program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

BBC Lifestyle:
01:40 Kevin McCloud buduje dom
04:20 Nie mówcie pannie młodej
08:30 Kevin McCloud buduje dom
09:30 Ku... jak kucharz
10:35 Nałogowi zbieracze
14:45 Kevin McCloud buduje dom
15:50 Ku... jak kucharz
18:00 Puszyści kontra szczupli
19:00 Garderoby gwiazd
19:30 Domy marzeń - nad morzem
20:30 Nałogowi zbieracze
21:30 Nie mówcie pannie młodej
22:30 Nie umieraj młodo
23:00 Nie umieraj młodo
M 6:
01:45 The Cleaner
06:41 Le petit Spirou
06:45 Le petit Spirou
06:55 Le petit Nicolas
07:05 Le petit Nicolas
07:21 La maison de Mickey
07:45 Jake et les pirates du pays imaginaire
07:55 Jake et les pirates du pays imaginaire
08:11 Sammy & Co
10:45 Drop Dead Diva
11:45 Drop Dead Diva
13:05 Sc?nes de ménages
20:10 Sc?nes de ménages
ORF 1:
01:50 Under the Dome
02:30 Under the Dome
03:10 Under the Dome
03:50 Supernatural
04:30 Last Man Standing
06:25 Biene Maja
06:50 Barbapapa
08:00 Anna und die Liebe
08:20 Anna und die Liebe
08:45 Die Nanny
09:05 Dawson's Creek
09:50 Dawson's Creek
12:00 Gilmore Girls
12:40 Die Nanny
13:05 Die Nanny
13:30 Last Man Standing
13:50 Scrubs - Die Anfänger
14:10 Scrubs - Die Anfänger
14:35 Malcolm mittendrin
15:00 How I Met Your Mother
17:10 Die Simpsons
17:35 Die Simpsons
18:00 How I Met Your Mother
18:25 How I Met Your Mother
18:55 The Big Bang Theory
19:20 Two and a Half Men
23:20 Novotny und Maroudi
TVP HD:
02:05 Pitbull
07:00 Ja to mam szczęście!
07:35 Ja to mam szczęście!
08:00 Rodzinka.pl
08:30 Rodzinka.pl
09:00 Miłość nad rozlewiskiem
10:00 Ranczo
14:00 Czas honoru. Powstanie
14:55 Miłość nad rozlewiskiem
15:55 Ranczo
18:05 Ojciec Mateusz
19:00 Ranczo
19:55 Rodzinka.pl
21:00 Na dobre i na złe
22:00 Na dobre i na złe
Tele 5:
02:09 Star Trek - Das nächste Jahrhundert
02:51 Star Trek - Das nächste Jahrhundert
03:34 Star Trek - Raumschiff Voyager
04:17 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
05:00 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
15:10 Star Trek - Das nächste Jahrhundert
16:10 Babylon 5
17:10 Babylon 5
18:10 Star Trek - Raumschiff Voyager
19:10 Star Trek - Das nächste Jahrhundert
BBC Knowledge:
02:10 Życie na morzu
02:35 Ochrona Hitlera
04:10 Pochodzenie człowieka
05:05 Nieziemska podróż Ziemi
07:05 Ochrona Hitlera
08:05 Pochodzenie człowieka
09:15 Nieziemska podróż Ziemi
10:20 Szef jak szpieg - Kanada
12:30 Ochrona Hitlera
13:35 Policyjne pościgi
14:35 Ziemia na wielką skalę
15:45 Szef jak szpieg - Kanada
19:00 Szef jak szpieg - Kanada
20:00 Dragons' Den: Jak zostać milionerem
22:00 Dragons' Den: Jak zostać milionerem
23:10 Policyjne pościgi
ZDF:
02:25 SOKO Stuttgart
04:10 SOKO Wien
10:30 Die Rosenheim-Cops
11:15 SOKO 5113
16:10 SOKO Wien
18:05 SOKO Kitzbühel
20:15 Die Chefin
21:15 SOKO Leipzig
ORF 2 :
02:25 Schlosshotel Orth
03:10 Kommissar Rex
09:35 Schlosshotel Orth
10:20 Kommissar Rex
11:05 Sturm der Liebe
14:25 Bianca
15:10 Sturm der Liebe
20:15 Die Chefin
21:20 Um Himmels Willen
Heimatkanal:
02:40 Weißblaue Geschichten
09:35 Der Bergdoktor
11:05 Königlich Bayerisches Amtsgericht
11:30 Die unsterblichen Methoden des Franz Josef Wanninger
19:20 Königlich Bayerisches Amtsgericht
19:45 Die unsterblichen Methoden des Franz Josef Wanninger
21:00 Der Bergdoktor
France 2:
02:55 La dynastie des Strauss
03:45 La dynastie des Strauss
09:30 Amour, gloire et beauté
RTL 2:
03:15 Flashpoint - Das Spezialkommando
03:55 Flashpoint - Das Spezialkommando
04:35 Flashpoint - Das Spezialkommando
Scifi Universal:
03:30 Haven
04:30 Eureka
06:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
07:00 Eureka
08:00 Haven
09:00 Haven
10:00 Xena: wojownicza księżniczka
11:00 Gwiezdne wrota
12:00 Gwiezdne wrota
13:00 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
14:00 Eureka
15:00 Gwiezdne Wrota: Atlantyda
16:00 Haven
17:00 Haven
18:00 Gwiezdne Wrota: Atlantyda
19:00 Xena: wojownicza księżniczka
20:00 Gwiezdne wrota
21:00 Gwiezdne wrota
22:00 Gwiezdne wrota
23:00 Gwiezdne wrota
Canale 5:
04:00 Undercovers
13:41 Beautiful
14:15 Centovetrine
16:15 Il segreto
21:12 Il principe - Un amore impossibile
TF 1:
04:15 Au nom de la vérité
05:45 Voici Timmy
05:55 Voici Timmy
06:10 Gaspard et Lisa
06:20 Gaspard et Lisa
06:30 Franklin
09:25 Au nom de la vérité
09:55 Au nom de la vérité
13:55 Les feux de l'amour
20:40 Nos chers voisins
20:45 PeP's
HBO Comedy:
04:15 Sześć stóp pod ziemią
10:00 Dolina Krzemowa
14:00 Pępek świata
14:25 Dolina Krzemowa
22:25 Dziewczyny
22:55 Dziewczyny
23:30 Californication
TV Breizh:
04:15 Week-end chez les toquées
05:50 7 ? la maison
06:35 7 ? la maison
07:20 7 ? la maison
20:50 Alice Nevers, le juge est une femme
22:25 Alice Nevers, le juge est une femme
Kabel 1 :
04:15 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
04:55 Without a Trace - Spurlos verschwunden
08:15 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
09:15 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
10:10 Without a Trace - Spurlos verschwunden
11:05 Castle
12:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
13:00 Charmed - Zauberhafte Hexen
14:00 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
14:55 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
16:00 Castle
20:15 Elementary
21:15 Elementary
22:15 Played
23:15 Cracked
FilmBox:
04:35 Wygnańcy
21:15 Koniec defilady

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu