"Rodzina zastępcza": Piękna, utalentowana i tajemnicza

2013-10-02 11:20:00 75 opinii

Poprzednie Następne "Rodzina zastępcza": Piękna, utalentowana i tajemnicza ( źródło: AFP )

Gabriela Kownacka - aktorka, której nikt do końca nie poznał

Gabriela Kownacka zagrała w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych. Jej ostatnią kreacją była rola w serialu "Rodzina zastępcza".

Była jedną z najukochańszych polskich aktorek. Śliczna blondynka o pięknym uśmiechu zauroczyła publiczność od pierwszych występów na ekranie.

Życie w blasku fleszy nie było dla niej. Nie lubiła mówić o sobie. Skromna i tajemnicza - była artystką, której nikt do końca nie poznał.

Przedstawiamy mniej znane szczegóły z życia słynnej aktorki, którą pokochały miliony.

KJ/AOS

Rodzina zastępcza plus Skocz do serialu:
Rodzina zastępcza plus

oceń
139
7
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: -34 [40]
~Bobul [2013-10-03 11:14]

Rodzina zastępcza a roi się tam od błędów-dzieci przybrane mówią do matki ciociu tak samo jak to Urszuli siostry matki, często pokazują dom z ulicy oświetlony a we wnętrzu są tylko lampy stojące ( serial kręcili w studio jak ktoś nie wie ).goście od razu wchodzą do kuchni czy pokoju a czasem pokazują dzwi wejściowe.... Jednak najlepszy jest posterunkowy-ciota w najczystszej postaci-tych jego głupot nie da sie słuchać....

odpowiedz

pokaż 5 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +14 [20]
~NICO [2013-10-02 15:37]

Szkoda takich ludzi jak właśnie ta aktorka. Podzielam pogląd wielu tu forumowiczów którzy ubolewają nad tym że tego typu osobowości jak Pani Kownacka często spotyka bolesny los. Ale czy nie jest też tak że właśnie w takim momencie okazuje się co dała ludziom religia? Właśnie w takich chwilach jak ta gdy umiera ktoś naprawdę wartościowy widać że powszechne kościoły nominalnego chrześcijaństwa zawiodły. Ponieważ nie dają ludziom należytego przekazu i najważniejszej wiedzy ze Słowa Bożego - Biblii mówiązcej o nadziei zmartwychwstania. Jest to zadanie dla Kościoła żeby przedstawiał ludziom najważniejszą prawdę biblijną o jakiej zapewniał Jezus Chrystus. Wiem że zaraz ktos tu powie że nie miejsce tu na takie dyskusje. Otóż dyskusja o nadziei zmartwychwstania jaką głosił Jezus jest jak najbardziej zawsze na miejscu. Przecież to w Biblii jest mowa o żywocie wiecznym. Zaś powszechne kościoły rozwadniają prawdy Biblijne i zamiast przedstawiać ludziom prawdę ze Słowa Bożego to hipnotyzują ludzi pogańskimi wierzeniami w piekło, życie w niebie i w każdej innej postaci tylko nie to co głosił Jezus. Otóż Syn Boży mówił bardzo wyrażnie i jednoznacznie że ludzie zostali stworzeni przez Boga do życia wiecznego tu na ziemi. Dlatego zamiast tkwić w beznadzei którą utrwalają w ludziach kościoły trzeba koniecznie czytać, studiować i analizować Biblię. Bo poznanie prawdy w niej zawartej daje ogromną nadzieję i otuchę na to że na tym życiu wszystko się nie kończy. Śmierć kochanej przez nas osoby zawsze jest bolena. Nawet Jezus zapłakał gdy Jego przyjaciel Łazarz zmarł. Ale nie był to płacz beznadziei. Był to płacz przywiązania i miłości do przyjaciela. Podobnie dziś znając dokładnie na czym polega WIELKA OBIETNICA jaką przyrzekł nam Sam Bóg będziemy mogli patrzeć z pozytywna nadzieja w realną przyszłość. Mgławica Sambrero oznaczona kodem M104 w katalogu Messiera znajduje się od nas 28 milionów lat ŚWIETLNYCH ! Jak potężny musi być Bóg który stworzył tak gigantyczny Kosmos. Czym więc jest dla Boga spełnic przyrzeczone obietnice? To o czym tu mówię , nie mówię żeby komus wytykać że nie zna Bibli ale mówię o tym dlatego żeby wreszcie ktoś zrozumiał że Obietnice Boże to poważna sprawa i zaczął sie powaznie nad nimi zastanawiać. Będzie mu wtedy o wiele łatwiej żyć . Pozdrawiam wszystkich.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: -27 [29]
~lol [2013-10-03 11:53]

a ja wbrew pozorom nie cierpie tego kiczu rodzina przestepcza i nie lubiłam tej kownackiej

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [2]
~n [2013-10-03 16:10]

Kownacka jest tylko aktorką, nie przesadzajcie ;) Rola była wręcz "pod nią" napisana i świetnie ją zagrała. Za to Brutter aka Andrzej Grembowicz to antypisuar - Rodziana zastępcza czy Ranczo ewidentnie to pokazują. Szkoda że w tak fajne seriale tyle wsadził jadu, kłamstwa i protuskowej propagandy. Swoją drogą jak oglądam stare odcinki (szczególnie gdzie wprost narzeka na władzę za rządów PIS) to mam przynajmniej tę satysfakcję że widzę jaki to był (jest?) beton... Ciekawe czy był w PZPR?

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~jadzia [2013-10-03 14:51]

teraz jest moda na opluwanie i wymądrzanie się, ale ja będe demode - mnie się serial "Rodzina zastępcza" podobał i podoba się nadal, a w nim Pani Gabrysia, mimo, że niektóre odcinki ogladm już po raz któryś

odpowiedz

Ocena: -8 [8]
~karolka [2013-10-03 14:40]

Serial głuptawy jak to serial! ale miło się oglądało. Jedyną wadą była beznadziejnia gra Kownackiej. Czy nikt nie zauważył jej sztuczności, jej łypania w kamerę jakby chciała swoją buźkę wsadzić nam do domów, żeby usłyszeć jaka to nie jest śliczna... Moim zdaniem, te dzieci były bardziej naturalne.

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: -4 [4]
~As [2013-10-03 14:48]

Nehrebecka ładniejsza.
Nehrebecka ładniejsza.

odpowiedz

Ocena: +7 [9]
~Paweł [2013-10-03 14:09]

Wielki człowiek, Wielka aktorka. Pełna ciepła i uroku. Brakuję nam Ciebie.

odpowiedz

Ocena: +4 [6]
~mbn [2013-10-03 13:36]

Serial możne i fajny tylko ta czarna to frechowny bachor nie cierpię jej a ten Romuś to tak sztucznie gra i te sztywne ruchy w Kuzaja mnie ale serial nadal oglądam najlepsza to jest ta Aleutka jak by z księżyca spadła . Ale naj lepsza to jest Gabrysia bardzo ja lubiłam bardzo ciepły człowiek nieodżałowana aktorka bardzo szkoda ze nie ma jej wśród nas .

odpowiedz

Ocena: +8 [8]
~Ada [2013-10-03 13:29]

Jak miło czytać pochlebne komentarze,ja też się do nich przyłączam.Pani Kownacka zostawiła po sobie tylko miłe wspomnienia

odpowiedz

Dziś w TVpilot

pełen program TV

regulamin serwisu