program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

Scifi Universal:
02:10 Łowcy duchów - wydział międzynarodowy
03:10 Łowcy duchów - wydział międzynarodowy
04:10 Haven
05:05 Haven
06:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
07:00 Sanktuarium
08:00 Haven
09:00 Haven
10:00 Xena: wojownicza księżniczka
11:00 Gwiezdne wrota
12:00 Gwiezdne wrota
13:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
14:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda
15:00 Sanktuarium
16:00 Haven
17:00 Haven
18:00 Gwiezdne wrota: Atlantyda
19:00 Xena: wojownicza księżniczka
20:00 Gwiezdne wrota
21:00 Gwiezdne wrota
HBO 2:
02:15 Świadek
05:05 Wataha
20:10 Wataha
21:00 Rodzina Soprano
23:45 Zakazane imperium
Romance.TV:
02:30 Krąg miłości
03:18 Krąg miłości
04:06 Zakazana miłość
04:50 Burza uczuć
05:38 Burza uczuć
10:16 Krąg miłości
11:16 Krąg miłości
12:18 Burza uczuć
19:00 Burza uczuć
20:02 Zakazana miłość
Polsat Play:
03:00 Skazany za...
03:30 Skazany za...
04:00 Stołeczna drogówka
04:30 Stołeczna drogówka
06:00 Gliniarze
06:30 Gliniarze
07:00 Stołeczna drogówka
07:30 Stołeczna drogówka
10:00 Malanowski i Partnerzy
10:30 Malanowski i Partnerzy
11:00 Malanowski i Partnerzy
11:30 Malanowski i Partnerzy
12:00 Auto-zasadzka
12:30 Auto-zasadzka
16:00 Top 20: Najgłupsi na świecie
20:30 Skarby III Rzeszy
21:00 Skarby III Rzeszy
22:30 Śmierć na 1000 sposobów
Stopklatka TV:
03:20 Pięć dni do północy
08:10 Witaj, Franklin
08:40 Witaj, Franklin
09:10 Rodzina piratów
15:25 Kobra - oddział specjalny
HBO Comedy:
03:35 Dolina Krzemowa
04:00 Dolina Krzemowa
04:35 Odcinki
05:05 Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej
10:00 Współczesna rodzina
14:35 Pępek świata
14:55 Pępek świata
15:15 Pępek świata
15:40 Współczesna rodzina
21:00 Kłamstwa na sprzedaż
21:30 Kłamstwa na sprzedaż
ITALIA 1:
03:35 Xena - Principessa guerriera
04:30 Xena - Principessa guerriera
05:15 Summer Crush
05:55 Summer Crush
06:20 Summer Crush
07:05 La vita secondo Jim
07:30 Mike & Molly
08:00 Mike & Molly
08:25 The Closer
09:25 The Closer
10:25 Person of Interest
11:25 Person of Interest
14:05 I Simpson
14:35 Futurama
15:00 2 Broke Girls
15:25 2 Broke Girls
15:50 The Big Bang Theory
16:15 The Big Bang Theory
16:45 Chuck
17:35 Chuck
18:15 Love Bugs
19:20 C.S.I. New York
20:20 C.S.I. New York
ATV:
03:55 White Collar
04:35 White Collar
05:15 Anger Management
07:05 Eine schrecklich nette Familie
07:30 Eine schrecklich nette Familie
12:00 Hubert und Staller
13:05 Two and a Half Men
13:30 Two and a Half Men
14:00 Two and a Half Men
14:30 Eine schrecklich nette Familie
15:00 Eine schrecklich nette Familie
15:25 O.C., California
16:25 Desperate Housewives
17:20 Hör mal, wer da hämmert!
