TOP 10: Stali się obiektem nienawiści widzów! Najgłośniejsze serialowe zdrady

2012-08-02 11:14:00 0 opinii

Poprzednie Następne 8. Piotr ''Na Wspólnej'' ( źródło: AFP )

8. Piotr ''Na Wspólnej''

Od samego początku pojawienia się nowej postaci w serialu - widzowie „Na Wspólnej” podejrzewali, że Piotr coś ukrywa. Jego dziwaczne momentami zachowanie Małgosia próbowała wytłumaczyć specyficznym wychowaniem i wpływem rodziców. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Po ślubie stosunki między Gosią i Piotrem nie układały się zbyt dobrze. Kobieta czuła się zmęczona warunkami nieustannie stawianymi przez męża. Dodatkowo Piotr stale dopytywał się o to, kiedy zamierza zajść w ciążę. Czubak chciał przypieczętować związek jak najszybciej.

Prawda wstrząsnęła Małgosią. Kiedy niespodziewanie wróciła z wizyty u babci, w domu czekała na nią przykra niespodzianka. W sypialni nakryła Piotra w łóżku z… innym mężczyzną!

Okazało się, że związek z Gosią miał zapewnić Czubakowi stabilizację i odciągnąć od niego podejrzenia. Kobieta była załamana.

W krótkim czasie po tych wydarzeniach Piotr chce odebrać sobie życie. Na szczęście próba ta kończy się niepowodzeniem, a Gosia wybacza mu to, że ją oszukiwał. Tłumaczy Czubakowi, że nie powinien wstydzić się tego, kim jest i życzy mu powodzenia.

Na Wspólnej Skocz do serialu:
Na Wspólnej

oceń
7
4
Podziel się

Opinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Dziś w TVpilot

pełen program TV

regulamin serwisu