Najnowsze sezony i odcinki

Odcinek 10

Krew z krwi: Odcinek 10

Sandra i Carmen jadą samochodem. Obie są przerażone. Przyjaciółka Roty wyznaje, że Rosiak nigdy im nie odpuści. Samochód...

Odcinek 9

Krew z krwi: Odcinek 9

Carmen pomaga Janowi i chłopakom w pakowaniu. Mają jechać na wycieczkę. Franek jest zaniepokojony, że matka zrezygnowała z...

Odcinek 8

Krew z krwi: Odcinek 8

Carmen widzi w dokumentach adwokata, że Luther przyznał się do zabójstwa mężczyzny na przystani i został zatrzymany...

Odcinek 7

Krew z krwi: Odcinek 7

Kłos przesłuchuje Carmen. Pokazuje jej zdjęcie zrobione podczas jej wizyty u Rosiaka i zarzuca sterowanie całą akcją.

Najnowsze recenzje

Moc jest w nich silna

Moc jest w nich silna

2015-10-16 22:24:40

Serial animowany „Star Wars: Rebelianci” był jedną z pierwszych ważniejszych inicjatyw, jakie podjął Disney po przejęciu władzy nad uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Złośliwcy nie mogli się doczekać Myszki Miki biegającej z mieczem świetlnym. Z kolei optymiści, mający w pamięci serial „Clone Wars”, wiedzieli, że „Rebelianci” są w dobrych rękach i ten projekt ma szansę być czymś ciekawym nie tylko dla młodych, niewybrednych odbiorców.

"Newsroom" sezon 3.:  pociągająca telewizyjna utopia

"Newsroom" sezon 3.: pociągająca telewizyjna utopia

2015-07-21 08:12:22

O kulisach pracy w telewizji powstało wiele filmów i seriali. Nie wszystkim udało się ukazać świat za kamerami na tyle interesująco, by zapisać się w pamięci widzów. 3. sezon "Newsroomu" udowadnia, że o dziennikarstwie można mówić w sposób ciekawy i trzymający w napięciu jak dobry thriller. Niestety, tak jak każda historia również ta musiała dobiec końca.

''Czysta krew'': Wyssany do cna?

''Czysta krew'': Wyssany do cna?

2012-07-13 13:29:08

Po trzech udanych sezonach "Czystej krwi" nadszedł niespodziewany upadek. Fani produkcji Alana Balla powinni być pogrążeni w rozpaczy, ponieważ czwarta odsłona przygód Sookie Stackhouse i mieszkańców Bon Tomps okazała się być tą najgorszą.

Holmes na jakiego czekaliśmy

Holmes na jakiego czekaliśmy

2012-04-18 16:37:25

Pierwsza dekada XXI wieku przyniosła kinomanom kolejną interpretację kultowych postaci za sprawą wybuchowych produkcji Guya Ritchiego, który zdecydowanie odmłodził skostniałe już nieco ikony, obsadzając w rolach głównych Roberta Downeya Jr. i Jude'a Law. I chociaż wypełniony spektakularnymi efektami specjalnymi, dynamicznymi pojedynkami i scenami w zwolnionym tempie "Sherlock Holmes" przypadł do gustu zarówno widzom jak i krytykom, to nie do twórcy "Przekrętu" i "Porachunków" należy prawdopodobnie jak dotąd najlepsze urzeczywistnienie Doyle'owskich pomysłów. Dość niespodziewanie to właśnie przeniesienie jego opowiadań w czasy współczesne, choć karkołomne i wymagające pisania "Przygód Sherlocka Holmesa" niemal na nowo, okazało się strzałem w dziesiątkę.

Najnowsze niezapomniane seriale

(Nie)zapomniane seriale: "Jan Serce"

(Nie)zapomniane seriale: "Jan Serce"

14:50 | 9 lutego 2012

"Jan Serce" to jeden z telewizyjnych hitów lat 80. Produkcja składała się jedynie z dziesięciu odcinków. Mimo tak małej liczby epizodów, twórcom udało się zaprosić do obsady wielu znanych aktorów. Sprawdźcie, co dziś dzieje się z głównymi bohaterami serialu.

(Nie)zapomniane seriale: "The Benny Hill Show"

(Nie)zapomniane seriale: "The Benny Hill Show"

07:14 | 21 czerwca 2011

Czy pamiętacie jeszcze tego brytyjskiego komika, który w pewnym momencie był popularny na całym świecie, także w Polsce?

(Nie)zapomniane seriale: Bonanza

(Nie)zapomniane seriale: Bonanza

00:00 | 12 kwietnia 2010

"Bonanza" to jeden z najpopularniejszych seriali westernowych w historii.

(Nie)zapomniane seriale: "Przyjaciele"

(Nie)zapomniane seriale: "Przyjaciele"

00:00 | 13 listopada 2009

Przez 10 lat wzruszali i rozśmieszali miliardy ludzi na całym świecie. Czas by Polska pożegnała telewizyjnych Przyjaciół.

regulamin serwisu