Najnowsze sezony i odcinki

Odcinek 13

Przyjaciółki: Odcinek 13

Anka podejrzewa Pawła o romans. Przypadkowo widzi męża z Ingą wychodzących z hotelu, w którym Paweł miał wcześniej...

Odcinek 12

Przyjaciółki: Odcinek 12

Przedszkole przygotowuje się do obchodów Dnia Dziecka. Mieszkająca u Zuzy Patrycja bardzo przeżywa rozstanie z Michałem. Anka...

Odcinek 11

Przyjaciółki: Odcinek 11

Piotr wyzna Indze prawdę o swoim małżeństwie z Marzeną (Anna Gzyra). Paweł będzie pomagał byłej żonie Matysiaka w knuciu...

Odcinek 1

Nad rozlewiskiem: Odcinek 1

Dalszy ciąg opowieści o życiu i miłości trzech pokoleń kobiet - Barbary, Gosi i Marysi. Małgosia i Konrad wspominają...

Najnowsze recenzje

''Czysta krew'': Wyssany do cna?

''Czysta krew'': Wyssany do cna?

2012-07-13 13:29:08

Po trzech udanych sezonach "Czystej krwi" nadszedł niespodziewany upadek. Fani produkcji Alana Balla powinni być pogrążeni w rozpaczy, ponieważ czwarta odsłona przygód Sookie Stackhouse i mieszkańców Bon Tomps okazała się być tą najgorszą.

Holmes na jakiego czekaliśmy

Holmes na jakiego czekaliśmy

2012-04-18 16:37:25

Pierwsza dekada XXI wieku przyniosła kinomanom kolejną interpretację kultowych postaci za sprawą wybuchowych produkcji Guya Ritchiego, który zdecydowanie odmłodził skostniałe już nieco ikony, obsadzając w rolach głównych Roberta Downeya Jr. i Jude'a Law. I chociaż wypełniony spektakularnymi efektami specjalnymi, dynamicznymi pojedynkami i scenami w zwolnionym tempie "Sherlock Holmes" przypadł do gustu zarówno widzom jak i krytykom, to nie do twórcy "Przekrętu" i "Porachunków" należy prawdopodobnie jak dotąd najlepsze urzeczywistnienie Doyle'owskich pomysłów. Dość niespodziewanie to właśnie przeniesienie jego opowiadań w czasy współczesne, choć karkołomne i wymagające pisania "Przygód Sherlocka Holmesa" niemal na nowo, okazało się strzałem w dziesiątkę.

Amerykańska rewolucja polskiej telewizji

Amerykańska rewolucja polskiej telewizji

2012-04-04 12:03:33

Serial "Krew z krwi" skupia się wokół historii jednej rodziny z Trójmiasta. Główna bohaterka Carmen Rota-Majewska, w tej roli Agata Kulesza, przez życiowe okoliczności zostaje wciągnięta w świat mafijnych interesów. Samo jej imię, niczym z francuskiej opery, posiada w sobie znamiona dramatyzmu. Rodzina kobiety od pokoleń zamieszana jest w nielegalny handel. Przykrywką dla ich przestępczej działalności jest przystań jachtowa w Gdyni. W efekcie podjęcia szeregu złych decyzji Carmen traci swoją złudną stabilizację i zmuszona jest walczyć o bezpieczeństwo swojej rodziny. Jej największym wrogiem jest mafia, która domaga się zwrotu niewyobrażalnie dużego długu.

''Gra o tron'', sezon 1.: Nadchodzi zima [DVD]

''Gra o tron'', sezon 1.: Nadchodzi zima [DVD]

2012-03-19 09:26:17

Bardzo trudno jest nakręcić przyzwoity film fantasy, o czym mogą zaświadczyć twórcy "Wiedźmina", "Eragona" czy "Złotego kompasu". Takie wyjątki jak trzy części "Władcy Pierścieni" czy cztery z ośmiu filmów o Harrym Potterze tylko potwierdzają tę regułę. Dlatego, kiedy za ekranizację "Pieśni lodu i ognia" George'a R. R. Martina nie zabrało się studio gotowe wyłożyć kwotę rzędu kilku miliardów dolarów, ale jeden z popularnych kanałów telewizyjnych, można było spodziewać się najgorszego. Nawet jeśli tą telewizją było słynące z kapitalnych produkcji HBO.

Najnowsze niezapomniane seriale

(Nie)zapomniane seriale: "Jan Serce"

(Nie)zapomniane seriale: "Jan Serce"

14:50 | 9 lutego 2012

"Jan Serce" to jeden z telewizyjnych hitów lat 80. Produkcja składała się jedynie z dziesięciu odcinków. Mimo tak małej liczby epizodów, twórcom udało się zaprosić do obsady wielu znanych aktorów. Sprawdźcie, co dziś dzieje się z głównymi bohaterami serialu.

(Nie)zapomniane seriale: "The Benny Hill Show"

(Nie)zapomniane seriale: "The Benny Hill Show"

07:14 | 21 czerwca 2011

Czy pamiętacie jeszcze tego brytyjskiego komika, który w pewnym momencie był popularny na całym świecie, także w Polsce?

(Nie)zapomniane seriale: Bonanza

(Nie)zapomniane seriale: Bonanza

00:00 | 12 kwietnia 2010

"Bonanza" to jeden z najpopularniejszych seriali westernowych w historii.

(Nie)zapomniane seriale: "Przyjaciele"

(Nie)zapomniane seriale: "Przyjaciele"

00:00 | 13 listopada 2009

Przez 10 lat wzruszali i rozśmieszali miliardy ludzi na całym świecie. Czas by Polska pożegnała telewizyjnych Przyjaciół.

regulamin serwisu