program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

ATM Rozrywka:
00:30 Daleko od noszy
01:00 Daleko od noszy
03:30 Linia życia
04:00 Linia życia
07:30 Casper
07:40 Kot Felix
07:50 Świnka Porky
08:00 Królik Bugs i przyjaciele
08:10 Królik Bugs i przyjaciele
08:20 Popeye i przyjaciele
08:30 Casper
08:40 Kot Felix
08:50 Kaczor Daffy
09:00 Królik Bugs i przyjaciele
09:10 Królik Bugs i przyjaciele
09:20 Popeye i przyjaciele
09:30 Duża przerwa
10:00 Daleko od noszy
10:30 Daleko od noszy
12:50 Pierwsza miłość
14:00 Graczykowie - Buła i spóła
14:30 Graczykowie - Buła i spóła
15:00 Rodzina zastępcza plus
16:00 Świat według Kiepskich
16:30 Duża przerwa
17:00 Daleko od noszy
17:30 Daleko od noszy
18:00 Szaleni naukowcy
18:30 Szaleni naukowcy
20:00 Rodzina zastępcza plus
21:00 Fala zbrodni
22:00 Daleko od noszy
22:30 Daleko od noszy
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Świat według Kiepskich
Puls 2:
00:30 Przeżyć atak!
02:00 Z archiwum policji
03:00 Z archiwum policji
06:00 Xena: wojownicza księżniczka
07:00 Marta mówi!
07:20 Myszka Mickey i przyjaciele
08:00 Tom i Jerry
08:05 Tom i Jerry
08:10 Tom i Jerry
08:25 Gumisie
09:00 Turbo Dudley - psi agent
09:20 Bąbelkowy świat gupików
10:00 Psi patrol
10:35 Stuart Malutki
11:00 Reksio
11:10 Reksio
11:20 Myszka Mickey i przyjaciele
12:00 Pszczółka Maja
12:20 Pippi
13:00 Oggy i karaluchy
13:05 Oggy i karaluchy
13:10 Oggy i karaluchy
13:35 Sonic Underground
15:15 Był sobie kosmos
16:00 Gumisie
16:35 Turbo Dudley - psi agent
17:00 Zwariowane melodie
17:05 Zwariowane melodie
17:10 Zwariowane melodie
17:20 Zwariowane melodie
17:25 Zwariowane melodie
17:35 Zwariowane melodie
18:00 Całkiem nowe przygody Toma i Jerry'ego
18:35 Tom i Jerry
18:40 Tom i Jerry
18:45 Tom i Jerry
19:30 Aukcja w ciemno
20:00 Walka o bagaż
20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:30 Zbuntowany anioł
22:30 Sekret
Crime & Investigation Network Polsat:
00:30 Wydział zabójstw
01:00 Przeklęci
02:00 Przeklęci
03:00 Mój nawiedzony dom
04:00 Moje opętane dziecko
05:00 Przerażeni nie na żarty
06:00 Niechciani adoratorzy
07:00 Zagadkowe zgony
07:30 Zagadkowe zgony
08:00 Akta FBI
09:00 Kobiety, które zabijają
10:00 Kobiety, które zabijają
11:00 Historie kryminalne
12:00 Niechciani adoratorzy
13:00 Bliźniacze zło
14:00 Akta FBI
15:00 Kobiety, które zabijają
16:00 Kobiety, które zabijają
17:00 Historie kryminalne
18:00 Niechciani adoratorzy
19:00 Akta FBI
20:00 Mój przyjaciel, mój wróg
21:00 Wydział zabójstw
21:30 Wydział zabójstw
22:00 Najwięksi gangsterzy Ameryki
23:00 Przerażeni nie na żarty
TTV:
00:30 Wojny magazynowe - Teksas
01:00 Kartoteka
05:10 Ukryta prawda
07:45 Kartoteka
08:45 Ukryta prawda
10:45 Sąd rodzinny
11:40 Sędzia Anna Maria Wesołowska
14:45 Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya
16:05 Wojny magazynowe
16:40 Wojny magazynowe
18:40 Kartoteka
20:00 Wojny magazynowe
20:30 Wojny magazynowe
22:00 Usterka
22:30 Przepustka
23:00 Tabu Polska
Fokus TV:
00:30 Opowieści o duchach
02:00 Ekstremalni do bólu
02:30 Wspaniały świat wędkarskich przygód
03:25 Wspaniały świat wędkarskich przygód
03:50 Życie Bałtyku
04:15 Dzika Polska
04:55 Życie Bałtyku
05:30 Podwodny raj Borneo
06:45 Teletubisie
07:15 Sąsiedzi
09:25 Jak to możliwe?
