program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

National Geographic Wild:
02:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
03:00 Inwazja krokodyli
04:00 Legendarne potwory
05:00 Sekretne życie drapieżników
06:00 Urodzeni mordercy
07:00 Inwazja krokodyli
09:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
10:00 Kierunek Wild: dzika Szkocja
11:00 Ekstremalny ranking zwierząt
12:00 Ekstremalny ranking zwierząt
14:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
17:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
18:00 Drapieżnik
19:00 Urodzeni mordercy
21:00 Drapieżnik
22:00 Urodzeni mordercy
23:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
TV6:
02:30 Włatcy móch
09:00 Rodzina zastępcza plus
14:00 Rodzina zastępcza plus
16:00 Otchłań namiętności
17:00 Nie igraj z aniołem
19:00 Strażnik Teksasu
22:30 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem
ORF 2 :
02:30 Schlosshotel Orth
03:15 Kommissar Rex
09:30 Schlosshotel Orth
10:15 Kommissar Rex
11:05 Sturm der Liebe
14:25 Bianca
15:10 Sturm der Liebe
20:15 Die Rosenheim-Cops
BBC Knowledge:
02:40 Starożytni
04:30 Okiem patologa
05:10 Dzika kuchnia Raya Mearsa
07:10 Starożytni
08:20 Okiem patologa
09:20 Dzika kuchnia Raya Mearsa
10:25 Szef jak szpieg - Kanada
12:35 Starożytni
14:50 Okiem patologa
15:50 Szef jak szpieg - Kanada
19:00 Szef jak szpieg
20:00 Dragons' Den: Jak zostać milionerem
23:25 Policyjne pościgi
Cine Cinema Premier:
03:00 Game of Thrones
03:50 Game of Thrones
TVP Regionalna:
03:15 Czirliderki
08:30 Dzika Polska
09:35 Czirliderki
12:20 Ziemia nieznana
16:35 Święta wojna
ZDF:
03:20 SOKO Wismar
04:05 SOKO Wien
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113
16:10 SOKO Wien
18:05 SOKO Stuttgart
19:25 Notruf Hafenkante
BBC Lifestyle:
03:25 Pogotowie remontowe
04:20 Nie mówcie pannie młodej
05:15 Rezydencje Marbelli
06:00 Rezydencje Marbelli
07:00 Pogotowie remontowe
10:35 10 lat mniej - Nowa Zelandia
11:05 10 lat mniej - Nowa Zelandia
19:30 Domy marzeń - nad morzem
20:30 10 lat mniej - Nowa Zelandia
20:55 10 lat mniej - Nowa Zelandia
22:30 Ku... jak kucharz
23:35 Nałogowi zbieracze
Canale 5:
03:35 Nati ieri
04:30 Nati ieri
08:45 Mogli a pezzi
13:41 Beautiful
18:30 Cuore ribelle
19:10 Il segreto
SF zwei:
03:40 McLeods Töchter
04:20 Burn Notice
05:00 Glee
09:00 Dance Academy
09:50 In aller Freundschaft
10:35 Wege zum Glück
11:25 Hanna - Folge deinem Herzen
13:45 McLeods Töchter
14:35 Scrubs - Die Anfänger
15:35 Private Practice
16:20 Glee
17:10 Burn Notice
HBO Comedy:
03:50 Sześć stóp pod ziemią
10:00 Dorastająca nadzieja
14:10 Lucky Louie
14:40 Dorastająca nadzieja
19:10 Sześć stóp pod ziemią
20:10 Lucky Louie
Romance.TV:
03:56 Zakazana miłość
04:40 Hotel Elfie
05:28 Burza uczuć
12:04 Burza uczuć
13:10 Hotel Elfie
17:58 Burza uczuć
19:00 Hotel Elfie
20:00 Zakazana miłość
21:00 Danni Lowinski
21:58 Danni Lowinski
ARD EinsFestival:
04:00 Noob & Nerd
11:16 Noob & Nerd
14:00 Susan
17:20 Noob & Nerd
17:35 Susan
TV Puls:
04:40 Z archiwum policji
05:10 Niania
05:35 Niania
06:00 Medicopter
07:00 Nash Bridges
10:00 Xena: wojownicza księżniczka
11:00 Hela w opałach
11:30 Kobieta w lustrze
12:30 Zbuntowany anioł
13:30 Zbuntowany anioł
14:25 Niania
15:00 Niania
15:30 Niania
16:00 Niania
17:00 Łowcy skarbów
18:00 Gwiezdne wrota
19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
19:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
23:00 Spartakus: Krew i piach
Kuchnia+ HD:
05:00 Jak Piotr przykazał
06:30 Koszer macher
13:15 Łatwe przepisy na wielki apetyt
13:40 Żołądek czy rozsądek?
14:10 Restauracja Jamiego: Australia
18:00 Łatwe przepisy na wielki apetyt
19:25 Gourmet
19:30 Żołądek czy rozsądek?
Kabel 1 :
05:15 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
08:15 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
09:10 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
11:05 Castle
12:00 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
12:55 Charmed - Zauberhafte Hexen
13:55 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
14:50 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
16:00 Castle
Mini Mini + HD:
05:30 Plastusiowy pamiętnik
05:40 Mały pingwin Pik-Pok
05:50 Pomysłowy wnuczek
06:30 Świat słów
06:45 Lulu i inne zwierzaki
07:00 Rycerz Mike
07:10 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham
07:20 Piotruś Królik
07:40 Roztańczona Angelina
07:55 Babar i przygody Badou
08:20 Clifford - wielki czerwony pies
08:45 Chuck i przyjaciele
09:10 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
09:25 Strażak Sam
09:35 Franklin i przyjaciele
10:00 Super Grover
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Super zdrowe potwory
10:45 Dinopociąg
11:30 Dziwny świat kota Filemona
11:40 Pamiętnik Florki
11:50 Pomysłowy wnuczek
12:00 Rastamysz
12:15 Tree Fu Tom
12:40 Lalaloopsy
13:05 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
13:30 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham
13:45 Lulu i inne zwierzaki
14:00 Stacyjkowo
14:10 Plastusiowy pamiętnik
14:20 Przygody Adasia i Tosi
14:35 Franklin i przyjaciele
15:15 Dinopociąg
15:40 Świat słów
15:55 Strażak Sam
16:05 Rycerz Mike
16:20 Babar i przygody Badou
16:45 Rastamysz
17:00 Clifford - wielki czerwony pies
17:25 Pamiętnik Florki
17:35 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
17:50 Chuck i przyjaciele
18:10 Tree Fu Tom
18:40 Roztańczona Angelina
18:50 Piotruś Królik
19:05 Peppa
19:15 Przygody Adasia i Tosi
19:25 Lalaloopsy
20:15 Stacyjkowo
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
France 2:
05:35 La guerre des Stevens
05:55 La guerre des Stevens
06:20 Y'a pas d'âge
10:00 Amour, gloire et beauté
23:30 Private Practice

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu