program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

Universal Channel:
02:00 Paragraf Kate
03:00 Las Vegas
04:00 Las Vegas
05:00 Słoneczny patrol
06:00 Las Vegas
07:00 Las Vegas
08:00 Hawaii 5.0
09:00 Słoneczny patrol
10:00 Słoneczny patrol
11:00 Castle
12:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
13:00 Strażnik Teksasu
14:00 Strażnik Teksasu
15:00 Hawaii 5.0
16:00 Słoneczny patrol
17:00 Millerowie
17:30 Kirstie
18:00 Strażnik Teksasu
19:00 Castle
20:00 Hawaii 5.0
21:00 Arrow
22:00 Hawaii 5.0
23:00 Millerowie
23:30 Kirstie
Tele 5:
02:09 Star Trek - Enterprise
03:02 Star Trek - Enterprise
03:48 Star Trek - Enterprise
04:47 Relic Hunter - Die Schatzjägerin
15:10 Star Trek - Raumschiff Voyager
16:12 Stargate Atlantis
17:09 Stargate Atlantis
18:08 Star Trek - Raumschiff Voyager
19:10 Star Trek - Enterprise
ORF 2 :
02:20 Julia - Eine ungewöhnliche Frau
03:10 Kommissar Rex
09:30 Julia - Eine ungewöhnliche Frau
10:20 Kommissar Rex
11:05 Sturm der Liebe
14:25 Lena - Liebe meines Lebens
15:10 Sturm der Liebe
20:15 Der Alte
21:20 Die Garmisch-Cops
ZDF:
02:20 SOKO Stuttgart
04:05 SOKO Wien
10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113
16:10 SOKO Wien
18:05 SOKO Kitzbühel
19:25 Die Garmisch-Cops
20:15 Der Alte
21:15 Letzte Spur Berlin
23:45 Luther
VOX :
02:35 CSI: NY
03:15 Burn Notice
04:00 Burn Notice
20:15 Law & Order: Special Victims Unit
21:15 CSI: NY
22:10 Burn Notice
BBC HD:
02:50 Paul Merton w Europie
03:35 Firma na medal
04:25 Życie na Brinkburn Street
05:10 Najtrudniej tu być...
06:05 Witamy w Kalimantanie
07:35 Życie na Brinkburn Street
08:20 Witamy w Kalimantanie
08:50 Życie
09:40 Życie
10:30 Najtrudniej tu być...
12:25 Firma na medal
13:15 Życie na Brinkburn Street
14:00 Witamy w Kalimantanie
14:30 Najtrudniej tu być...
17:25 Firma na medal
18:15 Życie na Brinkburn Street
19:00 Doktor Who: Doktor, wdowa i stara szafa
20:00 James May: Co warto wiedzieć
20:30 James May: Co warto wiedzieć
21:00 Scott i Bailey
23:20 Doktor Who: Doktor, wdowa i stara szafa
HBO Comedy:
03:00 Fenomen żonatego faceta
03:25 Fenomen żonatego faceta
10:00 Terapia w sieci
10:30 Pępek świata
14:30 Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej
15:00 Pępek świata
15:25 Terapia w sieci
19:10 Złe wychowanie
19:40 Złe wychowanie
France 3:
03:00 Plus belle la vie
05:35 Plus belle la vie
13:50 Un cas pour deux
TV5 monde:
03:05 Roxy
03:25 Roxy
11:45 Plus belle la vie
14:00 Melting Pot Café
14:55 Melting Pot Café
RTL 2:
03:15 Stargate: Universe
03:55 Stargate: Universe
04:40 Stargate: Universe
Scifi Universal:
03:30 Haven
04:30 Gwiezdne wrota
06:20 Łowcy duchów - wydział międzynarodowy
07:20 Haven
10:10 Xena: wojownicza księżniczka
11:10 Gwiezdne wrota
12:10 Gwiezdne wrota
13:10 Łowcy duchów - wydział międzynarodowy
14:10 Kyle XY
15:10 Haven
16:10 Gwiezdne wrota
17:10 Gwiezdne wrota
18:10 Kyle XY
19:10 Xena: wojownicza księżniczka