09:55 Pogotowie weterynaryjne
14:40 Wielcy wojownicy
15:50 Życie Bałtyku
16:20 Siwa - Wrota Pustyni
16:50 Wyprawy na krańce świata
17:25 Kto by pomyślał
17:55 Wspaniały świat wędkarskich przygód
18:25 Podwodny raj Borneo
19:00 Zwierzaki - dziwaki
20:50 Sekrety historii
22:00 Ludzkie oblicze planety
23:20 Mroczne sekrety małżeńskie
ale kino+ HD:
00:45 The Killing
Polsat Viasat History:
00:45 Narzędzia śmierci
01:40 Napoleon
02:35 Narodziny, małżeństwo i śmierć w średniowieczu
03:35 Wyprawy w czasie
04:20 Muzeum pełne tajemnic
05:05 Wojna secesyjna
06:00 Wiktoriańska farma
07:00 Wyprawy w czasie
10:35 Matki, morderczynie, kochanki: cesarzowe starożytnego Rzymu
11:50 Narodziny, małżeństwo i śmierć w średniowieczu
13:10 Historia elektryczności
14:30 Mit Karola Wielkiego
15:30 Łowcy mitów
16:40 Edwardiańska farma
17:55 Łowcy mitów
18:55 Muzeum pełne tajemnic
19:50 Mroczny świat samurajów
21:00 Mao - chińska legenda
22:15 Muzeum pełne tajemnic
23:20 Łowcy mitów
Cartoon Network:
00:45 Niesamowity świat Gumballa
01:10 Niesamowity świat Gumballa
01:35 Kung-fu kurczaki
02:00 Kung-fu kurczaki
02:25 Eliot Kid
02:50 Robotboy
03:15 Niesamowity świat Gumballa
03:40 Niesamowity świat Gumballa
04:05 Kung-fu kurczaki
04:30 Eliot Kid
05:20 Robotboy
05:55 Krowa i kurczak
06:00 Angelo rządzi
06:25 Niesamowity świat Gumballa
06:55 Niesamowity świat Gumballa
07:10 Pora na przygodę!
07:40 Młodzi Tytani: Akcja!
08:05 Wujcio Dobra Rada
08:35 Doktor Jaciejakiegacie
09:00 Kroniki Shaolin
09:30 Johnny Test
09:55 Angelo rządzi
10:20 Cartoon Toon Toon: Chowder
11:20 Ben 10: Omniverse
11:45 Steven Universe
12:15 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
12:40 Scooby-Doo i Brygada Detektywów
13:05 The Looney Tunes Show
13:35 Kroniki Shaolin
14:00 Niesamowity świat Gumballa
14:30 Doktor Jaciejakiegacie
14:55 Pora na przygodę!
15:20 Wujcio Dobra Rada
15:30 Wujcio Dobra Rada
16:00 Angelo rządzi
16:25 The Looney Tunes Show
16:50 Niesamowity świat Gumballa
17:05 Niesamowity świat Gumballa
17:35 Pora na przygodę!
18:00 Młodzi Tytani: Akcja!
18:25 Doktor Jaciejakiegacie
18:55 Steven Universe
19:25 Wujcio Dobra Rada
19:40 Wujcio Dobra Rada
20:10 Ben 10: Omniverse
20:35 Ben 10: Omniverse
21:00 Pora na przygodę!
