program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

ID:
00:30 Więzy krwi
01:30 Prywatne śledztwa Tamron Hall
02:24 Słynne wyroki Temidy
02:48 Doktor G - lekarz sądowy
03:36 Więzy krwi
04:24 Na miejscu zbrodni
05:12 Kto mnie zabił?
05:36 Kryminalne zagadki Los Angeles
06:00 Sędzia Mary Ann Gunn
06:30 Kryminalne zagadki Los Angeles
07:00 Wszystko dla pieniędzy
08:00 Komisarz Alex
09:00 Rezydencje śmierci
10:00 Kto mnie zabił?
10:30 Kto mnie zabił?
11:00 Ukryte namiętności
11:30 Ukryte namiętności
12:00 Komisarz Alex
13:00 Odnaleźć najbliższych
13:30 Odnaleźć najbliższych
14:00 Zaginieni
15:00 Na tropie zbrodni
16:00 Kryminalne zagadki Los Angeles
16:30 Kryminalne zagadki Los Angeles
17:00 Komisarz Alex
18:00 Póki śmierć nas nie rozłączy
19:00 Fatalny splot zdarzeń
20:00 Więzy krwi
21:00 Plan zbrodni
22:00 Pozornie szczęśliwi
23:00 Mroczne sekrety małżeńskie
23:30 Doktor G - lekarz sądowy
Discovery:
00:30 Aukcja w ciemno
01:00 Fani czterech kółek
02:00 Gorączka złota
02:48 Grenlandia - wyspa skarbów
03:36 Obcy wewnątrz nas
04:24 Nie do uwierzenia!
05:12 Kto da więcej?
05:36 Kto da więcej?
06:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
07:00 Jak to jest zrobione?
07:30 Jak to jest zrobione?
08:00 Łowcy okazji
08:30 Łowcy okazji
09:00 Aukcja w ciemno
09:30 Aukcja w ciemno
10:00 Walka o bagaż
10:30 Walka o bagaż
11:00 Wojny magazynowe: Kanada
11:30 Wojny magazynowe: Kanada
12:00 Morze złota
13:00 Gra o skarb
14:00 Ciężarówką po antypodach
15:00 Auto - reaktywacja
16:00 Fani czterech kółek
17:00 Gorączka złota
18:00 Nagi instynkt przetrwania
19:00 Aukcja w ciemno
19:30 Hardcorowy lombard: Chicago
20:00 Wojna o kontener
20:30 Walka o bagaż
21:00 Szmal za szmelc
21:30 Szmal za szmelc
22:00 Wojna o kontener
22:30 Wojna o kontener
23:00 Walka o bagaż
23:30 Walka o bagaż
RTL:
00:30 Bones - Die Knochenjägerin
01:25 Person of Interest
02:15 Person of Interest
CBS Reality:
00:30 Dog - łowca przestępców
01:50 Patolodzy na tropie
02:40 Cygańskie życie w drodze
03:30 W obronie prawa
03:55 W obronie prawa
04:20 Szpitalne życie
06:00 Powiedz mi, kim jesteś
08:00 Ekstremalni egzekutorzy
08:30 Ekstremalni egzekutorzy
09:00 Doktorzy od grubasów
10:00 Na straży prawa
10:30 Na straży prawa
11:00 Szpitalne życie
12:00 Hardcorowy lombard
12:30 Hardcorowy lombard
13:00 Doktorzy od grubasów
14:00 Piraci drogowi
14:30 Piraci drogowi
15:00 Medycyna sądowa
15:30 Medycyna sądowa
16:00 Hardcorowy lombard
16:30 Hardcorowy lombard
17:00 Lombard w Beverly Hills
17:30 Lombard w Beverly Hills
18:00 Na straży prawa
18:30 Na straży prawa
19:00 Ekstremalni egzekutorzy
19:30 Ekstremalni egzekutorzy
20:00 Dog - łowca przestępców
20:30 Dog - łowca przestępców
21:00 Kradzież kontrolowana
21:30 Kradzież kontrolowana
22:00 Hardcorowy lombard
22:30 Hardcorowy lombard
23:00 Telefon alarmowy: prawdziwe przypadki
Puls 2:
00:30 Niania
01:00 O krok od śmierci
02:00 Z archiwum policji
03:00 Z archiwum policji
06:00 Brygada ratunkowa
07:00 Marta mówi!
