Co się dzieje z Anną Przybylską?

2014-02-12 12:53:00 155 opinii

Poprzednie Następne Co się dzieje z Anną Przybylską? ( źródło: AFP )

''Chciałabym wyjść z tej sytuacji. (...) Jeszcze trochę pożyć. Bardzo głęboko wierzę, że mi się to uda''

Kilka miesięcy temu Anna Przybylska zniknęła z mediów. Nikt nie przypuszczał wówczas, że aktorka zmaga się z ciężką chorobą. Wiadomość, że walczy z nowotworem była dla wszystkich szokiem.

Sama zainteresowana nie komentowała sensacyjnych doniesień na swój temat. W ten sposób otworzyła pole do spekulacji, których liczba z każdym dniem rosła. Kolorowa prasa prześcigała się w domysłach.

Mówiło się, że gwiazda poddała się dwóm operacjom, bo pierwszy zabieg usunięcia guza trzustki nie wystarczył. Rozpisywano się na temat chemioterapii, której poddawana jest chora.

W końcu po tygodniach niedomówień Przybylska wyznała, że czuje się dobrze i że jest pod opieką wspaniałych specjalistów. Od tego czasu Anna znów jakby zapadła się pod ziemię.

Ostatnie zachowanie aktorki może jednak budzić pewien niepokój. Na aktualnych zdjęciach zamieszczanych przez nią na profilu społecznościowym zauważyć można, że bardzo schudła. Wciąż unika publicznych wystąpień. Nie pojawiła się nawet na gali wręczenia statuetek "Viva! Najpiękniejsi", której została laureatką.

W najnowszym wywiadzie wspomina m.in., że pogodziła się z Bogiem i nie robi już dalekosiężnych planów. Wyznania gwiazdy "Złotopolskich" odczytywać można jako pewnego rodzaju rozliczenie z życiem.

Czy fani słusznie się o nią martwią?

KJ/AOS

Złotopolscy Skocz do serialu:
Złotopolscy

oceń
72
25
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: -9 [21]
~jaga [2014-02-13 18:04]

jedna z najbardziej prostackich i nie wychowanych aktorek. Bardzo wulgarna! Ale skąd miała nabyć wartosci kulturalnych? W związku nieformalnym z kopaczem z któryum ma troje bajstrukow?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -3 [5]
~daisy [2014-02-16 11:38]

Nigdy nie jest za późno na nawrócenie. Tylko odmawianie Różańca pomoże zagubionym odnaleźć sens. A przez Różaniec Matka Boża obiecuje, że otrzymacie wszystko. Sama tego doświadczyłam, ale wcześniej Matka Boża dała mi siły porzucić zło w moim życiu. Romans z żonatym-wtedy nie zdawałm sobie sprawy, że jest to grzech śmiertelny, a tak bardzo go kochałam, nie miałam sił, aby to skończyć, dopiero modlitwa na Różańcu wyprostowała moje drogi. Polecam tą modlitwę wszystkim i zagubionym i nawet bez wiary, Matka Boża Cię uzdrowi. Pani Przybylskiej też, bo mimo naszych największych grzechów i niewierności Bóg nas bardzo kocha i chce każdego uszczęśliwić.

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
~er [2014-02-15 12:49]

nie powiem , calkiem ladna, zwlaszcza oczy. Ale glupia jak but, dosc prostacka, u Wojewodzkiego tak przynamniej wypadla kiedys.

odpowiedz

Ocena: -10 [10]
~pedrto [2014-02-13 19:38]

Nasza pastuszka zachorowała, bo krów nie oporzadzała. Oj jaka ta Przybylska biedna, nie ma co jesć, buhahaha.

odpowiedz

Ocena: +1 [3]
~.max [2014-02-13 19:59]

Lekarstwo na raka Dr.Gorga Ashkara pomaga sto procent wszystkie rodzaje Raka sa Filmy You Tube

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [4]
~Ewa [2014-02-13 19:51]

A tak wrzeszczala, ze dziennikarze ją opisują , a teraz prosi by o niej pisać, życie uczy jednak pokory , życzę zdrowia

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +2 [2]
~janusz [2014-02-13 20:24]

Pani Ania jest nie tylko piekna kobieta , ale i wspaniala partnerka i mama , zycze Jej pelnego powrotu do zdrowia ze wzgledu na rodzine , ale tak troche i ze wzgledu na siebie bo uwielbiam Ja ogladac w filmach - jest przesliczna .

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~ralf [2014-02-13 19:55]

Aniu zdrówka Ci życzę,jesteś wspaniałą i piękną kobietą.Obyś szybko wróciła do zdrowia.

odpowiedz

Ocena: +2 [4]
~szok [2014-02-13 19:49]

Jak czytam te komentarze to przestaję się dziwić dlaczego Polska to taki grajdół!

odpowiedz

Ocena: -7 [7]
~kryka [2014-02-13 19:20]

Chyba zle już z Anią,skoro nagle weszła w szeregi "katoli" i poszła się spowiadać do jakiegoś-być może-klechę pedofila,którego co dopiero obsmarowała na Facebooku. W dodatku żyjąc w związku niesakramentalnym,na pewno otrzymała rozgrzeszenie i lepiej sie poczuła. Kiedy trwoga ,to do Boga?

odpowiedz

Dziś w TVpilot

pełen program TV

regulamin serwisu