program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

RTL 2:
00:50 The Walking Dead
01:35 The Walking Dead
02:15 The Walking Dead
02:35 The Walking Dead
02:55 The Walking Dead
03:15 The Walking Dead
03:55 Band of Brothers - Wir waren wie Brüder
04:50 Band of Brothers - Wir waren wie Brüder
22:35 The Walking Dead
TVN Turbo:
00:50 Drwale
07:00 Usterka
07:30 Usterka
AXN BLACK:
00:50 Mięsożerca
01:50 Gwiezdne wrota: wszechświat
02:35 Nikita
03:05 Nikita
03:20 Nikita
03:50 Zaginiony świat
04:35 Zaginiony świat
05:20 Pogromcy kaczek
06:00 Conan
07:00 Conan
08:00 Nikita
09:00 Nikita
09:55 Nikita
10:55 Nikita
11:55 Nikita
12:55 Conan
13:55 Conan
14:55 Nikita
15:55 Nikita
16:50 Mięsożerca
17:50 Czarne złoto
18:50 Ryzyko dla świata
20:00 Post Mortem
21:05 Post Mortem
22:10 Skorpion
Nickelodeon Polska:
00:50 Tess kontra chłopaki
01:10 Tess kontra chłopaki
01:35 Rodzina zastępcza
02:15 Rodzina zastępcza
03:00 Rodzina zastępcza
03:45 Rodzina zastępcza
04:25 Rodzina zastępcza
05:10 Rodzina zastępcza
06:00 Rajdek - mała wyścigówka
06:10 Rajdek - mała wyścigówka
06:20 Rajdek - mała wyścigówka
06:35 Struś Oliwia
06:40 Struś Oliwia
06:45 Struś Oliwia
06:50 Małe królestwo Bena i Holly
07:00 Małe królestwo Bena i Holly
07:15 Dora poznaje świat
07:40 Dora poznaje świat
08:05 Umizoomi
08:35 Psi patrol
08:45 Legendy Chima
09:10 Wróżkowie chrzestni
09:35 Inwazja kórlików
09:50 Turbo Dudley - psi agent
10:05 Wojownicze żółwie ninja
10:35 SpongeBob Kanciastoporty
10:45 SpongeBob Kanciastoporty
11:10 Pingwiny z Madagaskaru
11:35 Pingwiny z Madagaskaru
12:00 Wróżkowie chrzestni
13:10 iCarly
13:35 iCarly
14:00 Sam&Cat
14:25 Sam&Cat
14:50 Victoria znaczy zwycięstwo
15:15 Victoria znaczy zwycięstwo
15:45 Jak wymiatać
16:10 Jak wymiatać
16:35 Big Time Rush
17:05 Wróżkowie chrzestni
17:15 Wróżkowie chrzestni
17:40 Sanjay&Craig
18:05 Pingwiny z Madagaskaru
18:30 Pingwiny z Madagaskaru
18:55 Sam&Cat
19:20 Nawiedzeni
19:45 Grzmotomocni
20:10 Marvin Marvin
20:40 SpongeBob Kanciastoporty
21:05 SpongeBob Kanciastoporty
21:30 Pingwiny z Madagaskaru
21:55 Odlotowe agentki
22:20 Fred Szczęściarz
22:30 Fred Szczęściarz
TV Breizh:
00:55 Hercule Poirot
01:40 Hercule Poirot
06:45 Hercule Poirot
07:30 Hercule Poirot
08:20 Hercule Poirot
Polsat News:
00:55 Między Wschodem a Zachodem
Sky Krimi:
01:00 Die Rosenheim-Cops
01:45 Derrick
03:20 Derrick
04:25 Derrick
05:30 Derrick
06:45 Der Ermittler
07:50 Derrick
08:50 Derrick
11:35 Küstenwache
12:20 SOKO Köln
13:05 SOKO Leipzig
13:50 SOKO Leipzig
14:50 Die Rosenheim-Cops
17:45 Ihr Auftrag, Pater Castell
18:35 Ihr Auftrag, Pater Castell
19:25 Die Rosenheim-Cops
20:15 SOKO 5113
National Geographic Wild:
01:00 Złapany na gorącym uczynku
03:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
04:00 Kierunek Wild: dzika Namibia
05:00 Zabójcza prędkość
06:00 Staw na zamówienie
07:00 Złapany na gorącym uczynku
08:00 Najgroźniejsi zabójcy
09:00 Najgroźniejsi zabójcy
10:00 Najgroźniejsi zabójcy
11:00 Przywódca stada
12:00 Przywódca stada
13:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki
14:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki
15:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki
16:00 Dzikie Indie
17:00 Dzikie Indie
18:00 Złapany na gorącym uczynku
19:00 Złapany na gorącym uczynku
20:00 Najeźdźcy
21:00 Złapany na gorącym uczynku
22:00 Złapany na gorącym uczynku
Animal Planet:
