program tv

Strona zawiera informacje na temat czasu emisji seriali. Pełen program tv znajdziesz w serwisie tv.wp.pl.

program tv

Beate Uhse TV:
00:35 Pariser Affären
01:40 Sexy Alm
22:00 Pariser Affären
22:30 Sexy Alm
ORF 1:
00:35 Damages - Im Netz der Macht
01:15 Desperate Housewives
02:00 Grey's Anatomy
02:40 Private Practice
03:20 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
04:05 Cold Case - Kein Opfer ist je vergessen
04:45 Two and a Half Men
06:00 101 Dalmatiner
07:30 101 Dalmatiner
08:00 Anna und die Liebe
08:25 Anna und die Liebe
08:50 Heartland - Paradies für Pferde
09:35 Dawson's Creek
10:15 Gary Unmarried
12:00 Gilmore Girls
12:40 Die Nanny
13:05 Scrubs - Die Anfänger
13:25 The Middle
13:45 Malcolm mittendrin
14:10 Malcolm mittendrin
14:30 The Big Bang Theory
14:55 How I Met Your Mother
15:15 How I Met Your Mother
15:35 Malcolm mittendrin
16:00 Malcolm mittendrin
16:25 The Middle
16:45 Scrubs - Die Anfänger
17:10 Die Simpsons
17:35 Die Simpsons
18:00 How I Met Your Mother
18:25 How I Met Your Mother
18:55 The Big Bang Theory
19:20 Two and a Half Men
20:15 Navy CIS
Kino Polska:
00:40 07 zgłoś się
01:45 07 zgłoś się
08:35 Białe tango
11:15 Stawka większa niż życie
12:25 Stawka większa niż życie
16:50 Chłopi
17:55 07 zgłoś się
19:10 07 zgłoś się
22:15 07 zgłoś się
23:15 07 zgłoś się
Polsat Romans:
00:40 Jej Szerokość Afrodyta
01:35 Hotel 52
02:35 Tylko miłość
03:35 Pamiętniki z wakacji
05:35 Pomoc domowa
06:00 Szpilki na Giewoncie
07:00 Pierwsza miłość
07:45 Pierwsza miłość
08:30 Jesteś moim życiem
09:30 Jesteś moim życiem
10:30 Pensjonat pod Różą
11:30 Jej Szerokość Afrodyta
12:30 Pomoc domowa
13:00 Hotel 52
14:00 Szpilki na Giewoncie
15:00 Tylko miłość
16:00 Pensjonat pod Różą
17:00 Jej Szerokość Afrodyta
17:50 Jesteś moim życiem
19:00 Jesteś moim życiem
20:00 Hotel 52
TF 6:
00:40 Nashville
01:25 Misfits
02:15 Misfits
03:00 Misfits
06:10 Sous le soleil
07:00 Sous le soleil
08:05 Sous le soleil
10:25 Sous le soleil
11:20 Sous le soleil
12:15 Sous le soleil
13:10 Sous le soleil
14:10 Sous le soleil
15:00 Un, dos, tres
15:50 Un, dos, tres
16:40 Un, dos, tres
17:40 Vampire Diaries
18:15 Vampire Diaries
19:10 Vampire Diaries
19:55 Vampire Diaries
Serie Club:
00:40 Sons of Anarchy
06:35 Famille d'accueil
08:10 Famille d'accueil
09:50 Famille d'accueil
13:15 Suits, avocats sur mesure
14:10 Suits, avocats sur mesure
14:55 Suits, avocats sur mesure
17:45 Stargate SG-1
18:30 Stargate SG-1
19:15 Stargate SG-1
20:00 Stargate SG-1
Südwest 3 :
00:40 Butler Parker
07:05 Rote Rosen
07:55 Sturm der Liebe
11:40 In aller Freundschaft
Sky Krimi:
00:45 Die Rosenheim-Cops
01:30 Die Rosenheim-Cops
03:45 Der Alte
04:45 Der letzte Zeuge
05:30 Der Ermittler
06:30 Ein Fall für zwei
07:30 Siska
13:10 Die Rosenheim-Cops
13:55 Die Rosenheim-Cops
14:40 Siska
15:40 Der letzte Zeuge
16:25 Der Ermittler
17:30 Der Alte
18:35 Die Rosenheim-Cops
19:25 Die Rosenheim-Cops
22:45 Der Ermittler
23:50 Der letzte Zeuge
Kuchnia+ HD:
00:50 Ser w plasterkach
04:30 Jak Piotr przykazał
07:00 Koszer macher
13:15 Łatwe przepisy na wielki apetyt
17:30 Ser w plasterkach
18:30 W głowie szefa kuchni
19:00 Łatwe przepisy na wielki apetyt
19:30 Między kasą a zapleczem
20:00 Luke Nguyen w dorzeczu Mekongu
22:00 Restauracja Jamiego: Australia
23:05 Anthony Bourdain: Bez rezerwacji
Polsat Viasat History:
00:50 Operacje specjalne
01:40 Tajna wojna
03:25 Wyprawy w czasie
04:15 Łowcy mitów
05:05 Zakazana historia
06:00 Rzymianie
07:00 Wyprawy w czasie
08:00 Tajna wojna
09:10 Farma w czasach II wojny światowej