21:50 Zwyczajny serial
22:40 Fantastyczna czwórka
23:05 Niesamowity świat Gumballa
23:30 Robotboy
23:55 Eliot Kid
Serie Club:
00:50 Saving Hope, au-del? de la médecine
09:25 Florence Larrieu, le juge est une femme
11:20 Clara Sheller
12:20 Clara Sheller
13:25 Saving Hope, au-del? de la médecine
14:05 Saving Hope, au-del? de la médecine
15:00 Saving Hope, au-del? de la médecine
18:05 Le Caméléon
19:05 Le Caméléon
20:00 Le Caméléon
TV5 monde:
00:50 Odysseus
11:40 Plus belle la vie
AXN BLACK:
00:50 Spartakus: Krew i piach
02:50 Justified: Bez przebaczenia
03:35 Skorpion
04:15 Zaginiony świat
05:00 Pogromcy kaczek
07:05 No limit
08:10 Zaginiony świat
09:10 Zaginiony świat
10:10 Nikita
11:05 Tajemniczy element
12:05 Tajemniczy element
14:05 Pogromcy kaczek
14:35 Pogromcy kaczek
15:05 Zagubiona tożsamość
16:05 Nikita
17:00 Tajemniczy element
18:00 Tajemniczy element
19:00 Zagubiona tożsamość
20:00 No limit
21:05 Nikita
22:05 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
23:05 Od zmierzchu do świtu
TV Puls:
00:55 Arrow
01:50 Spartakus: Zemsta
04:30 Z archiwum policji
05:15 Xena: wojownicza księżniczka
06:00 Złotopolscy
06:30 Złotopolscy
07:00 Nash Bridges
08:00 Gliniarz i prokurator
09:00 Tequila i Bonetti w Rzymie
10:00 Hela w opałach
10:30 Hela w opałach
11:00 Niania
11:30 Sekret
12:30 Zbuntowany anioł
13:30 Zbuntowany anioł
14:30 Jesteś moim życiem
15:30 Niesamowite!
16:00 Niesamowite!
16:30 Niania
17:00 Akademia policyjna
18:00 Gwiezdne wrota
19:00 Pingwiny z Madagaskaru
19:30 Pingwiny z Madagaskaru
TVP Seriale:
00:55 Pitbull
01:55 Pitbull
02:50 Ojciec Mateusz
03:40 Ojciec Mateusz
04:30 M jak miłość
05:50 Lokatorzy
06:20 Lokatorzy
06:50 Na dobre i na złe
07:50 Na dobre i na złe
08:55 M jak miłość
09:55 Bulionerzy
10:25 Bulionerzy
10:50 Rodzinka.pl
11:25 Rodzinka.pl
11:55 Chichot losu
12:55 Ojciec Mateusz
13:50 Ojciec Mateusz
14:45 Czas honoru. Powstanie
15:45 Lokatorzy
16:15 Lokatorzy
16:45 Ranczo
17:45 Ranczo
18:50 Na dobre i na złe
19:50 Alternatywy 4
21:10 Ojciec Mateusz
22:05 Ranczo
23:05 Ranczo
13 ulica:
01:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku
03:00 Zaprzysiężeni
04:00 Nieustraszony
05:00 Nieustraszony
06:00 Nieustraszony
07:00 Dowody zbrodni
08:00 Bez śladu
09:00 Strażnik Teksasu
10:00 Columbo
12:00 Strażnik Teksasu
13:00 Zaprzysiężeni
14:00 Bez śladu
15:00 Biuro kryminalne
16:00 Strażnik Teksasu
17:00 Columbo
19:00 Bez śladu
20:00 Dowody zbrodni
21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
22:00 Poirot
National Geographic HD:
01:00 Przemek Saleta: najcięższe zadania
02:00 Plemienna szkoła przetrwania
03:00 Poszukiwacze złota
04:00 Przemek Saleta: najcięższe zadania
05:00 Katastrofa w przestworzach
06:00 Licytuj i niszcz
06:30 Licytuj i niszcz
08:00 Stawka warta tuńczyka
10:00 Poszukiwacze złota
11:00 Przemek Saleta: najcięższe zadania
12:00 Stawka warta tuńczyka