01:00 Ekstremalne wędkowanie
02:00 Dzikie wyspy z Davem Salmonim
03:00 Policja dla zwierząt w Houston
03:50 Policja dla zwierząt w Detroit
04:40 Na posterunku
05:30 Rezydencja surykatek
06:00 Małpie życie
06:30 Małpie życie
07:00 Łowca z dziczy
07:30 Łowca z dziczy
08:00 Świat przyrody
09:00 Świat przyrody
11:00 Zwierzęcy Armagedon
12:00 Prehistoryczne bestie
17:00 Rzeczne potwory
18:00 Rzeczne potwory
20:00 Dzikie z natury
20:30 Dzikie z natury
21:00 Wybryki ewolucji
22:00 Nagi instynkt przetrwania
National Geographic Wild HD:
01:00 Złapany na gorącym uczynku
03:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
04:00 Kierunek Wild: dzika Namibia
05:00 Zabójcza prędkość
06:00 Staw na zamówienie
07:00 Złapany na gorącym uczynku
08:00 Najgroźniejsi zabójcy
09:00 Najgroźniejsi zabójcy
10:00 Najgroźniejsi zabójcy
11:00 Przywódca stada
12:00 Przywódca stada
13:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki
14:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki
15:00 Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki
16:00 Dzikie Indie
17:00 Dzikie Indie
18:00 Złapany na gorącym uczynku
19:00 Złapany na gorącym uczynku
20:00 Najeźdźcy
21:00 Złapany na gorącym uczynku
22:00 Złapany na gorącym uczynku
Discovery Historia:
01:00 Teorie spiskowe przed sądem
01:30 Teorie spiskowe przed sądem
02:00 Archeolog detektyw
03:00 Ostatnie 24 godziny
03:50 Historia polskiego rock and rolla
04:40 Strefa śmierci
05:30 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy
06:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
06:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
07:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
07:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
08:00 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa
08:30 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa
09:00 Kto da więcej?
09:30 Kto da więcej?
10:00 Świat na wojnie
11:00 Nowoczesna wojna
12:00 Wydarzenia, które wstrząsnęły światem
13:00 Wojna i cywilizacja
14:00 Największe bitwy pancerne
15:00 Samochody - klasyka gatunku
15:30 Samochody - klasyka gatunku
16:00 Kto da więcej?
16:30 Kto da więcej?
17:00 Łowcy staroci
18:00 Poszukiwacze skarbów
18:30 Poszukiwacze skarbów
19:00 Wojna i cywilizacja
21:00 Archeolog detektyw
22:00 Wynalazki, które wstrząsnęły światem
CBS Drama:
01:00 Sunset Beach
02:00 Sunset Beach
03:00 Sunset Beach
09:00 Szkoła przetrwania
13:00 Szkoła przetrwania
14:00 Models, Inc.
15:00 Models, Inc.
16:00 Models, Inc.
17:00 Models, Inc.
18:00 Models, Inc.
TLC:
01:00 Porodówka
02:00 Wstydliwe choroby
03:00 Spotkanie z aniołem
03:25 Spotkanie z aniołem
03:50 Związki inne niż wszystkie
04:40 Salon sukni ślubnych
05:05 Salon sukni ślubnych
05:30 Salon sukni ślubnych
06:00 Mała piękność
07:00 Skarby ze strychu
07:30 Skarby ze strychu
08:00 Łowcy promocji
08:30 Łowcy promocji
09:00 Salon sukni ślubnych
09:30 Salon sukni ślubnych
10:00 Cygańskie suknie Thelmy
14:00 Ślub na miarę
15:00 Goło naokoło
15:30 Goło naokoło
17:00 On Cię ubierze!
18:00 Najgorsze tatuaże Ameryki
18:30 Najgorsze tatuaże Ameryki
19:00 Salon sukni ślubnych
19:30 Salon sukni ślubnych
20:00 Izba przyjęć
21:00 Nie do uwierzenia!
22:00 Obnażone sekrety
22:30 Obnażone sekrety
Discovery Turbo Xtra:
01:00 New York Ink
02:00 Szkoła przetrwania
03:50 Zawód: drwal
04:40 Amerykański chopper
05:30 Narodziny motocykla
06:00 Operacja windykacja