23:50 Wrogie niebo
Canale 5:
04:00 Crimini bianchi
13:41 Beautiful
14:10 Centovetrine
21:10 Il tempo del coraggio e dell'amore
Kuchnia+ HD:
04:25 Jak Piotr przykazał
07:00 Koszer macher
10:40 Ser w plasterkach
13:20 Łatwe przepisy na wielki apetyt
14:25 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu
19:00 Łatwe przepisy na wielki apetyt
20:30 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
22:00 Śledczy spożywczy
22:30 Śledczy spożywczy
Mini Mini + HD:
05:00 Dziwne przygody koziołka Matołka
05:35 Mały pingwin Pik-Pok
05:55 Pomysłowy Dobromir
06:40 Świat słów
06:50 Peppa
06:55 Rycerz Mike
07:10 Meme i tajemnicze słowa
07:20 Chmurkowe opowieści
07:40 Roztańczona Angelina
07:55 Przygody słoniczki Elli
08:20 Babar i przygody Badou
08:45 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości
09:10 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
09:25 Strażak Sam
09:35 Franklin i przyjaciele
10:00 Super Grover
10:05 Musical Elma
10:15 Przyjaciele z Ulicy Sezamkowej
10:25 Abby i latająca szkoła wróżek
10:35 Super zdrowe potwory
10:45 Ola i jej zoo
11:30 Dziwne przygody koziołka Matołka
11:40 Parauszek i przyjaciele
11:50 Pomysłowy Dobromir
12:05 Tomek i przyjaciele
12:15 Tree Fu Tom
12:40 Lalaloopsy
13:05 Mały pingwin Pik-Pok
13:15 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
13:40 Meme i tajemnicze słowa
13:50 Kotka Pusia
14:00 Stacyjkowo
14:10 Troskliwe Misie: Witamy w Krainie Troskliwości
14:35 Franklin i przyjaciele
15:00 Marta mówi!
15:25 Chmurkowe opowieści
15:40 Tomek i przyjaciele
15:55 Strażak Sam
16:05 Rycerz Mike
16:20 Świat słów
16:35 Ola i jej zoo
17:00 Lalaloopsy
17:25 Parauszek i przyjaciele
17:30 Kot Prot na wszystko odpowie w lot
17:45 Babar i przygody Badou
18:10 Tree Fu Tom
18:30 Roztańczona Angelina
18:45 Peppa
18:50 Kotka Pusia
19:00 Przygody słoniczki Elli
19:25 Marta mówi!
20:15 Stacyjkowo
20:30 Niedźwiedź w dużym niebieskim domu
Polsat Play:
05:00 Cena sławy
06:00 Gliniarze
06:30 Gliniarze
07:05 Stołeczna drogówka
07:35 Stołeczna drogówka
08:05 Skazany za...
08:35 Skazany za...
10:00 Malanowski i Partnerzy
10:30 Malanowski i Partnerzy
11:00 Malanowski i Partnerzy
13:00 Top 20: Najgłupsi na świecie
14:00 Stołeczna drogówka
15:30 Świat według Bundych
16:00 Świat według Bundych
17:00 Najbardziej sensacyjne nagrania policyjne na świecie
18:00 Dog, łowca bandytów
18:30 Stołeczna drogówka
19:00 Najbardziej wstrząsające
20:30 Skarby III Rzeszy
21:00 Skarby III Rzeszy
21:30 Ciemna strona miasta
22:30 Śmierć na 1000 sposobów
TV Puls:
05:05 Z archiwum policji
06:25 Złotopolscy
06:55 Gliniarz i prokurator
07:55 Strażnik pierścienia
08:50 Detektyw w habicie
10:00 Gwiezdne wrota
11:00 Gliniarz i prokurator
12:00 Niania
12:25 Zbuntowany anioł
13:30 Zbuntowany anioł
14:20 Kobieta w lustrze
15:15 Niania
16:25 13. posterunek
17:00 Gwiezdne wrota
18:00 Wojciech Cejrowski. Boso
18:25 SpongeBob Kanciastoporty