10:20 Historia nauki
11:35 Tajemnice archeologii
12:45 Życie w czasach Jezusa
13:50 Wzgórze Świątynne
14:55 Destrukcyjne żywioły
15:20 Farma w czasach II wojny światowej
16:35 Rzymianie
17:50 Łowcy mitów
18:55 Łowcy mitów
19:55 Misja X
21:00 Nasza wewnętrzna menażeria
22:10 Muzeum pełne tajemnic
23:15 Łowcy mitów
TV5 monde:
00:50 Melting Pot Café
03:05 Roxy
03:30 Roxy
11:45 Plus belle la vie
14:00 Belle-Baie
14:50 Belle-Baie
18:30 Melting Pot Café
19:20 Melting Pot Café
RTL 2:
00:50 The Closer
01:35 True Blood
02:25 True Blood
03:15 The Closer
03:55 The Closer
TVP Seriale:
00:50 Nowa
01:45 Ojciec Mateusz
02:40 Z archiwum X
03:30 Przystanek Alaska
04:20 M jak miłość
05:55 Licencja na wychowanie
06:25 Licencja na wychowanie
07:00 Przystanek Alaska
07:55 Na dobre i na złe
08:55 M jak miłość
09:55 Rodzinka.pl
10:25 Rodzinka.pl
11:00 Rodzinka.pl
11:35 Ranczo
12:30 Ranczo
13:30 Ojciec Mateusz
14:25 Ojciec Mateusz
15:20 Licencja na wychowanie
15:50 Licencja na wychowanie
16:25 Rodzinka.pl
16:55 Ranczo
17:55 Ranczo
18:55 Na dobre i na złe
19:55 Ogniem i mieczem
21:00 Ranczo
21:55 Ranczo
22:55 Na dobre i na złe
23:55 Miasto z morza
Domo + HD:
00:55 Wielkie projekty: sekrety branży
01:45 Pierwszy dom
06:00 Hotelove
06:30 Urządzanie na planie
07:00 Pasjonatki pensjonatów
08:20 Wielkie projekty
09:50 Agent w wielkim mieście
10:15 Architektura nowoczesnej Polski
13:20 Ucieczka na wieś
15:45 Green Touch
17:00 Wielkie projekty: Australia
18:50 Green Touch
19:55 House & Home
21:45 Architektura nowoczesnej Polski
22:00 Urządzanie na planie
TV 4:
00:55 Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską
07:00 Daleko od noszy
07:35 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego
08:05 Nowy Scooby-Doo
10:00 Nieposkromiona miłość
11:00 Otchłań namiętności
12:00 Prawdziwe uczucie
14:00 Daleko od noszy
16:30 Strażnik Teksasu
18:30 Garfield Show
18:45 Garfield Show
19:00 Nowy Scooby-Doo
RTL 9 :
00:55 Charme Academy
01:25 Libertinages
01:40 Libertinages
04:40 Les destins du coeur
12:00 Gilmore Girls
12:45 Gilmore Girls
15:10 Rescue Unité Spéciale
17:40 112 Unité d'urgence
18:10 Top Models
18:35 Top Models
19:00 Gilmore Girls
19:45 Gilmore Girls
AXN Spin:
00:55 Przygody Merlina
01:55 Przygody Merlina
02:40 Robot Chicken
02:55 Robot Chicken
03:10 Robot Chicken
03:25 Robot Chicken
03:40 Łowcy duchów
04:25 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
05:05 Siły pierwotne
06:00 Łowcy duchów
07:00 90210
08:55 Szczęśliwe zakończenia
09:25 Szczęśliwe zakończenia
09:55 Dragon Ball Z Kai
10:25 Dragon Ball Z Kai
10:55 Przygody Merlina
12:55 Szczęśliwe zakończenia
13:25 Szczęśliwe zakończenia
13:55 Dragon Ball Z Kai
14:25 Dragon Ball Z Kai
14:55 Przygody Merlina
17:05 Szczęśliwe zakończenia
17:35 Szczęśliwe zakończenia
18:05 Dragon Ball Z Kai
18:35 Dragon Ball Z Kai
19:05 Przygody Merlina
20:05 90210
21:00 Prawdziwi
22:15 Prawdziwi
23:30 Robot Chicken
23:45 Robot Chicken
TVN Style:
00:55 Życie w przepychu
10:50 Sekrety chirurgii
21:20 Dramatyczne historie szpitalne

Wydarzenie tygodnia

Wiosenne weekendy! Wiosenne weekendy!

"Chichot losu" (TVP1: soboty, godzina 20.20) i "Przepis na życie" (wtorki, godzina 21.25)

czas emisji: Od marca w soboty i niedziele

bohater tygodnia

Magda Marszałek

Magda Marszałek

M jak miłość

Magda Marszałek to bohaterka, która w "M jak miłość" pojawi się od czasu do czasu. Piękna, seksowna, zawsze, gdy pojawia się wśród innych bohaterów powoduje zamieszanie. Jest jedną z najlepszych przyjaciółek Kingi Zduńskiej i wciąż p więcej