07:35 Klub Winx
08:00 Mia i ja
08:25 Baranek Shaun
08:30 Baranek Shaun
08:40 Baranek Shaun
09:00 SpongeBob Kanciastoporty
09:20 Kotopies
10:00 Klub Winx
10:35 Mia i ja
11:00 Reksio
11:10 Reksio
11:20 Pszczółka Maja
12:00 Superauta
12:20 Oggy i karaluchy
12:30 Oggy i karaluchy
12:35 Oggy i karaluchy
13:00 Daltonowie
13:05 Daltonowie
13:25 Inspektor Gadżet
15:20 Byli sobie wynalazcy
16:00 Baranek Shaun
16:05 Baranek Shaun
16:10 Baranek Shaun
16:35 SpongeBob Kanciastoporty
17:00 Zwariowane melodie
17:05 Zwariowane melodie
17:10 Zwariowane melodie
17:20 Zwariowane melodie
17:25 Zwariowane melodie
17:35 Zwariowane melodie
18:00 Timon i Pumba
18:35 Timon i Pumba
19:30 Gwiazdy lombardu
20:00 Handlarz doskonały
20:30 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
21:30 Zbuntowany anioł
22:30 Sekret
ATM Rozrywka:
00:30 Daleko od noszy
01:00 Daleko od noszy
03:30 Linia życia
04:00 Linia życia
07:30 Casper
07:40 Kot Felix
07:50 Kaczor Daffy
08:00 Królik Bugs i przyjaciele
08:10 Królik Bugs i przyjaciele
08:20 Popeye i przyjaciele
08:30 Casper
08:40 Kot Felix
08:50 Świnka Porky
09:00 Królik Bugs i przyjaciele
09:10 Królik Bugs i przyjaciele
09:20 Popeye i przyjaciele
09:30 Duża przerwa
10:00 Daleko od noszy
10:30 Daleko od noszy
13:00 Pierwsza miłość
14:00 Graczykowie
14:30 Graczykowie
15:00 Rodzina zastępcza plus
16:00 Świat według Kiepskich
16:30 Duża przerwa
17:00 Daleko od noszy
17:30 Daleko od noszy
18:00 Zjawiska paranormalne
20:00 Rodzina zastępcza plus
21:00 Fala zbrodni
22:00 Daleko od noszy
22:30 Daleko od noszy
23:00 Świat według Kiepskich
23:30 Świat według Kiepskich
Discovery Science:
00:30 Jak to jest zrobione?
01:00 Okiełznać żywioły
01:30 Okiełznać żywioły
02:00 DNA maszyn
02:48 Dogonić tornado
03:36 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
04:24 Inżynieria ekstremalna
05:12 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
05:36 Jak to jest zrobione?
06:00 Gadżety świata
06:30 Gadżety świata
07:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
07:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
08:00 Jak to jest zrobione?
08:30 Jak to jest zrobione?
09:00 Jak działa wszechświat?
10:00 Tajniki techniki
10:30 Tech Toys
11:00 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
11:30 Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki
12:00 Statki olbrzymy
13:00 Statki olbrzymy
14:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
15:00 Jak to jest zrobione?
15:30 Jak to jest zrobione?
16:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem
17:00 Okiełznać żywioły
17:30 Okiełznać żywioły
18:00 Naukowy zawrót głowy
18:30 Szalona strona nauki
19:00 Prawda czy fałsz - pogromcy mitów
20:00 Jak to jest zrobione?
20:30 Jak to jest zrobione?
21:00 Jak to działa?
21:30 Jak to działa?
