Bohater tygodnia

Andrzej Budzyński
źródło: AKPA

Andrzej Budzyński 

Postać z serialu :M jak miłość

OCEŃ POSTAĆ:

OCENA:

Ocena3.66

(974 głosów)

Jest prawnikiem i pochodzi z rodziny z wielkimi tradycjami w tym zawodzie. Oprócz inteligencji jego atutem jest wygląd, dzięki któremu przyciąga kobiety jak magnes. Są one dla niego swoistego rodzaju pożywieniem, dzięki któremu może funkcjonować.

Budzyński to poza tym ambitny, uparcie dążący do celu Casanova, który spotyka się z wieloma kobietami naraz. Zafascynowany Martą. Bardzo długo stara się o jej względy i wreszcie udaje mu się ją zdobyć. Próbował wielokrotnie, a zaczęło się zupełnie przypadkowo. Pojawił się w 637. odcinku "M jak Miłość" jako przeciwnik sędzi Marty. Na początku mocno nadepnął jej na odcisk. Tym bardziej, że bronił gangsterów.

Z czasem ich znajomość zaczyna przeradzać się w coś więcej. Randki, pocałunki, wspólne przebywanie ze sobą oznaczają, że między nim, a Martą zaczyna dziać się coś poważnego. W pamięci widzów z pewnością zapadła szczególnie jedna scena, gdy Andrzej patrzy niesamowitym wzrokiem na Martę w jej mieszkaniu, gdy ta otulona jest jedynie szlafrokiem. Jest pewny siebie i wie, czego chce, jednak ma też słabość, która może go w końcu zgubić.

Chodzi o nadmierne umiłowanie kobiet. Marta, jak się wkrótce okaże jest dla zabójczo przystojnego Budzyńskiego tylko jedną z kochanek. Obiecał, że się ustatkuje, tymczasem nadal romansuje na boku z innymi kobietami. W najbliższych odcinkach odwoła randkę z Martą pod pretekstem spotkania zawodowego.

Do spotkania dojdzie, ale po drugiej stronie stołu będzie siedziała seksowna kobieta. Marta zobaczy to, a Budzyński swoim czarodziejskim głosem i spojrzeniem nadal będzie przekonywał ją, że wszystko jest w porządku.

Zobacz wywiad z aktorem grającym Budzyńskiego Krystianem Wieczorkiem


Zobacz także:

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD
GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH
KONIEC CZARNEGO CHARAKTERU W "M JAK MIŁOŚĆ'
ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~marek.stefan1 [2013-03-03 15:45]

Oczywiście jaką meledyjkę ma w telefonie jaką słychać w serialu M jak miłość?

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~marek.stefan1 [2013-02-28 00:35]

facet może być,ale czy ktoś wie co on ma za melodyjkę w telefonie? co to za utwór? proszę o podpowiedź.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~magda [2011-02-10 13:37]

andrzej
przepiękny i ideał faceta ;)))

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~sarah536453 [2010-12-15 09:12]

Marta i Andrzej
dla mnie jest super sexy,a co do Marty.... to powinni ją wymienić na kogoś milszego bo mnie ona działa na nerwy..... ale Budzyński niczego sobie , tylko co on widzi w Marcie to ja nie wiem

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~syma [2009-12-25 10:09]

wyrzucić
Wyrzucić z serialu razem z rozlazłą Martą.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~ble [2009-12-04 11:58]

Budzyński i Marta
wyrzucić te marudy z ekranu

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Ali [2009-12-04 10:31]

Budzyński...
Jakiż on przystojny.To nie Mrtoczek,ale on ma wygląd geja. Ktoś tu pomylił role. Ani przystojny ani pociągający,chyba że dla takich kobiet jak głupia Marta. Od razu widać z jego sposobu bycia,że jest fałszywy, buźka alfonsowata (tak ucharakteryzowana) i.... też reprezentuje prawo. Jeśl imamy takich przedstawicieli prawa jak Marta i Budzyński, to nie ma co się dziwić, że nie ma sprawiedliwości. Jedno drugiemu przeczy.Tacy ludzie nie umieją sprawiedliwie oceniać sytuacji.Ani Marta ani Budzyński nie powinni piastować takiego stanowiska.Nieucziwi nieudolni w życiu nie mogą być dobrymi sędziami i prawnikami.Rerzyserzy zastanówcie się nad tym!!!!!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~Danka [2009-12-04 06:53]

Bzdura
Idol? ha ha ha Napewno nie mój!

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~Grazka52 [2009-12-04 01:39]

Sędzie Mostowiak i beznadziejna glupota.
Obrzydliwy człowiek, a pani sedzia beznadziejnie naiwna.Myslalam ze nie mozna byc tak naiwnym w zyciu ale cóz mylilam sie ,kto mi powie dlaczego czlowiek ktory innych osądza sam jest tak durny?Czasem jest mi aż wstyd za zachowani pani sedzi.Dla mnie ta rola jest szyta "grubymu nićmi"prosze zrobcie cos z ta rolą bo szkoda kobiety.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~neea [2009-12-03 20:06]

wkurzajacy aktor
Dla mnie ten czlowiek jest wyjatkowo wkurzajacy i antypatyczny! A gdzie mu do seksownosci czy przystojniactwa!?Taki typ w stylu karpiniuki z platformy a tego nie cierpie!! W tym serialu ten facet mnie zniecheca do ogladania tak jak i marysia, mroczki , magda i a najbardziej antypatyczna jest ta dziewczynka- zosia, ta to wyjatkowo wkurzajaca postac! Fe! Zabierzcie tego dzieciaka z tymi zebami przerazajacymi i stara malutka! Jest obrzydliwa jak na dziecko a zrobili z niej - aktorke?? czyje to dziecko? jakie ma uklady zeby tam grac?? FE!

odpowiedz

100 pytań do...

Czy Paweł i Asia rozstaną się?

Czy Paweł i Asia rozstaną się?

To już pewne! Będzie rozwód! Asia i Paweł Zduńscy z "M jak miłość" nie rozstaną się w zgodzie. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Joanna dowie się, że Paweł wniósł sprawę o rozwód. Jan będzie ją wtedy buntować, by za żadne...

regulamin serwisu