program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

AXN HD:
00:50 Zabójcze umysły
01:45 Profil
02:40 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
03:30 Szczęśliwe zakończenia
06:00 Agenci NCIS
06:55 Agenci NCIS
07:50 Profil
08:55 Profil
09:55 Przekraczając granice
10:55 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
11:50 J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze
12:50 Hawaii Five-0
13:45 Hawaii Five-0
17:20 Agenci NCIS
18:15 Agenci NCIS
21:05 Zabójcze umysły
Fox HD:
00:50 Skazany na śmierć
01:50 The Bridge: Na granicy
02:45 Louie
03:15 Louie
03:45 Family Guy: Głowa rodziny
04:15 Family Guy: Głowa rodziny
04:50 Simpsonowie
05:15 Simpsonowie
05:40 Simpsonowie
06:10 Simpsonowie
06:40 The Cleveland Show
07:05 The Cleveland Show
07:35 Community
08:05 Community
08:30 Bob's Burgers
09:00 Bob's Burgers
09:30 Kości
10:30 Kości
11:25 Kości
12:25 Kości
13:20 Białe kołnierzyki
14:20 Białe kołnierzyki
15:15 The Listener: Słyszący myśli
16:15 Pułapki umysłu
17:10 Kości
18:10 Kości
19:05 Jeździec bez głowy
20:05 Jeździec bez głowy
21:00 Jeździec bez głowy
22:00 Jeździec bez głowy
22:55 The Bridge: Na granicy
23:55 Żywe trupy
ORF 2 :
00:50 Die Neue - Eine Frau mit Kaliber
01:45 Schlosshotel Orth
02:30 Kommissar Rex
03:15 Bianca
09:05 Schlosshotel Orth
09:50 Kommissar Rex
10:35 Die Rosenheim-Cops
RTL 9 :
00:50 Fantasmes
01:15 Charme Academy
01:50 112 Unité d'urgence
02:20 112 Unité d'urgence
02:45 112 Unité d'urgence
03:15 112 Unité d'urgence
03:40 112 Unité d'urgence
04:10 112 Unité d'urgence
11:50 112 Unité d'urgence
AXN WHITE:
00:55 Napisała: morderstwo
01:55 Partnerzy
02:45 Obrońca
03:30 Ścieżki życia
03:55 Don Matteo
04:55 Don Matteo
06:00 Don Matteo
07:05 Kancelaria adwokacka
08:05 Kancelaria adwokacka
09:05 Don Matteo
10:15 Plotkara
11:15 Don Matteo
12:20 Zaklinacze koni
13:20 Internat
15:00 Napisała: morderstwo
16:00 Don Matteo
17:15 Plotkara
18:15 Rodzina Rengoni
20:30 Profil
21:35 Piękna i bestia
22:30 Obrońca
23:30 Partnerzy
AB Channel:
00:55 Les vacances de l'amour
01:50 Les garçons de la plage
02:15 Le miel et les abeilles
02:40 Le miel et les abeilles
03:10 Karine et Ari
03:35 Karine et Ari
04:00 Salut les musclés
04:25 Salut les musclés
04:45 Salut les musclés
04:50 La croisi?re foll'amour
05:15 Le Coll?ge des c?urs brisés
05:40 Le Coll?ge des c?urs brisés
06:05 Les filles d'? côté
06:30 Premiers baisers
07:00 Premiers baisers
07:25 Premiers baisers
07:50 Hél?ne et les garçons
08:20 Hél?ne et les garçons
08:45 Hél?ne et les garçons
09:15 Melrose Place
10:25 Melrose Place
11:10 Melrose Place
12:00 Melrose Place
12:45 Melrose Place
13:35 Melrose Place
14:20 Melrose Place
15:05 Melrose Place
15:50 Melrose Place
16:40 La vie de famille
17:05 La vie de famille
17:30 La vie de famille
17:55 La vie de famille
18:20 La vie de famille
18:45 La vie de famille
19:10 La vie de famille
19:35 La vie de famille
20:00 La vie de famille
Polsat Viasat Explorer:
00:55 Auto-cuda z wysypiska
01:45 Najtwardsi kierowcy ciężarówek
02:30 Uwaga! Zasięg pracy koparki
03:25 Wielka ryba na haczyku
03:50 Wielka ryba na haczyku
04:15 Wraki-składaki z Las Vegas
05:05 Biznes w potrzebie
06:00 Wielka ryba na haczyku
06:30 Wielka ryba na haczyku
07:00 Wielka ryba na haczyku
07:30 Wielka ryba na haczyku
08:00 Uwaga! Zasięg pracy koparki
09:00 Uwaga! Zasięg pracy koparki
10:00 Uwaga! Zasięg pracy koparki
11:00 Uwaga! Zasięg pracy koparki
12:00 Uwaga! Zasięg pracy koparki
13:00 Jak to działa?
13:30 Jak to działa?
14:00 Zamieszkać w dziczy
15:00 Ben i James kontra Pustynia Arabska
16:00 Najtwardsi kierowcy ciężarówek
17:00 Najtwardsi kierowcy ciężarówek
18:00 Najtwardsi kierowcy ciężarówek
19:00 Najtwardsi kierowcy ciężarówek
20:00 Najtwardsi kierowcy ciężarówek
21:00 Heavy metalowe potwory
21:30 Heavy metalowe potwory
22:00 Komandosi
23:00 Operacje specjalne
National Geographic:
01:00 Tabu
02:00 Wszechświat znany i nieznany
03:00 Wszechświat znany
04:00 Wojna generałów
05:00 Krwawe opowieści z Tower
06:55 Katastrofa w przestworzach
07:55 Stawka warta tuńczyka
08:55 Za kratkami
09:55 Licytuj i niszcz
10:25 Licytuj i niszcz
10:55 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
11:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
11:55 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
12:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
14:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
15:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
16:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
18:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
19:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
20:00 Lata 90. Dekada, która nas połączyła
22:00 Narkotyki
23:00 Tabu
CBS Action:
01:00 Nocny kurs
02:00 Hawaii 5.0
03:00 Nietykalni
04:00 Wojna światów
06:00 4400
07:00 Gliniarz i prokurator
08:00 Prawo Burke'a
09:00 Matlock
10:00 Bez pardonu
11:00 4400
14:00 Gliniarz i prokurator
15:00 Prawo Burke'a
16:00 Matlock
17:00 Bez pardonu
National Geographic Wild HD:
01:00 Ekstremalny ranking zwierząt
02:00 Zabójcze spotkania
04:00 Człowiek i potwór
05:00 Drapieżnik doskonały
06:00 Urodzeni mordercy
09:00 Zaklinacz psów
10:00 Drapieżnik
11:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
12:00 Dzika Missisipi
13:00 Dzika Missisipi
14:00 Dzika Missisipi
15:00 Dziki Zachód
16:00 Dziki Zachód
17:00 Dziki Zachód
18:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
19:00 Specjaliści od megaakwariów
20:00 Dziki Zachód
21:00 Dziki Zachód
22:00 Dziki Zachód
23:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
Discovery Historia:
01:00 Wojna i cywilizacja
02:00 Śledztwa IPN
04:24 Ostatnie 24 godziny
05:12 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa
05:36 Polskie kroniki filmowe - ciąg dalszy
06:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
06:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
07:00 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
07:30 Zwarte szeregi, czyli z archiwum Czołówki
08:00 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa
08:30 Socjalistyczna Filmoteka Powiatowa
09:00 Kto da więcej?
09:30 Kto da więcej?
10:00 Świat na wojnie
11:00 Klub zabytkowych samochodów
11:30 Klub zabytkowych samochodów
12:00 Wydarzenia, które wstrząsnęły światem
13:00 Kolaboranci Trzeciej Rzeszy
14:00 Dzienniki I wojny światowej
15:00 Odbudować przeszłość
15:30 Odbudować przeszłość
16:00 Wynalazki, które wstrząsnęły światem
18:00 Najemnicy
20:00 Tajemnice chrześcijaństwa
21:00 Tajniki służb specjalnych
22:00 Historia polskiego rock and rolla
23:00 Wkoło Wisły
23:30 Wkoło Wisły
13 ulica:
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas
02:00 Dexter
03:00 Nowe gliny
04:00 Nieustraszony
05:00 Nieustraszony
06:00 Podkomisarz Brenda Johnson
07:00 Podkomisarz Brenda Johnson
08:00 Prawo i porządek
09:00 Prawo i porządek
10:00 Columbo
12:00 Columbo
14:00 Akta zbrodni
14:30 Akta zbrodni
15:00 Akta zbrodni
15:30 Akta zbrodni
16:00 Prawo i porządek
17:00 Prawo i porządek
18:00 Podkomisarz Brenda Johnson
19:00 Podkomisarz Brenda Johnson
20:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
21:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
22:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
23:00 Prawo i porządek: sekcja specjalna
National Geographic HD:
01:00 Tabu
02:00 Wszechświat znany i nieznany
03:00 Wszechświat znany
04:00 Wojna generałów
05:00 Krwawe opowieści z Tower
