Bohater tygodnia

Andrzej Budzyński
źródło: AKPA

Andrzej Budzyński 

Postać z serialu :M jak miłość

OCEŃ POSTAĆ:

OCENA:

Ocena3.66

(969 głosów)

Jest prawnikiem i pochodzi z rodziny z wielkimi tradycjami w tym zawodzie. Oprócz inteligencji jego atutem jest wygląd, dzięki któremu przyciąga kobiety jak magnes. Są one dla niego swoistego rodzaju pożywieniem, dzięki któremu może funkcjonować.

Budzyński to poza tym ambitny, uparcie dążący do celu Casanova, który spotyka się z wieloma kobietami naraz. Zafascynowany Martą. Bardzo długo stara się o jej względy i wreszcie udaje mu się ją zdobyć. Próbował wielokrotnie, a zaczęło się zupełnie przypadkowo. Pojawił się w 637. odcinku "M jak Miłość" jako przeciwnik sędzi Marty. Na początku mocno nadepnął jej na odcisk. Tym bardziej, że bronił gangsterów.

Z czasem ich znajomość zaczyna przeradzać się w coś więcej. Randki, pocałunki, wspólne przebywanie ze sobą oznaczają, że między nim, a Martą zaczyna dziać się coś poważnego. W pamięci widzów z pewnością zapadła szczególnie jedna scena, gdy Andrzej patrzy niesamowitym wzrokiem na Martę w jej mieszkaniu, gdy ta otulona jest jedynie szlafrokiem. Jest pewny siebie i wie, czego chce, jednak ma też słabość, która może go w końcu zgubić.

Chodzi o nadmierne umiłowanie kobiet. Marta, jak się wkrótce okaże jest dla zabójczo przystojnego Budzyńskiego tylko jedną z kochanek. Obiecał, że się ustatkuje, tymczasem nadal romansuje na boku z innymi kobietami. W najbliższych odcinkach odwoła randkę z Martą pod pretekstem spotkania zawodowego.

Do spotkania dojdzie, ale po drugiej stronie stołu będzie siedziała seksowna kobieta. Marta zobaczy to, a Budzyński swoim czarodziejskim głosem i spojrzeniem nadal będzie przekonywał ją, że wszystko jest w porządku.

Zobacz wywiad z aktorem grającym Budzyńskiego Krystianem Wieczorkiem


Zobacz także:

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD
GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH
KONIEC CZARNEGO CHARAKTERU W "M JAK MIŁOŚĆ'
ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

100 pytań do...

Czy Paweł i Asia rozstaną się?

Czy Paweł i Asia rozstaną się?

To już pewne! Będzie rozwód! Asia i Paweł Zduńscy z "M jak miłość" nie rozstaną się w zgodzie. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Joanna dowie się, że Paweł wniósł sprawę o rozwód. Jan będzie ją wtedy buntować, by za żadne...

regulamin serwisu