Bohater tygodnia

Artur Kulczycki
źródło: AKPA

Artur Kulczycki 

Postać z serialu :Pierwsza miłość

OCEŃ POSTAĆ:

OCENA:

Ocena4.43

(4 636 głosów)

Artur Kulczycki był nazywany dyżurnym macho i "Piotrusiem Panem" serialu "Pierwsza miłość". W trakcie trwania serii chłopak przechodzi powolną przemianę, choć nadal ma skłonność do "pakowania się" w kłopoty.

Artur jest synem Piotra Kulczyckiego. W pierwszych odcinkach traci matkę, pozostając pod opieką ojca. Jest casanova, zmienia dziewczyny jak rękawiczki. Jego pierwszą miłością jest Kinga. Postawa bohatera powoli zmieniała się - najpierw pod wpływem wpadki, której owocem jest córka Stasia, następnie pod wpływem miłości do Edyty - jedynej kobiety, którą Artur obdarzył prawdziwym uczuciem. Wkrótce, za sprawą ojca swojej ukochanej, popadł w znaczne długi, które musiał spłacić gangsterom działającym pod przywództwem kryminalisty Medyka. Były one związane z nielegalnymi zakładami w których bohater wziął udział.

Wpada w poważne tarapaty związane z zemstą drabów. Musiał zwrócić im pieniądze, co czyni. wkrótce okazało się, że musi im zapłacić ponownie ogromną kwotę, bowiem gangsterzy przejęli dług jaki chłopak zaciągnął przegrywając w pokera ze swoim znajomym. Trafił w ręce przestępców. Był przez nich torturowany i bity.

Po dogadaniu się z jednym z opryszków Medykiem ma zostać uwolniony poprzez upozorowanie porwania i tym samym zmuszenie swojego ojca do zapłacenia okupu. We wszystko włącza się policja. Artur zostaje wywieziony do lasu, gdzie od śmierci ratuje go ukryta pod kurtką piersiówka. Wkrótce policja złapała Medyka, zaś Artur przybył na własny pogrzeb.

Po złożeniu wszystkich wyjaśnień wrócił do "normalnego" życia i zdał sobie sprawę z tego, że kocha Kingę. Ostatnio założył własną firmę pod nazwą "Pierwsza Miłość". Jego wspólnikiem jest Rafał, który "smali cholewki" do Kingi. Najpierw Artur próbuje go zniechęcić, ale z czasem odpuszcza sobie znajomość z Kingą.

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: +1 [1]
~me [2009-10-03 07:16]

ja tam go lubie
fajnie gra Artura....Bez niego ten serial bylby nudny

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~w4 [2009-09-18 21:44]

hahahahhaha maczo i piotrus pan xD jego genialne 'aktorstwo' zostawia wiele do zyczenia a cala ekipe 'serialu' takiego jak pierwsza miłość powinno odesłać się do jakiegoś obozu...

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~nick :) [2009-09-12 14:38]

ej
jak coś tak brzydkiego może być uznane za amanta ?:D

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~cora [2009-09-12 11:46]

mało sympatyczny zarozumiały, arogancki chłoptaś.Jego głównym celem życia jest oskubanie własnego ojca ze wszystkiego.Sam niezdolny stworzyć nic pożytecznego.No i ta dłuuuga szyja zakończona łbem perkoza. Sama ślicz!!!!

odpowiedz

100 pytań do...

Czy Paweł i Asia rozstaną się?

Czy Paweł i Asia rozstaną się?

To już pewne! Będzie rozwód! Asia i Paweł Zduńscy z "M jak miłość" nie rozstaną się w zgodzie. Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych Joanna dowie się, że Paweł wniósł sprawę o rozwód. Jan będzie ją wtedy buntować, by za żadne...

regulamin serwisu