program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

Universal Channel:
02:20 Californication
02:55 Californication
03:30 Californication
04:00 Strażnik Teksasu
05:00 Słoneczny patrol
06:00 Bez powrotu
07:00 Bez powrotu
08:00 Bananowy doktor
09:00 Słoneczny patrol
10:00 Słoneczny patrol
11:00 Detektyw Monk
12:00 Whitney
12:30 Whitney
13:00 Strażnik Teksasu
14:00 Strażnik Teksasu
15:00 Bananowy doktor
16:00 Słoneczny patrol
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
18:00 Whitney
18:30 Whitney
19:00 Detektyw Monk
20:00 Bananowy doktor
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
TV6:
02:25 Włatcy móch
09:05 Rodzina zastępcza plus
14:00 Rodzina zastępcza plus
15:00 Otchłań namiętności
16:00 Otchłań namiętności
17:00 Nie igraj z aniołem
19:00 Strażnik Teksasu
22:30 Zbrodnie, które wstrząsnęły światem
ORF 2 :
02:30 Schlosshotel Orth
03:15 Bianca
09:30 Schlosshotel Orth
10:15 Kommissar Rex
11:00 Sturm der Liebe
14:25 Bianca - Wege zum Glück
15:10 Sturm der Liebe
20:15 Die Rosenheim-Cops
FilmBox HD:
02:35 Mafijny klan
21:00 Miasto cudów
Kino Polska:
02:35 Czterej pancerni i pies
03:25 Czterej pancerni i pies
09:45 Gorące ślady
10:55 Gorące ślady
14:15 Siedlisko
15:20 Siedlisko
20:15 07 zgłoś się
TV5 monde:
03:00 Au si?cle de Maupassant - Contes et nouvelles du XIXe si?cle
08:40 64, rue du zoo
08:50 Pok et Mok
08:55 Tendres agneaux
09:00 Dofus
09:10 Foot de rue
11:45 Plus belle la vie
14:00 Mauvais Karma
14:50 Mauvais Karma
Puls 2:
03:00 Z archiwum policji
06:00 Brygada ratunkowa
07:00 Marta mówi!
07:35 Przygody Bolka i Lolka
07:45 Zaczarowany ołówek
07:55 Pan Andersen opowiada
08:20 Mia i ja
09:00 Świat według Ludwiczka
09:20 Sylwester i Tweety na tropie
10:00 Sylwester i Tweety na tropie
10:40 Reksio
10:50 Reksio
11:00 Wspaniałe zwierzaki
11:20 Lucky Luke
12:00 Wojownicze żółwie ninja
12:20 SpongeBob Kanciastoporty
12:55 Wspaniałe zwierzaki
13:30 Kotopies
14:00 Mega Spider-Man
14:20 Mega Spider-Man
14:55 Mia i ja
15:20 Był sobie człowiek
17:15 Miś Yogi
17:25 Miś Yogi
17:35 Miś Yogi
18:00 Świat według Ludwiczka
18:35 Kaczor Donald przedstawia
20:00 Aukcja w ciemno
20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:30 Zbuntowany anioł
23:30 Szpital - nagłe przypadki
France 3:
03:25 Plus belle la vie
05:35 Plus belle la vie
15:10 Un cas pour deux
20:15 Plus belle la vie
HBO Comedy:
03:55 Sześć stóp pod ziemią
10:00 Złe wychowanie
10:30 Terapia w sieci
14:35 Jak nie zwariować z tatą
15:00 Terapia w sieci
15:30 Złe wychowanie
19:10 Sześć stóp pod ziemią
20:10 Jak nie zwariować z tatą
ZDF:
04:00 SOKO Wien
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113
16:10 SOKO Wien
18:05 SOKO Stuttgart
19:25 Notruf Hafenkante
BBC Lifestyle:
04:20 10 lat mniej (Nowa Zelandia): Pary
10:35 A może po angielsku?
13:50 10 lat mniej (Nowa Zelandia): Pary
20:30 A może po angielsku?
22:30 Ku... jak kucharz
TV Puls:
04:30 Z archiwum policji
05:30 Niania
06:00 Nowe przygody Robin Hooda
07:00 Nash Bridges
08:00 Medicopter
09:00 Nowe przygody Robin Hooda
10:00 Xena: wojownicza księżniczka
11:00 Łowcy skarbów
12:00 Hela w opałach
12:30 Zbuntowany anioł
13:30 Zbuntowany anioł
14:20 Kobieta w lustrze
15:20 Niania
15:50 Niania
16:25 Hela w opałach
18:00 Łowcy skarbów
19:00 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
19:30 Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości
Scifi Universal:
04:30 Gwiezdne wrota
06:20 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
07:20 Eureka
10:10 Xena: wojownicza księżniczka
11:10 Gwiezdne wrota
12:10 Gwiezdne wrota
13:10 Prawda czy fałsz: zjawiska paranormalne
14:10 Eureka
15:10 Sanktuarium
16:10 Gwiezdne wrota
17:10 Gwiezdne wrota
18:10 Sanktuarium
19:10 Xena: wojownicza księżniczka
20:10 Magazyn 13
21:05 Magazyn 13
Kabel 1 :
04:30 Medium - Nichts bleibt verborgen
05:10 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
09:10 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
09:10 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
10:10 Without a Trace - Spurlos verschwunden
11:05 Castle
12:05 Numb3rs - Die Logik des Verbrechens
13:00 Charmed - Zauberhafte Hexen
14:05 Ghost Whisperer - Stimmen aus dem Jenseits
14:55 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
16:00 Castle
SF zwei:
04:35 McLeods Töchter
05:25 Two and a Half Men - Mein cooler Onkel Charlie
08:50 The Next Step
09:10 Blue Water High - Die Surf-Academy
10:05 In aller Freundschaft
10:50 Wege zum Glück
11:35 Hanna - Folge deinem Herzen
12:15 Sturm der Liebe
13:10 Dr. House
13:50 McLeods Töchter
14:35 Scrubs - Die Anfänger
Polsat Play:
05:00 Syndykat zbrodni
05:30 Skazany za...
06:00 W obliczu śmierci - GOPR
06:30 W obliczu śmierci - GOPR
07:00 Gliniarze
07:30 Gliniarze
08:00 Stołeczna drogówka
08:30 Stołeczna drogówka
10:00 Malanowski i Partnerzy
10:30 Malanowski i Partnerzy
11:00 Malanowski i Partnerzy
11:30 Malanowski i Partnerzy
16:00 Top 20: Najgłupsi na świecie
17:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie
18:00 Najbardziej szokujące
19:00 Najbardziej wstrząsające
22:30 Śmierć na 1000 sposobów
Mini Mini + HD:
05:00 Meme i tajemnicze słowa
05:40 Mały pingwin Pik-Pok
05:50 Pomysłowy Dobromir
06:25 Peppa
06:30 Świat słów
06:45 Lulu i inne zwierzaki
07:00 Rycerz Mike
07:10 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham
07:20 Piotruś Królik
07:40 Roztańczona Angelina
07:55 Babar i przygody Badou
08:20 Clifford - wielki czerwony pies
08:45 Chuck i przyjaciele
09:10 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
09:25 Strażak Sam
09:35 Franklin i przyjaciele
10:00 Super Grover
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Super zdrowe potwory
10:45 Dinopociąg
11:30 Przygody kota Filemona
11:40 Pamiętnik Florki
11:50 Pomysłowy Dobromir
12:00 Tomek i przyjaciele
12:15 Tree Fu Tom
12:40 Lalaloopsy
13:05 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
13:30 Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham
13:45 Lulu i inne zwierzaki
14:00 Stacyjkowo
14:10 Meme i tajemnicze słowa
14:20 Przygody Adasia i Tosi
14:35 Franklin i przyjaciele
15:15 Dinopociąg
15:40 Świat słów
15:55 Strażak Sam
16:05 Rycerz Mike
16:20 Babar i przygody Badou
16:45 Tomek i przyjaciele
17:00 Clifford - wielki czerwony pies
17:25 Pamiętnik Florki
17:35 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
17:50 Chuck i przyjaciele
18:10 Tree Fu Tom
18:40 Roztańczona Angelina
18:50 Piotruś Królik
19:05 Peppa
19:15 Przygody Adasia i Tosi
19:25 Lalaloopsy
20:15 Stacyjkowo
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
TV Breizh:
05:15 Les toqués
06:45 7 ? la maison
07:30 7 ? la maison
08:15 7 ? la maison

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej

regulamin serwisu