13:00 Za kratkami
14:00 Pułapki umysłu
14:30 Uliczne eksperymenty
16:00 Stawka warta tuńczyka
17:00 Katastrofa w przestworzach
18:00 Katastrofa w przestworzach
19:00 Nocny konwój
20:00 Stawka warta tuńczyka
21:00 Autostrada przez piekło
22:00 Nocny konwój
National Geographic Wild:
01:00 Zabójcza prędkość
02:00 Najgroźniejsi zabójcy
03:00 Polowanie na wodne potwory
05:00 Wielkie koty z Timbavati
06:00 Walki zwierząt
08:00 Zabójcza prędkość
09:00 Najgroźniejsi zabójcy
10:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
11:00 Walki zwierząt
12:00 Wielkie koty z Timbavati
13:00 Zabójcza prędkość
14:00 Najgroźniejsi zabójcy
15:00 Polowanie na wodne potwory
16:00 Polowanie na wodne potwory
17:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
18:00 Ekstremalny ranking zwierząt
19:00 Zwierzaki w amoku
21:00 Ekstremalny ranking zwierząt
22:00 Zwierzaki w amoku
23:00 Najdziwniejsze zwierzęta świata
Animal Planet:
01:00 Rzeczni osadnicy
02:00 Szkoła przetrwania
02:48 Policja dla zwierząt w Houston
03:36 Policja dla zwierząt w RPA
04:24 Na posterunku
05:12 Na ratunek przyrodzie
05:36 Rezydencja surykatek
06:00 Wszystko o kotach
07:00 Policja dla zwierząt w Houston
08:00 Słodkie dzieciństwo
09:00 Rzeczne potwory
10:00 Projekt "Akwarium"
11:00 Szkoła przetrwania
12:00 Policja dla zwierząt w Houston
13:00 Królestwo dinozaurów
14:00 Łowcy aligatorów
15:00 Szkoła przetrwania
16:00 Ed Stafford poza cywilizacją
17:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata
18:00 Rzeczne potwory
19:00 Rzeczni osadnicy
20:00 Projekt "Akwarium"
21:00 Mieszkanie na pniu
22:00 Policja dla zwierząt w Phoenix
23:00 Policja dla zwierząt w Detroit
Polsat Viasat Explorer:
01:00 Jak to działa?
01:30 Dekonstrukcja
01:50 Czarne złoto
02:40 Klasyki w cenie
03:30 Biznes w potrzebie
04:15 Straż przybrzeżna na Alasce
05:00 Przez morskie piekło
05:30 Przez morskie piekło
06:00 Przez morskie piekło
06:30 Przez morskie piekło
07:00 Straż przybrzeżna na Alasce
07:55 Wraki-składaki z Las Vegas
08:55 Biznes w potrzebie
09:50 Przez morskie piekło
10:30 Przez morskie piekło
11:10 Jak to działa?
11:40 Klasyki w cenie
12:40 Czarne złoto
13:35 Polarni piloci
14:35 Klasyki w cenie
15:35 Jak to działa?
16:05 Jak to działa?
16:40 Przez morskie piekło
17:15 Przez morskie piekło
17:30 Dekonstrukcja
18:00 Czarne złoto
19:00 Polarni piloci
20:00 Jak to działa?
20:30 Dekonstrukcja
21:00 Saperskie polowania
22:00 Poszukiwacze fortuny
23:00 Olbrzymy na sprzedaż
23:30 Olbrzymy na sprzedaż

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Magda Marszałek

Magda Marszałek

M jak miłość

Magda Marszałek to bohaterka, która w "M jak miłość" pojawi się od czasu do czasu. Piękna, seksowna, zawsze, gdy pojawia się wśród innych bohaterów powoduje zamieszanie. Jest jedną z najlepszych przyjaciółek Kingi Zduńskiej i wciąż p więcej

regulamin serwisu