06:55 Katastrofa w przestworzach
07:55 Stawka warta tuńczyka
08:55 Za kratkami
09:55 Licytuj i niszcz
10:25 Licytuj i niszcz
10:55 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
11:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
11:55 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
12:25 Anatomia głupoty według Richarda Hammonda
14:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
15:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
16:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
17:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
18:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
19:00 Wielkie konstrukcje III Rzeszy
20:00 Lata 90. Dekada, która nas połączyła
22:00 Narkotyki
23:00 Tabu
National Geographic Wild:
01:00 Ekstremalny ranking zwierząt
02:00 Zabójcze spotkania
04:00 Człowiek i potwór
05:00 Drapieżnik doskonały
06:00 Urodzeni mordercy
09:00 Zaklinacz psów
10:00 Drapieżnik
11:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
12:00 Dzika Missisipi
13:00 Dzika Missisipi
14:00 Dzika Missisipi
15:00 Dziki Zachód
16:00 Dziki Zachód
17:00 Dziki Zachód
18:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
19:00 Specjaliści od megaakwariów
20:00 Dziki Zachód
21:00 Dziki Zachód
22:00 Dziki Zachód
23:00 Kierunek Wild: Dzika Brazylia
BBC Entertainment:
01:00 Czarna Żmija
01:40 Prawdziwe przekręty
03:55 Prawdziwe przekręty
08:05 Doktor Who
13:00 Kuchenne koszmary - USA
14:00 Kuchenne koszmary - USA
15:00 Kuchenne koszmary - USA
16:00 Kuchenne koszmary - USA
18:00 Doktor Who
19:35 Prawdziwe przekręty
22:00 Jaś Fasola
23:05 Moja rodzinka
23:45 Miranda
Animal Planet:
01:00 Górskie potwory
02:00 Górskie potwory
02:48 Policja dla zwierząt w Houston
03:36 Policja dla zwierząt w Phoenix
04:24 Na posterunku
05:12 Na ratunek przyrodzie
05:36 Małpie życie
06:00 Łowca z dziczy
06:30 Łowca z dziczy
07:00 Życie
08:00 Świat przyrody
09:00 Świat przyrody
10:00 Gwiazdy ze schroniska
10:30 Gwiazdy ze schroniska
11:00 Słodkie dzieciństwo
12:00 Kot z piekła rodem
13:00 Witamy na świecie
13:30 Witamy na świecie
14:00 Złotka z Alaski
20:00 Rzeczni osadnicy
23:00 Górskie potwory
Universal Channel:
01:00 Intelligence
02:00 Californication
02:30 Californication
03:00 Californication
03:30 Californication
04:00 Paragraf Kate
05:00 Słoneczny patrol
06:00 Słoneczny patrol
07:00 Słoneczny patrol
08:00 Bez powrotu
09:00 Bez powrotu
10:00 Żona idealna
11:00 Paragraf Kate
12:00 Paragraf Kate
13:00 Paragraf Kate
14:00 Millerowie
14:30 Millerowie
15:00 Millerowie
15:30 Millerowie
16:00 Castle
17:00 Castle
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Miami
TLC:
01:00 Krępujące utrapienia nastolatków
02:00 Wstydliwe choroby
02:48 Wstydliwe choroby: Australia
03:36 Porodówka
04:24 Ekstremalne odchudzanie
05:12 Salon sukni ślubnych
05:36 Salon sukni ślubnych
06:00 Słodki biznes - wydanie specjalne
07:00 Słodki biznes
07:30 Słodki biznes
09:00 Walka o bagaż
09:30 Walka o bagaż
10:00 Łowcy promocji
10:30 Łowcy promocji
12:00 Włoskie wesela z przepychem
12:30 Włoskie wesela z przepychem
13:00 Cygańskie siostry
14:00 Piękno do poprawki
15:00 Porodówka: następny rozdział
16:00 Izba przyjęć
17:00 Medyczne zagadki
18:00 Lekarze na sygnale
19:00 Pogotowie ślubne Randy'ego
20:00 Salon sukni ślubnych
20:30 Salon sukni ślubnych
21:00 Ślub na miarę
22:00 Naga profesja

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Magda Marszałek

Magda Marszałek

M jak miłość

Magda Marszałek to bohaterka, która w "M jak miłość" pojawi się od czasu do czasu. Piękna, seksowna, zawsze, gdy pojawia się wśród innych bohaterów powoduje zamieszanie. Jest jedną z najlepszych przyjaciółek Kingi Zduńskiej i wciąż p więcej

regulamin serwisu