19:00 Pingwiny z Madagaskaru
19:30 Pingwiny z Madagaskaru
Tiji:
05:30 T'Choupi
05:35 T'Choupi
05:40 Ozie Boo
05:45 Petit lapin blanc
05:50 Bravo Gudule
06:00 T'Choupi
06:05 T'Choupi
06:10 T'Choupi
06:15 Chuggington
06:25 Chuggington
06:35 Maya l'abeille 3D
06:45 Maya l'abeille 3D
06:55 Franklin et ses amis
07:05 Franklin et ses amis
07:20 Les Bisounours
07:40 Charlotte aux Fraises : aventures ? Fraisi-Paradis
08:05 My Little Pony, les amies c'est magique
08:35 Littlest Petshop : des animaux trop mignons
08:55 Les Bisounours
09:15 Charlotte aux Fraises : aventures ? Fraisi-Paradis
09:35 Maya l'abeille 3D
09:45 Maya l'abeille 3D
10:05 Franklin et ses amis
10:15 Franklin et ses amis
10:30 Tree Fu Tom : héros de la nature
10:50 Le Marsupilami
11:15 Transformers Rescue Bots : Mission Protection !
11:35 P'tit cosmonaute
11:40 P'tit cosmonaute
11:45 P'tit cosmonaute
11:50 Les Schtroumpfs
12:00 My little pony - les amies, c'est magique
12:20 Les Bisounours
12:40 Charlotte aux Fraises : aventures ? Fraisi-Paradis
13:05 Maya l'abeille 3D
13:20 Tree Fu Tom : héros de la nature
13:40 Transformers Rescue Bots : mission Protection !
14:00 P'tit cosmonaute
14:05 P'tit cosmonaute
14:10 P'tit cosmonaute
14:20 Le Marsupilami
14:45 Littlest Pet Shop : des animaux trop mignons
15:10 My Little Pony, les amies c'est magique
15:35 Charlotte aux Fraises : aventures ? Fraisi-Paradis
16:00 Maya l'abeille 3D
16:10 Maya l'abeille 3D
16:20 Les Bisounours
16:50 Charlotte aux Fraises
17:15 My little pony - les amies, c'est magique
17:40 Tree Fu Tom : héros de la nature
18:05 Transformers Rescue Bots : Mission protectio
18:25 P'tit cosmonaute
18:30 P'tit cosmonaute
18:35 P'tit cosmonaute
18:45 Le Marsupilami
19:10 Littlest Petshop : des animaux trop mignons
19:30 Les Schtroumpfs
19:40 Les Schtroumpfs
19:55 Franklin et ses amis
20:05 Maya l'abeille 3D
20:15 Maya l'abeille 3D
20:30 Transformers Rescue Bots : mission Protection !
20:50 Transformers Rescue Bots : Mission protection
21:10 Transformers Rescue Bots : Mission Protection !
21:30 Transformers Rescue Bots : Mission protectio
21:50 Lulu Vroumette
22:05 Les malheurs de Sophie
22:30 Adibou aventure
22:35 Adibou aventure
22:40 Dr Dog
22:50 Dr Dog
23:05 T'Choupi
23:10 T'Choupi
23:15 T'Choupi
23:20 T'Choupi
23:25 T'Choupi
23:30 Ozie Boo
23:35 Petit lapin blanc
23:40 Petit lapin blanc
23:45 T'Choupi
23:50 T'Choupi
TF 1:
05:45 Gaspard et Lisa
06:00 Bob l'éponge
06:10 Bob l'éponge
06:25 La famille Cro
10:25 Au nom de la vérité
10:55 Au nom de la vérité
11:20 Au nom de la vérité
13:55 Les feux de l'amour
20:40 Nos chers voisins

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Kinga Zduńska

Kinga Zduńska

M jak miłość

Kinga Zduńska stała się dla wielbicieli polskich seriali symbolem urodziwej i sympatycznej dziewczyny. Takiej, którą każdy mężczyzna chciałby poślubić, zaś rodzic wspierać w dorosłym życiu. więcej