06:30 Operacja windykacja
07:00 Życie za kółkiem
07:30 Życie za kółkiem
08:00 Szkoła przetrwania
09:00 Co było dalej?
09:30 Co było dalej?
10:00 Samochody marzeń: Retroreanimacja
10:30 Samochody marzeń: Retroreanimacja
11:00 Samochody - klasyka gatunku
11:30 Samochody - klasyka gatunku
12:00 Fani czterech kółek
13:00 Autodiagnoza
15:00 Uwaga, trik!
15:30 Uwaga, trik!
16:00 Uwaga, trik!
16:30 Uwaga, trik!
17:00 Uwaga, trik!
17:30 Uwaga, trik!
18:00 Uwaga, trik!
18:30 Uwaga, trik!
19:00 Tickle. Bimbrownik z wyboru
19:30 Tickle. Bimbrownik z wyboru
20:00 Bimbrownicy
21:00 Pobić rekord Guinnessa
21:30 Pobić rekord Guinnessa
22:00 Głupi i głupsi
ATM Rozrywka:
01:00 Mamuśki
07:30 Królik Bugs i przyjaciele
07:40 Królik Bugs i przyjaciele
07:50 Popeye i przyjaciele
08:00 Casper
08:10 Kot Felix
08:20 Kaczor Daffy
08:30 Królik Bugs i przyjaciele
08:40 Królik Bugs i przyjaciele
08:50 Popeye i przyjaciele
09:00 Pierwsza miłość
09:35 Pierwsza miłość
10:15 Pierwsza miłość
11:00 Pierwsza miłość
11:45 Pierwsza miłość
14:00 Mamuśki
14:30 Mamuśki
15:00 Mamuśki
15:30 Mamuśki
16:00 Świat według Kiepskich
16:30 Świat według Kiepskich
17:00 Świat według Kiepskich
17:30 Świat według Kiepskich
18:00 Zjawiska paranormalne
19:00 Szaleni naukowcy
19:30 Szaleni naukowcy
22:00 Świat według Kiepskich
22:35 Świat według Kiepskich
Mangas:
01:10 Conan l'aventurier
01:30 Conan l'aventurier
01:50 Conan l'aventurier
02:15 Flash Gordon
02:35 Flash Gordon
03:00 Flash Gordon
03:20 Chris Colorado
03:45 Chris Colorado
04:10 Chris Colorado
04:30 Les aventures de T.REX
04:55 Les aventures de T.REX
05:15 Les aventures de T.REX
05:40 Monstres en série
05:50 Monstres en série
06:05 Flash Gordon
06:25 Flash Gordon
06:50 Flash Gordon
07:15 Chris Colorado
07:35 Chris Colorado
08:00 Chris Colorado
08:35 Monstres en série
08:45 Monstres en série
09:00 Monstres en série
09:10 Monstres en série
09:25 L'école des champions
09:50 L'école des champions
10:15 L'école des champions
10:40 L'école des champions
11:05 Nadia et le secret de l'eau bleue
12:25 Nicky Larson
12:50 Nicky Larson
13:15 Nicky Larson
13:35 Nicky Larson
14:00 Nicky Larson
14:25 Nicky Larson
14:50 Les Chevaliers du Zodiaque
15:20 Les Chevaliers du Zodiaque
15:45 Les Chevaliers du Zodiaque
16:15 Les Chevaliers du Zodiaque
16:45 Les Chevaliers du Zodiaque
17:10 Les Chevaliers du Zodiaque
17:35 Les Chevaliers du Zodiaque
18:05 Les Chevaliers du Zodiaque
18:35 Les Chevaliers du Zodiaque
19:00 Les Chevaliers du Zodiaque
19:30 Dragon Ball Z
19:55 Dragon Ball Z
20:25 Dragon Ball Z
20:55 Dragon Ball Z
21:20 Dragon Ball Z
21:50 Dragon Ball Z
22:20 Dragon Ball Z
22:45 Dragon Ball Z
HBO Comedy:
01:15 Kłamstwa na sprzedaż
01:45 Kłamstwa na sprzedaż
02:20 Sześć stóp pod ziemią
03:10 Sześć stóp pod ziemią
04:05 Sześć stóp pod ziemią
09:00 Dorastająca nadzieja
09:20 Dorastająca nadzieja
09:40 Dorastająca nadzieja
10:00 Dorastająca nadzieja
22:00 Odcinki
22:30 Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej
M 6:
01:15 Supernatural
02:00 Supernatural

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Magda Marszałek

Magda Marszałek

M jak miłość

Magda Marszałek to bohaterka, która w "M jak miłość" pojawi się od czasu do czasu. Piękna, seksowna, zawsze, gdy pojawia się wśród innych bohaterów powoduje zamieszanie. Jest jedną z najlepszych przyjaciółek Kingi Zduńskiej i wciąż p więcej

regulamin serwisu