17:55 King of Queens
18:20 Two and a Half Men
18:50 Two and a Half Men
19:35 Two and a Half Men
BBC Lifestyle:
04:15 Nie mówcie pannie młodej
07:35 Pogotowie remontowe
08:05 Puszyści kontra szczupli
09:00 Domy marzeń - nad morzem
09:55 Nie umieraj młodo
10:25 Nie umieraj młodo
11:00 Nałogowi zbieracze
12:05 Nie mówcie pannie młodej - odcinek specjalny
13:05 Puszyści kontra szczupli
14:00 10 lat mniej
15:00 Domy marzeń - nad morzem
15:55 Nie umieraj młodo
16:30 Nie umieraj młodo
17:00 Nie mówcie pannie młodej - odcinek specjalny
20:30 Nałogowi zbieracze
23:30 Puszyści kontra szczupli
Tele 5:
04:26 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
14:13 Star Trek - Raumschiff Voyager
15:15 Star Trek - Das nächste Jahrhundert
16:15 Babylon 5
17:11 Babylon 5
18:10 Star Trek - Raumschiff Voyager
19:09 Star Trek - Das nächste Jahrhundert
Canale 5:
04:30 Mercy
13:41 Beautiful
14:15 Centovetrine
16:15 Il segreto
21:12 Squadra antimafia
23:32 Dracula
Sky Krimi:
04:30 Siska
05:30 Die Rosenheim-Cops
06:15 Der Ermittler
07:15 Die Rosenheim-Cops
08:00 Die Rosenheim-Cops
09:05 Die Rosenheim-Cops
09:55 Die Rosenheim-Cops
10:45 Die Rosenheim-Cops
14:35 Siska
17:45 Küstenwache
18:35 SOKO Köln
19:25 Die Rosenheim-Cops
20:15 SOKO Leipzig
21:05 SOKO Leipzig
TVP Regionalna:
04:35 Saga prastarej puszczy
09:00 Święta wojna
12:05 Saga prastarej puszczy
14:05 Sekcja 998
ZDF:
04:45 Dr. Klein
10:30 Die Rosenheim-Cops
11:15 SOKO 5113
16:10 SOKO Kitzbühel
18:05 SOKO 5113
Sundance Channel HD:
05:00 Rake
13:00 Rake
20:00 Mad Men
DaVinci Learning:
05:00 Śladami Tintina
10:30 Był sobie człowiek
11:00 Marvi Hammer
15:30 Marvi Hammer
19:00 Marvi Hammer
Kuchnia+ HD:
05:00 Jak Piotr przykazał
05:30 Koszer macher
06:00 Kuchnia jak życie
10:40 Dziki obiad Łukasza Łuczaja
13:45 Gourmet
15:05 Z dala od River Cottage
15:40 Ser w plasterkach
17:00 Między kasą a zapleczem
18:30 Restauracja Jamiego: Australia
21:00 Postój z Anthonym Bourdainem
Mini Mini + HD:
05:30 Plastusiowy pamiętnik
05:40 Dziwne przygody koziołka Matołka
05:50 Pomysłowy Dobromir
06:00 Peppa
06:05 Świat słów
06:20 Przygody kota Filemona
06:30 Chmurkowe opowieści
06:45 Lulu i inne zwierzaki
07:00 Rycerz Mike
07:15 Piotruś Królik
07:40 Kosmoloty
07:50 Roztańczona Angelina
08:05 Kotka Pusia
08:20 Clifford - wielki czerwony pies
08:45 Borys
08:50 Emilka
08:55 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
09:10 Mela i smoki
09:20 Strażak Sam
09:35 Franklin i przyjaciele
10:00 Super Grover
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Super zdrowe potwory
10:45 Ola i jej zoo
11:10 My Little Pony: Przyjaźń to magia
11:35 Parauszek i przyjaciele
11:50 Pomysłowy wnuczek
12:00 Rastamysz
12:15 Tree Fu Tom
12:40 Lalaloopsy
13:05 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
13:30 Roztańczona Angelina
13:45 Lulu i inne zwierzaki
14:00 Stacyjkowo
14:10 Plastusiowy pamiętnik
14:20 Rycerz Mike
14:35 Franklin i przyjaciele
15:05 Meme i tajemnicze słowa
15:15 Ola i jej zoo
15:40 Świat słów
15:55 Strażak Sam
16:05 Rycerz Mike
16:20 Rycerz Mike
16:30 Chmurkowe opowieści
16:45 Rastamysz
17:00 Clifford - wielki czerwony pies
17:25 Pamiętnik Florki
17:40 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
17:50 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
18:05 Peppa
18:10 Tree Fu Tom
18:35 Kotka Pusia
18:50 Piotruś Królik
19:05 Mela i smoki
19:15 Kosmoloty
19:30 Lalaloopsy
19:50 My Little Pony: Przyjaźń to magia
20:15 Stacyjkowo
20:25 Myszka w paski i dobre maniery
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu