"Komisarz Alex": Śmierć Bromskiego

2013-04-05 13:00:00 23 opinii

Poprzednie Następne "Komisarz Alex": Śmierć Bromskiego ( źródło: TVP )

Śmierć Bromskiego

Trudne chwile czekają fanów serialu "Komisarz Alex" - już w najbliższym odcinku zginie główny bohater, Marek Bromski, a Kuba Wesołowski pożegna się z produkcją.

Śmierć Bromskiego widzowie zobaczą w 6. epizodzie nowego sezonu. Wszyscy pytają, dlaczego tak wspaniały policjant musiał zginąć?

- Powody są dwa – wyjaśnia Monika Jóźwik, producentka serialu.

- Raz, że Kuba Wesołowski postanowił pożegnać się z rolą Bromskiego ze względu na swoje inne zobowiązania zawodowe, a dwa – taki scenariusz przewidzieli twórcy oryginalnej wersji serialu. Włosi zmieniali opiekuna swojego czworonożnego komisarza aż czterokrotnie. Naszym Aleksem po śmierci Bromskiego zajmie się Michał Orlicz, w roli którego zobaczymy Antoniego Pawlickiego.

Bromski zginie jak na prawdziwego bohatera przystało – w akcji. Zostanie zastrzelony przez psychopatycznego zabójcę, Tomasza Guta (Michał Żurawski). Kula dosięgnie go, gdy swoim ciałem będzie usiłował zasłonić Ewę Wilk (Karolina Gorczyca).

Bromski zostawi pogrążonych w żałobie Aleksa, Puchałę (Ireneusz Czop), Lucynę (Magdalena Walach) i Ewę (Karolina Gorczyca). Jak poradzą sobie ze stratą przyjaciela? Zobaczcie zdjęcia z tego emocjonującego odcinka!


Komisarz Alex Skocz do serialu:
Komisarz Alex

oceń
37
17
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~Nono [2013-04-09 20:30]

Wesołowski bez Aleksa to nie Wesołowski , Aleks bez 'Bromskiego' to nie Aleks..

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [1]
~julia [2013-04-14 09:28]

naimie masz Marek bromski i a tfui pies ma naimie alex

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Julia flis [2013-04-14 09:24]

na imie mam Julia pozdrawiam

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kamila9890 [2013-04-09 19:30]

Odcinek 33 będzie ostatnim odcinkiem jaki będę oglądała !!!. A jak bym oglądała ten film to tylko ze względu na aleksa Zrobiliście wielki błąd uśmiercając Marka , mogliście to rozwiązać inaczej mógł pozostać w śpiące , lub mógł gdzieś wyjechać. Teraz spadnie wam ogladalnosc

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~Tutti [2013-04-07 21:38]

To błąd producentów serialu!!! Już lepiej żeby gdzieś wyjechał albo coś w tym stylu, po co od razu go uśmiercać?!

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~lol [2013-04-07 18:35]

Beznadzieja. To był ostatni odcinek jaki oglądałam. Lepiej już chyba wcale zdjąć to z anteny niż wprowadzać do serialu jakichs brzydali .

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~Ep. [2013-04-07 18:26]

No jak ten goguś Pawlicki ma grać główną rolę to zapowiada się totalne nieporozumienie i beznadzieja. Ja już właśnie zakończyłem oglądanie tego serialu.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~misia888 [2013-04-07 14:57]

szkoda ze glowny bohater umarl ten serial nie bedzie juz taki ciekawy jak wczesniej;(

odpowiedz

Ocena: +4 [4]
~Galunio [2013-04-07 12:21]

Tak, chciał odejść z serialu (bla, bla, bla), bo tak było w oryginale (bla, bla, bla), czy wszystko musi być zerżnięte? A o tym, że niby zwiększy się oglądalność to już nie wspomną i właśnie stracili kolejną eks fankę serialu "Komisarz Alex" może jeszcze będę oglądać, ale tylko do 31 odcinka!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~rokiz [2013-04-07 09:25]

Jeżeli producent serialu chcąc zwiększyć oglądalność zamienia Jakuba Wesołowskiego grającego rolę komisarza Bromskiego na Antoniego Pawlickiego, jest w błędzie. Producent kierując się kreowaniem wizerunku, że komisarz policji ma być przysłowiowym „maczo” na wzór produkcji zachodnich, obsadzając Antoniego Pawlickiego zapewne dokonał dobrego wyboru. Ale, czy dla widzów oglądających ten serial, zapewne dla zdecydowanej większości przypadnie to do gustu, a co zatem idzie do umocnienia tej pozycji w rankingach oglądalności. Czy na pewno przyciągnie nowych widzów. Mam wrażenie, wręcz pewność, że widzom bardziej przypadł komisarz Bromski jako człowiek normalny, ciepły i sympatyczny wspaniale zżyty z zespołem współpracowników no i oczywiście z Alexem, niż czego należy się spodziewać, nowy „ silny” komisarz. Duże znaczenie ma też przy wprowadzeniu nowego bohatera „ komisarza” przedmiotowe traktowanie w serialu psa. Jeżeli ktoś kto posiadał lub posiada oddanego przyjaciela jakim jest jego pies, to wie o czym piszę. Wiadomo w filmie możemy tworzyć fikcję. Nie przystaje to jednak do rzeczywistości. Pies, który dwa razy traci swego pana musi przyzwyczaić się do nowego, o innym charakterze. Nowy „silny” główny bohater nie będzie w stanie nawiązać więzi emocjonalnej ze zwierzęciem. Dlaczego? Bo tak jest w życiu. Obserwuję ludzi „mocnych”, traktują psa ( i nie tylko ) przedmiotowo. Dla nich pies jest narzędziem bezwzględnie podporządkowanym w wyniku tresury zachowań co dla psa po przejściach, psa o przyzwyczajeniach nie jest łatwe, wręcz nawet niemożliwe. Wracając do osoby Kuby Wesołowskiego, oddał o dokładnie charakter tej postaci, postaci jaką wykreował swą osobą, postacią jaka podoba się widzom i jakiej oczekiwali i nadal oczekują widzowie. Nowy, główny bohater cechować się będzie zapewne innymi wartościami, które legły u podstawy decyzji producenta, bo poco ta zmiana aktora, ale czy tego oczekują widzowie.

odpowiedz

regulamin serwisu