 Go Wild! - Mission Wildnis
14:10 Coop gegen Kat
14:30 Sally Bollywood
15:25 Cosmo & Wanda - Wenn Elfen helfen
16:20 Scooby-Doo!
16:45 Familie Fox - Die Geheimnishüter
17:35 Coop gegen Kat
18:10 Go Wild! - Mission Wildnis
19:05 Sally Bollywood
19:30 Sally Bollywood
20:15 Monk
21:10 Monk
22:10 Psych
23:05 Psych

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu