"Świat według Kiepskich": Bohdan Smoleń prosi o pomoc

2012-12-12 06:02:00 58 opinii

Poprzednie Następne Mimo osobistego dramatu wciąż wspiera innych ( źródło: oficjalny plakat )

Mimo osobistego dramatu wciąż wspiera innych

Stawką jest fundacja "Stworzenia Pana Smolenia", która rozpoczęła działalność w 2007 roku. Obecnie pomaga niemal stu dzieciom i dorosłym osobom niepełnosprawnym, organizując zajęcia z hipoterapii w Baranówku.

Pozytywne efekty terapii i sukcesy fundacji przesłania jednak widmo przeprowadzenia koniecznych renowacji na terenie stadniny czy zakupu sprzętu. A potrzeb jest wiele.

- Wykonanie nowej ujeżdżalni, wymiana podłoża jeździeckiego, postawienie wiaty na sprzęty i wiele innych – wymienia Joanna Regulska z Fundacji "Stworzenia Pana Smolenia" - Liczymy na dobre serce i pomoc internautów. Dzięki zebranym funduszom będziemy w stanie przeprowadzić niezbędną modernizację ośrodka, w którym prowadzimy zajęcia hipoterapeutyczne, szkolenia, zawody olimpiad specjalnych.

Świat według Kiepskich Skocz do serialu:
Świat według Kiepskich

oceń
486
11
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: +1 [1]
~mixer [2012-12-14 07:06]

można obejrzeć,wspomóc albo nie, http://www.fundacja-smolenia.org/

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +17 [19]
~Michał [2012-12-13 16:21]

Czytam te komentarze i jestem załamany tym narodem. Polaków kuje w oczy, ze ktoś zarabia, że ktoś zakłada fundacje, ze ktoś nic nie robi. Nie idzie Wam dogodzić. Tak źle, a tak niedobrze. Napisałem Wam, bo się z Wami nie mogę utożsamiać, mimo że się tu urodziłem. W tym kraju nie można marzyć, myśleć, bo zawsze będzie to komuś przeszkadzać. Piękna inicjatywa Pana Smolenia, a tu negatywne komentarze, nie rozumiem tego, nie potrafię.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +3 [3]
~Boby [2012-12-14 00:23]

A ja bardzo proszę aby takie apele kierować do tyTuska,Komorka i oczywiście do Rostosia itp...W końcu to oni nas łupią do ostatniej złotuweczki,więc chyba mają kaske na biedne chore dzieci i zwierzątka.Pozdrawiam i Wesołych acz biednych świąt!

odpowiedz

Ocena: -7 [9]
~ja 225 [2012-12-13 20:26]

wiecie co??? ja go lubie...ale na zadne fundacje nie dam!!!! pomoge osobiscie ale zadne zbiory NIE !!! ci co zbieraja polowe zabieraja dla siebie taka prawda!!! jak robia to charytatywnie to chyba free ..powinno byc...kiedys tak samo bylo w jakiejs sieci ..wyslij sms na dzieci za jakies 3 zl..chyba..z czego do dzieci trafialo 2 grosze tylko.... gdzie reszta ??? ale wszyscy pomagaja ...jak jest taka akcja typu sms, fundacja to wszystko powinno byc na cel na jaki sa zbierane pieniadze!

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +3 [3]
~Viki [2012-12-14 00:11]

Uwielbiam Pana Smolenia jako aktora i człowieka. Nie jestem bogata, ale raz w roku przesyłam parę groszy. pewnie teraz myślicie, że znajdą się bogaci ludzie i mu pomogą...ale tak nie zawsze jest. W internecie łatwo znaleźć nr konta fundacji (Smolenia czy tez inną), więc jeśli macie chwilę wyślijcie chociaż 5 zł... majątek to nie jest a może dużo :)

odpowiedz

Ocena: +3 [3]
~3445566778 [2012-12-13 23:30]

mały ale wielki facet szacun

odpowiedz

Ocena: +29 [33]
~JaneM [2012-12-13 16:49]

No czysta hipokryzja! Kompletnie straciłam wiarę w ludzkość! Jejku, sympatycznie, że wiecie tyle o jego życiu, ale chyba mowa nie o tym, że potrzebuje na swoje wydatki tylko chodzi o fundację, której poświęcił swoją pracę i pieniądze, które miał! "Stracił żonę, dzieci- dobrze mu tak." - faktycznie wszystkie rodziny są tak idealne, że 'hej'. Widzieliście kiedykolwiek w tv reklamę jego fundacji? Oddaj 1%? Jesteście żałośni, piszecie, że powinien radzic sobie sam. To dlaczego ciagle słychać o pomocy wielu, wielu innym takim fundacjom? Czy różni się " Stworzenia Pana Smolenia" od fund. Dymnej, Błaszczyk itd? paradoks. Może tym, że pierwszy raz poprosił o pomoc w mediach? Zamiast pokazywać to na bieżąco w tv czy prasie? A WIĘC WIELKI BRUNATNO-BRĄZOWY SHIT HEJTEROM SMOLENIA W TWARZ! (Oj ale się wulgarna zrobiłam, wybaczcie kumaci ludzie, którzy są podobnego zdania, że zniżyłam się po poziomu XYZ.) pozdrawiam, zniesmaczona ludzką głupotą JaneM. PS. wróce.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -8 [8]
~TenTaki [2012-12-13 16:26]

Hahahaha jaka fotka 3> ale jaja! ale jaja! :DD

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -11 [19]
~ella [2012-12-13 16:48]

Stek bzdur! Znajomi zaniesli mu pieniadze uzbierane na weselu dla dzieci a on przyjal ich w pirzamie, lekko podchmielony, puszki na stole, a pieniadze warhoł chciał do lapy!

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~Arti [2012-12-13 19:20]

Byłem osobiście, pomogłem... może niech każdy z Was da im choć po kilka zł? Ci ludzie oddaja temu całe swoje serce w zamian za niewiele lub prawie nic.... Brakuje na wszystko.. Robia to co powinno dawac państwo ale nie daje... możemy narzekać, krytykować... i czekac az kiedys nasze Państwo bedzie stać na wszystko... ale idzcie , zobaczcie czy te dzieci mogą czekac na ten dzień... Smoleń to bohater mojego dzieciństwa, dawał wszystkim usmiech kiedy smiac nie było się z czeego... Prosze Was o pomoc dla nich tak jak ja to zrobiłem dajć niewiele... nawet siedząc teraz przed kompem.. ile czasu wam zajmie wysłanie choc 5 zł?...

odpowiedz

Dziś w TVpilot

pełen program TV

regulamin serwisu