22:00 Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem
23:00 NASA - archiwum tajemnic
VOX :
00:35 Arrow
01:25 Arrow
03:45 Bates Motel
04:25 Bates Motel
20:15 Revenge
21:15 Revenge
22:10 Rizzoli & Isles
23:05 Crossing Jordan - Pathologin mit Profil
Südwest 3 :
00:35 Familie Heinz Becker
07:20 Sturm der Liebe
Sci-Fi:
00:40 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
03:00 Defiance
03:50 Defiance
04:40 Being Human
05:30 Being Human
06:30 Stargate: Atlantis
07:15 Stargate: Atlantis
08:00 Stargate: Atlantis
10:25 Being Human
11:10 Being Human
11:55 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
12:45 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
13:35 True Blood
14:35 Stargate: Atlantis
15:25 Stargate: Atlantis
16:10 Stargate: Atlantis
16:55 Being Human
17:45 Being Human
18:35 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
19:25 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
20:15 Haven
21:00 Haven
21:50 Defiance
22:40 Defiance
23:30 Raumschiff Enterprise - Das nächste Jahrhundert
Serie Club:
00:40 Supernatural
01:20 Supernatural
06:20 Famille d'accueil
09:30 Famille d'accueil
11:15 Merci, les enfants vont bien !
17:30 Le Caméléon
18:10 Le Caméléon
18:50 Le Caméléon
20:00 Le Caméléon
23:55 New York 911
RAI 2:
00:45 Hawaii Five-O
06:00 Dance! - La forza della passione
07:20 Heartland
08:00 Le sorelle McLeod
09:25 Pasión Prohibida
16:15 Castle - Detective tra le righe
18:50 N.C.I.S. Los Angeles
19:40 N.C.I.S. - Unit? anticrimine
21:00 LOL :-)
BBC HD:
00:50 Kobiety na krańcach świata
01:50 Ocaleni
02:45 Niebezpieczne drogi
03:45 Michael Palin w Brazylii
05:30 Zwrotnik Raka
06:55 Z Lark Rise do Candleford
07:50 Z Lark Rise do Candleford
08:45 Michael Palin w Brazylii
10:35 Zwrotnik Raka
11:35 Z Lark Rise do Candleford
12:30 Z Lark Rise do Candleford
13:20 Michael Palin w Brazylii
15:10 Zwrotnik Raka
17:20 Z Lark Rise do Candleford
18:15 Z Lark Rise do Candleford
19:10 Brytyjczycy
20:00 Niebezpieczne drogi
21:00 Michael Palin w Brazylii
22:50 Zwrotnik Raka
Fox HD:
00:50 The Cleveland Show
01:20 The Cleveland Show
01:50 The Cleveland Show
02:15 The Cleveland Show
02:45 Bob's Burgers
03:15 Bob's Burgers
03:45 Bob's Burgers
04:10 Bob's Burgers
04:50 The Listener: Słyszący myśli
05:40 The Listener: Słyszący myśli
06:40 Powrót do życia
07:35 Powrót do życia
08:35 Mental: Zagadki umysłu
09:30 Mental: Zagadki umysłu
10:30 Dawno, dawno temu
11:25 Kości
12:25 Kości
13:20 Orły z Bostonu
14:20 Orły z Bostonu
15:15 The Listener: Słyszący myśli
16:15 The Listener: Słyszący myśli
17:10 24: Jeszcze jeden dzień
18:10 24: Jeszcze jeden dzień
19:05 Kości
20:05 Kości
21:00 Family Guy: Głowa rodziny
21:30 Family Guy: Głowa rodziny
22:00 Family Guy: Głowa rodziny
22:30 Family Guy: Głowa rodziny
23:00 Trawka
23:35 Trawka
TVP Seriale:
00:50 Oficerowie
01:45 Trzeci oficer
02:45 Ojciec Mateusz
03:40 Ojciec Mateusz
04:35 M jak miłość
05:55 Sąsiedzi
06:25 Sąsiedzi
06:55 Na dobre i na złe
07:55 Na dobre i na złe
08:55 M jak miłość
09:55 Bulionerzy
10:30 Bulionerzy
11:05 Rodzinka.pl
11:35 Rodzinka.pl
12:10 Siła wyższa
13:05 Ojciec Mateusz
13:55 Ojciec Mateusz
14:55 Blondynka
15:55 Sąsiedzi
16:25 Sąsiedzi
16:55 Ranczo
17:55 Ranczo
18:50 Na dobre i na złe
19:55 Stawka większa niż życie
21:00 Ojciec Mateusz
21:55 Ranczo
22:50 Ranczo
23:50 Czas honoru. Powstanie
AXN Spin:
00:55 Zagubiona tożsamość
01:55 Zagubiona tożsamość
02:40 Slide
04:05 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
04:45 90210
06:20 Conan
07:20 Conan
08:20 Plotkara
10:15 Dragon Ball Z Kai
10:45 Dragon Ball Z Kai
11:15 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
13:05 Dragon Ball Z Kai
13:35 Dragon Ball Z Kai
14:05 Plotkara
15:05 Zaginiony świat
16:05 Zagadki z przeszłości
17:05 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
18:00 Dragon Ball Z Kai
18:30 Dragon Ball Z Kai
19:00 Plotkara
20:00 Słodkie kłamstewka
21:00 Szczęśliwe zakończenia
21:30 Szczęśliwe zakończenia
22:00 Szczęśliwe zakończenia
22:30 Szczęśliwe zakończenia
22:55 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
23:55 Slide
AB Channel:
00:55 L'école des passions
01:20 L'école des passions
01:45 Le miel et les abeilles
02:10 Le miel et les abeilles
02:35 Le miel et les abeilles
03:10 Hél?ne et les garçons
03:35 Hél?ne et les garçons
04:00 La croisi?re foll'amour
04:25 La croisi?re foll'amour
04:50 La croisi?re foll'amour
05:15 Les filles d'? côté
05:40 Les filles d'? côté
06:05 Les filles d'? côté
06:45 Premiers baisers
07:10 Premiers baisers
07:40 Hél?ne et les garçons
08:05 Hél?ne et les garçons
08:35 Les myst?res de l'amour
09:25 Melrose Place
10:10 Melrose Place
11:00 Beverly Hills, 90210
11:50 Beverly Hills, 90210
12:40 Les vacances de l'amour
13:35 Premiers baisers
14:05 Premiers baisers
14:30 Premiers baisers
15:05 Hél?ne et les garçons
15:35 Hél?ne et les garçons
16:00 Hél?ne et les garçons
16:30 Les myst?res de l'amour
17:20 Melrose Place
18:05 Melrose Place
18:55 Beverly Hills, 90210
19:45 Beverly Hills, 90210
20:40 Family Guy
21:00 Family Guy
21:25 Family Guy
21:55 Family Guy
22:15 Family Guy
22:45 Family Guy
23:05 Family Guy
23:30 Family Guy
M 6:
00:55 Zero Hour
01:40 Zero Hour
06:41 Petit Spirou
06:45 Petit Spirou
06:55 Le petit Nicolas
07:05 Le petit Nicolas
07:21 La maison de Mickey
07:45 Jake et les pirates du pays imaginaire
08:00 Jake et les pirates du pays imaginaire
08:11 Sammy & co
10:45 Drop Dead Diva
11:45 Drop Dead Diva
13:05 Sc?nes de ménages
20:10 Sc?nes de ménages

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Magda Marszałek

Magda Marszałek

M jak miłość

Magda Marszałek to bohaterka, która w "M jak miłość" pojawi się od czasu do czasu. Piękna, seksowna, zawsze, gdy pojawia się wśród innych bohaterów powoduje zamieszanie. Jest jedną z najlepszych przyjaciółek Kingi Zduńskiej i wciąż p więcej

regulamin serwisu